שריינתי אותו כאופציה

dory30

Well-known member

חנן44

Well-known member
אני בעד, לא רואה מישהו אחר שיכול להיות ראש ממשלה חוץ מליברמן ובנט

1ספי11

Well-known member
מי שהפך את ביתו למליונרית בגיל 21 ועכשיו מטפח את בניו באזרביגאן.
אדם מהמושחתים ביותר שנמצאים בפוליטיקה הכי מתאים. ואם זה אז למה לא אמסלם?

dory30

Well-known member
כי ליברמן עובד ואמסלם חי במעברה. הוא איש פרימיטיבי ומטומטמם.

evglev1

Well-known member
מנהל
כי אתם לא מסוגלים להעמיד בראשכם מנהיגים שמלאנים פטריוטיים כמו דוד בן גוריון ז"ל, ישראל גלילי ז"ל, גולדה מאיר ז"ל, יגאל אלון ז"ל ומביאים עם הרצון שלכם לשלום התרפסות בפני הערבים.

ולאמסלם יש רק ניסיון בלקלל שרים וחברי כנסת מעל הבמה ואין לו הישגים אחרים וליברמן היה גם שר חוץ, גם שר ביטחון וגם שר אוצר וגם יודע אנגלית ברמה גבוהה וגם מכיר את התככים בפוליטיקה הישראלית לא פחות מנתניהו. אמסלם אולי מה שליברמן היה לפני 20 שנה, אז בעוד 20 שנה נדע אם הוא יודע גם לעבוד ולא רק לנאום נאומי קללות והשמצות.

1ספי11

Well-known member
כי אתם לא מסוגלים להעמיד בראשכם מנהיגים שמלאנים פטריוטיים כמו דוד בן גוריון ז"ל, ישראל גלילי ז"ל, גולדה מאיר ז"ל, יגאל אלון ז"ל ומביאים עם הרצון שלכם לשלום התרפסות בפני הערבים.

ולאמסלם יש רק ניסיון בלקלל שרים וחברי כנסת מעל הבמה ואין לו הישגים אחרים וליברמן היה גם שר חוץ, גם שר ביטחון וגם שר אוצר וגם יודע אנגלית ברמה גבוהה וגם מכיר את התככים בפוליטיקה הישראלית לא פחות מנתניהו. אמסלם אולי מה שליברמן היה לפני 20 שנה, אז בעוד 20 שנה נדע אם הוא יודע גם לעבוד ולא רק לנאום נאומי קללות והשמצות.
עוד יציאה מטופשת שלך על "פטריוטים" מי אתה שתקבע מיהם פטריוטים?
ליברמן הוא מלך המושחתים וככה ניהל את מפלגתו. מה עושה אותו לפטריוט??? עונש מוות לערבים??
הפצצת סכר אסואן??
עולם המושגים שלך לקוח ממשטרים שאסור שמדינת ישראל תתקרב לשם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא רואה אותו מתקדם, מעבר לסחיבת דליי מים, להיות שחקן מוביל. כבר יש לו לא מעט ניסיון בפוליטיקה
וכל מה שהוא מציג, זה ויתורים והתפשרויות, למען השכנת שלום. ה"נזיפה" שלו, בביבי, נגד התקציב, היתה
כל כך אנמית, עד שבא לזרוק עליו סלע. שיתעורר.
עובדה שאם הבחירות בשבוע הקרוב הוא לוקח אותן בהליכה.
עוד יציאה מטופשת שלך על "פטריוטים" מי אתה שתקבע מיהם פטריוטים?
ליברמן הוא מלך המושחתים וככה ניהל את מפלגתו. מה עושה אותו לפטריוט??? עונש מוות לערבים??
הפצצת סכר אסואן??
עולם המושגים שלך לקוח ממשטרים שאסור שמדינת ישראל תתקרב לשם.
העניין הוא המסרים הפטריוטים בקמפיין. בן גוריון ז"ל ידע להגיד שעלינו לעשות מה שנכון עבורינו והערבים מעולם לא ישלימו עם נוכחתינו פה, ובתור שמלאני חשוב לך גם שאגיד שבן גוריון ז"ל אמר שגם הוא במקומם של ערבים לעולם לא היה מכיר במדינת ישראל. וגולדה מאיר ז"ל ידעה להגיד ש"נוכל לסלוח לפלסטינים שהורגים את ילדינו, אבל לא נוכל לסלוח להם על שהם גורמים לנו להרוג את ילדיהם" שאחת הפרשנויות לכך שעד שלפלסטינים לא יהיה אכפת מילדיהם אין טעם לדבר איתם על שלום. ולאחרונה ראינו את התגובה הקרה כקרח של איסמעיל הנייה למותם של ילדיו ונכדיו, מה שמראה כמה דבר גולדה מאיר ז"ל נכונים גם היום.

כשאתם מספרים סיפורי סבתא על סיכוי אמיתי לשלום, ומספרים שהעיסקה של וויתור על כל שלל המלחמה (שמגיע לנו בזכות!!!) מ-1967 יגרום לערבים להשלים עם ההפסד ב-1948 לא רק מבחינה טריטוריאלית אלא גם מבחינה דמוגרפית ומתכחשים לדרישה שלהם לזכות שיבה ובעיקר כשאתם אומרים שהכול בגלל יותר מדי גושים שאם רק נוותר גם על אריאל והר חומה הם יסכימו לעיסקת חילופי השטחים המינורית, אתם רק מלעיגים את עצמכם ולמעשה תולים על עצמכם שלט: "אני סמרטוט גאה" ולזה אין ביקוש אצל הבוחר הישראלי!!!

