נבחרה הבחורה שתשיר עם ווסטלייף

yehudit b

New member
נבחרה הבחורה שתשיר עם ווסטלייף

דואט באלבום החדש שלהם...היא בת 10! קוראים לה ניקול מיטשל מאדינבורג. היא נבחרה מתוך כרבע מליון בחורות. היא מודה שהיא מעדיפה את "בלאק אייד.." וביונסה.

IrIsH BaBe

New member
גאד איזה עולם לא פייר!!!!!

גם איזו צוציקית בת 10 וגם בכלל לא מעריצה?? אוח *****!!!
מה הם ישירו איתה? עוגה עוגה עוגה במעגל נחוגה??

rachelMcfadden

New member
חחח באמת חצופהההה!!../images/Emo46.gif

איך היא יכולה לא לאהוב את ווסט?? גרררררר וזרינוששש
מזל טוב על התאריך גיוססס!!! אאאאאאא עכשיו את יכולה לספור את הימים ל 24/7 עם חייליםם
גאדדדד זה לפניי!! מזל טובבבבב!!

IrIsH BaBe

New member
חחחחחח רחלוש הצתה מאוחרת??

כן התאריך המקורי זה לעוד 4 חודשים!! אבל אני רוצה הרי להקדים....אז עוד חודשיים ככה אני כבר מקווה להיות על מדים!

rachelMcfadden

New member
יייאאאאייייי

ואז תספרי לי מה עובר עלייך שםםם ואני אדע מה מחכה לייייי וואיי אני מה זה מתרגשת בשבילךך זרינוששש לי יש עוד מלא זמןן רק במרץ אני מתגייסת חייבת בדחיפות לחפש עבודה...

IrIsH BaBe

New member
אז אולי תקדימי גם??

ואי תארי לעצמך אנחנו נהיה באותו בסיס??? זה יהיה כל כך מושלם אני רוצה להקדים כי אני פשוט לא רוצה להתגייס בחורף, שלא תביני לא נכון, אני מתה על חורף, אוהבת לראות גשם מבעד לחלון, אבל לא גשם שיטפטף עליי באמצע השינה או הריצה.

rachelMcfadden

New member
איזה להקדים...

אני עושה מיונים לתפקיד שיש לו רק 2 מחזורים בשנה אז אין מצב להקדים אבל באמת תארי לך שיצא לנו להיות באותו בסיס?? יאאאא

IrIsH BaBe

New member
מיי גאדד באמת? *לא מעודכנת טוטאלית*

איזה תפקיד??? רק אני נדפקתי עם כלל צה"לי??? ובואי לאיסי כבר!! הרבה זמן לא היית שם

yehudit b

New member
מה פתאום? הם ישירו איתה

"גם שלנו מה נחמד הוא..." רציני- באמת לא הוגן. אני מקווה לפחות שהיא לא נשמעת יותר מידי כמו אחת בת 10.

yehudit b

New member
והסברון על חלק מהשירים של בריאן

(אלו שיהיו באלבום הכוונה)- Irish Son' על אירלנד ועל הכנסיה הקטולית שלה `Walking Into Walls' על אלימות או משו כזה 'He's No Hero' על השפעת האלכוהול Demons שיר דרמטי על סיוטים (ומשו שלא הבנתי) Woman משו על נשים
בכולופן זה נשמע לי חתיכת אלבום כבד..

PrincesS MollY

New member
שיצא כבר האלבום הזההההההההה

אני רוצה אותתתתווווווו כבבבברררר

karin byrne

New member
מה?../images/Emo12.gif

מזה הם עושים צחוק?ילדה בת 10????.wtf?וואלה יופי...גם קטנה,גם לא מעריצה אותם וגם שרה איתם באלבום?מה נסגר?מה בדיוק הם ישירו איתה באמת?זה נשמע ממש מוזר...

olsen cool

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif:

אנשים אני בשוקקקקקקקקקקקקקקקק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ילדה בת 10??? שמישהו יצבוט אותי

yehudit b

New member
אני! אני! אני רוצה לצבוט אותך...חחח

תתחילו להתצרגל לטראק אחד באלבום שהולך להיות דואט ש...יזכיר לנו שנים יפות מחיינו כילדות בכיתה ד' 8-0

karin byrne

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אבל מה לעזאזל הם הולכים לשיר איתה???כאילו מה?למה?חחפחפחפחפ...לא יכלתם למצוא מישהי קצת יותר בוגרת??!!

RenanaD

New member
אבל רגע...

מתי הם הספיקו?! הם התחילו את המיונים לא מזמן, לא?!

רגע רגע רגע...

אמרו שהולכים לעשות מזה תוכנית ורק אז לבחור, לא? איך יכול להיות שהכל נגמר כל כך מהר? מאיפה החדשות? בטוח שזה ממקור אמין?

למעלה