שופט נולד- גרסת כוכב נולד הישן

feldman89

Well-known member
והשבוע אנחנו מגיעים לעומק עונה 5 שלב הדואטים הראשון

מוזמנים לבחור את הדואט המצטיין ביותר לצד הדואט הפחות טוב או המאכזב
כמו כן, בחרו את השופט המעולה הפעם

1. מרים ומיקה- תני לי יד
2. עדן ודניאל- פרח הלילך
3. אליסה ואורן- הבל החן שקר היופי
4. חן ונדב כהן- אף פעם
5. שלומי ונדב קדמון- הכל פתוח
6. סיוון ודורון- זה כל הקסם
7. בועז וארלין- השיר על הארץ
8. מרינה ואדיר- גיטרה וכינור

בנוסף ציינו לאיזה 3 דואטים אתם הייתם נותנים חסינות. הזוגות שקיבלו חסינות הם: סיוון ודורון, מרינה ואדיר ובועז וארלין

feldman89

Well-known member
הבחירה שלי:

שבוע 3 של התחרות והמתמודדים מתקדמים

הדירוג שלי:
1. מרינה ואדיר- ביצוע מושלם ושיקפוץ גל אוחובסקי עם ההערות שלו על מרינה. אדיר איכותי מאין כמותו והביחד היה על סף הביצוע של העונה בדואטים
2. בועז וארלין- זה ביצוע מושלם, בועז התייחס למילים וארלין נתנה את הביצוע הטוב ביותר שלה עד כה. דואט מעולה ביותר
3. שלומי ונדב ק- זאת אינטרפטאציה לשיר שלעסו מכל הכיווניים ולהפוך אותו לרוק כבד זאת משימה לא פשוט. הם עשו זאת סוחף, מהפנט ומבריק. אין לי ספק שזה דואט מושלם
4. נדב כ. וחן- לקחו שיר לא קל של רמי והפכו אותו לשלהם, ביצוע מעולה ממש.
5. אליסה ואורן- אמנם אליסה זמרת יותר מרשימה ואיכותית מבחינה ווקאלית אבל הדואט היה מצוין, סוחף, חזק.
6. סיוון ודורון- לא השיא של סיוון ודורון בתוכנית אבל זה היה יפה וטוב. לא דואט מדהים אבל היו רגעים קסומים למרות שאת השיר הזה אני מוצא כמאוס.
7. עדן ודניאל- עדן לא היתה הכי מרגשת הפעם ודווקא דניאל יותר הרשים אבל השתעממתי קלות. סביר ומטה
8. מרים ומיקה- הסולם לא התאים למיקה והיה צורמני ומרים היתה חמה ומרגשת יותר. הסך הכל בינוני ומטה.

נותן חסינות ל: מרינה ואדיר, בועז וארלין ושלומי ונדב.
השופט המצטיין הפעם: כנראה צדי בעיקר בגלל שהוא מעיר הערות נכונות(לגבי נדב כהן שהשפת גוף לא שידרה ביטחון, סיוון היתה קצת טכנית) ומתלהב היכן שצריך. גל עם השטות שלו עיצבן אותי: "פרח הלילך זה שיר אשכנזי כל כך".............

feldman89

Well-known member
מרינה ואדיר
בועז
וסיוון ודורון.
בועז היה נהדר, מסכים איתך.
יש לי שאלה: השירים שהמתמודדים בחרו השפיעו על הדירוג שלך? כי אצלי זה כן משפיע בנקודות. גם השופטת דנה אינטרנשיונל אמרה פעם שאם מתמודד שר שיר שאת אוהבת והוא מבצע את זה יפה, זה משפיע בתת מודע.

ady18

Well-known member
לדעתי יש מצב שכן לא שמתי לב לזה.
איך דנה בתור שופטת
אתה ממש לא התחברת לגל.

feldman89

Well-known member
לדעתי יש מצב שכן לא שמתי לב לזה.
איך דנה בתור שופטת
אתה ממש לא התחברת לגל.
אני אוהב את דנה בתור שופטת כי היא היו לה עצות וטיפים ולא רק ביקורת משעממת
אני לא אהבתי את גל, היה קשה מגדי ולא מענייון עם זמרות כמו אליסה ומרינה ורוני דלומי והיה לו תמיד ביקורת אבל לא נתן עצות מועילות איך לשפר או מה לשנות.

למעלה