לטובת ורווחת המשתמשים בלוח השנה הלועזי

Harrington

Well-known member
מנהל
נציין שהלילה החל ה01/05. אלו שיש להם לוח שנה שעליהם להזיזו בעצמם, שימו לב שעברנו לחודש לועזי חדש למניינם (הועלה לאור אמירת מספר גולשים שנושא זה חשוב להם).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נציין שהלילה החל ה01/05. אלו שיש להם לוח שנה שעליהם להזיזו בעצמם, שימו לב שעברנו לחודש לועזי חדש למניינם (הועלה לאור אמירת מספר גולשים שנושא זה חשוב להם).
וואלה? לא ידעתי. שכחתי להעביר דף בחצות. תודה שאתה מזכיר זאת.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
החודש הזה הסתיים מהר, ריצה לכאן לשם, חג פה, מוצאי שבת שם, עזרת לי לעשות סדר|תודה|. אפרופו אם לא אשלם היום (היום יום האחרון לתשלום)לא אוכל להשתתף בתחרות החודש.

משתפרת1

Well-known member
לא חצות, אבל עדיין לא מאוחר להעביר דף. מיד עושה את זה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לטובת ורווחת |ליצן| החצר שחושב שהוא מצחיק ולא מבין שצוחקים עליו.
למקרה שאינך מכיר אותי, מעניין את סבתי המנוחה אם צוחקים עלי או לא :).
בכל מקרה, השרשור נפתח לא מתוך ליצנות כלשהי, אלא מסיבות רציניות לחלוטין. מספר גולשים הביעו את דעתם שאזכור התאריך היומי חשוב להם. הם אמנם עשו זאת במסגרת דיון סרק (מבחינתי בכל אופן), אבל דבריהם נלקחו ברצינות. אז אמנם אין לי כל כוונה לפתוח שרשור תזכורת יומי בנושא הזה, אבל משהתחלף החודש ויש כידוע כאלה שנדרשים להזיז 'דפים' או כיו"ב בעצמם, נראה היה שהמעבר לחודש החדש וההדגשה שאין 31 לחודש אפריל, יכול לסייע לחלק מהגולשים. אין כל חדש בכך שכשמשהו לא עוזר או חשוב לך אישית אלא לאחרים בלבד זה מצחיק אותך ומיותר בעיניך, אבל השקפתי בעניין זה כידוע, שונה.
לא מבין את כל אלו שמשתפים עמו פעולה
יש ר"ל לא מעט גולשות וגולשים שמעדיפים שהפורום יזרום על מי מנוחות, ללא מלחמות ושרשורי השמצה גרידא. הם לא משתפים פעולה "איתי", אלא עם המקום שהם אוהבים ליהנות ממנו במקום להילחם בו. נסה את זה פעם.
, אך כ"א ובחירתו, הראה לי מי חבריך ואגיד לך מי אתה |נחמה|
אשרי שזכיתי. אם על-פי חברים אלו שאתה מדבר עליהם עלי להיבחן, מצבי ברוך ה' מ-צ-ו-י-ן.

מיצינו, אבל תודה על תרומתך החשובה והחיובית לשרשור ולפורום בכלל.

דיברגנט חדש

Well-known member
למקרה שאינך מכיר אותי, מעניין את סבתי המנוחה אם צוחקים עלי או לא :).
בכל מקרה, השרשור נפתח לא מתוך ליצנות כלשהי, אלא מסיבות רציניות לחלוטין. מספר גולשים הביעו את דעתם שאזכור התאריך היומי חשוב להם. הם אמנם עשו זאת במסגרת דיון סרק (מבחינתי בכל אופן), אבל דבריהם נלקחו ברצינות. אז אמנם אין לי כל כוונה לפתוח שרשור תזכורת יומי בנושא הזה, אבל משהתחלף החודש ויש כידוע כאלה שנדרשים להזיז 'דפים' או כיו"ב בעצמם, נראה היה שהמעבר לחודש החדש וההדגשה שאין 31 לחודש אפריל, יכול לסייע לחלק מהגולשים. אין כל חדש בכך שכשמשהו לא עוזר או חשוב לך אישית אלא לאחרים בלבד זה מצחיק אותך ומיותר בעיניך, אבל השקפתי בעניין זה כידוע, שונה.
אתה לא העיפרון הכי חד בקלמר, נכון?
אני הייתי בין אלו שהציעו לפתוח שרשור כזה בכדי לשים אותך ללעג, אך ברור שלא הבנת את זה |נחמה|
יש ר"ל לא מעט גולשות וגולשים שמעדיפים שהפורום יזרום על מי מנוחות, ללא מלחמות ושרשורי השמצה גרידא. הם לא משתפים פעולה "איתי", אלא עם המקום שהם אוהבים ליהנות ממנו במקום להילחם בו. נסה את זה פעם.
דווקא יש רק אחת ואני מתפלא שהיא משתפת פעולה עם הדווקאנות שלך.
אשרי שזכיתי. אם על-פי חברים אלו שאתה מדבר עליהם עלי להיבחן, מצבי ברוך ה' מ-צ-ו-י-ן.

מיצינו, אבל תודה על תרומתך החשובה והחיובית לשרשור ולפורום בכלל.
אשריך שאתה חושב שזכית, נותר לקנא בך, לפחות יש משהו טוב כאשר אין שכל - אין דאגות!

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לטובת ורווחת |ליצן| החצר שחושב שהוא מצחיק ולא מבין שצוחקים עליו.
לא מבין את כל אלו שמשתפים עמו פעולה, אך כ"א ובחירתו, הראה לי מי חבריך ואגיד לך מי אתה |נחמה|
רצית תגובות ממשתפרת, ורעיה, הן מגיבות היכן שלא מחפשים ריב, ומגיבים לנושא. מקווה שנהנת לקרוא תגובות לנושאים.

דיברגנט חדש

Well-known member
רצית תגובות ממשתפרת, ורעיה, הן מגיבות היכן שלא מחפשים ריב, ומגיבים לנושא. מקווה שנהנת לקרוא תגובות לנושאים.
אל תשחקי אותה, את יודעת יפה מאוד מי חירחר את הריב ונהנה מזה עד הלום כל יופם מ-|חדש| כי אלו הם כל חייו המדוכדכים.

מקסים 45

Well-known member
היום 1 במאי, כולםםם שכחו🤗
היית צריך לציין את היום המיוחד, שום שירשור בנושא.

משתפרת1

Well-known member
היום 1 במאי, כולםםם שכחו🤗
כשהיינו ילדים זה היה יום חג. בתי ספר (גדלתי במושב) לא עבדו, חופש במפעלים, תהלוכות עם דגלים אדומים. הימים היו ימי מפא"י. היום? עוד יום בלוח השנה, ובאמת אין סיבה להזדהות עם הדגל האדום שמקושר לקומוניזם.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
כשהיינו ילדים זה היה יום חג. בתי ספר (גדלתי במושב) לא עבדו, חופש במפעלים, תהלוכות עם דגלים אדומים. הימים היו ימי מפא"י. היום? עוד יום בלוח השנה, ובאמת אין סיבה להזדהות עם הדגל האדום שמקושר לקומוניזם.
בית ספר שבו אני למדתי, לא לימדו ביום המימונה, וכן למדנו ב1 במאי.

ישנן מס' מדינות ששינו שם של רחוב מה-1.5 ל-3.5 לאחר שברה"מ הפסיקה לשלוט בהן.

Harrington

Well-known member
מנהל
חשבתי על זה :), אבל הראשון למאי אף פעם לא עשה לי משהו מיוחד. בצעירותי כלל לא הבנתי מה היום הזה אמור לסמל. זה הוצג כמשהו שדי סותר או מיותר עבורנו היהודים בארץ ישראל. היום נדמה שגם בציבור הרחב כבר אין כל כך התייחסות ליום הזה. בכל מקרה, משלא מדובר בחג 'שלנו', לא הייתי פותח שרשור מיוחד עבור ציון היום. עשיתי זאת רק מהטעם שציינתי :).

למעלה