1ספי11

Well-known member

העניין הוא המסרים הפטריוטים בקמפיין. בן גוריון ז"ל ידע להגיד שעלינו לעשות מה שנכון עבורינו והערבים מעולם לא ישלימו עם נוכחתינו פה, ובתור שמלאני חשוב לך גם שאגיד שבן גוריון ז"ל אמר שגם הוא במקומם של ערבים לעולם לא היה מכיר במדינת ישראל. וגולדה מאיר ז"ל ידעה להגיד ש"נוכל לסלוח לפלסטינים שהורגים את ילדינו, אבל לא נוכל לסלוח להם על שהם גורמים לנו להרוג את ילדיהם" שאחת הפרשנויות לכך שעד שלפלסטינים לא יהיה אכפת מילדיהם אין טעם לדבר איתם על שלום. ולאחרונה ראינו את התגובה הקרה כקרח של איסמעיל הנייה למותם של ילדיו ונכדיו, מה שמראה כמה דבר גולדה מאיר ז"ל נכונים גם היום.

כשאתם מספרים סיפורי סבתא על סיכוי אמיתי לשלום, ומספרים שהעיסקה של וויתור על כל שלל המלחמה (שמגיע לנו בזכות!!!) מ-1967 יגרום לערבים להשלים עם ההפסד ב-1948 לא רק מבחינה טריטוריאלית אלא גם מבחינה דמוגרפית ומתכחשים לדרישה שלהם לזכות שיבה ובעיקר כשאתם אומרים שהכול בגלל יותר מדי גושים שאם רק נוותר גם על אריאל והר חומה הם יסכימו לעיסקת חילופי השטחים המינורית, אתם רק מלעיגים את עצמכם ולמעשה תולים על עצמכם שלט: "אני סמרטוט גאה" ולזה אין ביקוש אצל הבוחר הישראלי!!!
אין לי בעיה אם מה שאמר בן גוריון אבל הוא לא טען שהוא פטריוט ואתה לא.
גולדה אמרה הרבה שטויות והביאה לנו מלחמה כמעט . גם נתניהו הביא לנו מלחמה.
אתם טוענים שאפשר לקיים מדינה כובשת בלי שהנכבשים ינסו לשנות את מצבם. אתם הופכים את מדינת ישראל למדינה דו לאומית שרוב אזרחיה לא יהיו יהודים.
כל מי שמסוגל לחשוב מבין שאתם מביאים לסופה של המדינה אפילו שאתם רואים עצמכם כפטריוטים.

דגלמנגל

Well-known member
אני לא הייתי רוצה את ליברמן, כר"מ.
נכנס לכנסת בזכות קולות העולים מברה"מ, עם ההבטחה להביא נישואים אזרחיים (ספוילר: לא הביא).
הצטרף לנתניהו והיה חבר טוב של החרדים, במשך רוב ממשלות ביבי, כלומר תמך בטיפוח הפרזיטים,
שבין השאר, התנגדו לנישואים אזרחיים.
כשנתקל בבעיה - בחר להתפטר, מתפקידו כשר, במקום להתמודד ומעל לכל - מעולם לא פתח את הפה.
עשה הכל כדי לשמור על הכסא ופרש מהממשלה, רק כשחשב שביבי עומד לסיים את דרכו ולא רגע אחד קודם.
זה קל לאמר את מה שכולם חושבים, כמו "48 שעות להאנייה", או הקשקושים שמשמיע בן גביר. הבעיה
היא, שבין דיבורים לבין מעשים שקולים, המרחק גדול.

דגלמנגל

Well-known member
אז את מי היית מייעד? גנץ שפוט של נתניהו, לפיד יורד בסקרים ולבנט אין מפלגה (על אף שהיה ר"מ מעולה לטעמי).
גנץ רימה את מיליון ו-¼ הבוחרים שלו, כשהבטיח שלא ישב עם ביבי וחבר אליו בממשלת הקורונה.
כל עמישראל ידע, שביבי לא יקיים את הרוטציה, שהתחייב לה ורק הטיפש הזה, גנץ, לא הבין.

את בנט אני זוכר, כשר ההדתה בחינוך, כשדחף את הדת לספרי הלימוד, של בתי הספר החילוניים
ועודד סכסוך, בין הורי הילדים המתחסנים והמתנגדים לחיסון הניסיוני. גם התו הירוק יצא בהנהגתו.
זו היתה כפיית טיפול רפואי, ללא הסכמה מדעת, בהגדרה: פשע נגד האנושות.

לפיד - אני לא אוהב את המופעים הטלוויזיוניים והציבוריים שלו (לא בכנסת) ואת חיזוריו אחר הדתיים, אחרי
שהצטייר, כמייצג החילוניים. הוא היה שותף לממשלת השינוי ולכל מה שעשה בנט, אבל היה מספיק חכם,
לשבת בשקט, מבלי להשתתף ב"חגיגת הכפיה". במקום זה, פעל ומילא את מכסת המינויים במשרד החוץ,
שביבי ייבש במשך כמה קדנציות וסגר את נושא הגבול הימי, עם לבנון, שביבי מרח על פני שנים רבות.
מה הוא ידע על חיפושי הגז, אינני יודע, אבל העובדה היא, שקיבלנו את כל השדה העשיר בגז והלבנונים
"גילו", שהשדה, שעליו נאבקו - אינו מכיל כלום.
הוא הוכיח בגרות, כשוויתר על מקומו, כמועמד לראשות הממשלה, לטובת שותפיו, כדי לקדם את סיכויי
הקמת הממשלה (אתה רואה מישהו מכל האחרים עושה דבר כזה?!)
הצניחה שלו בסקרים - נכונה ליום מסוים. חוץ מזה, סקרים אינם בדיוק בחירות ודברים עשויים להשתנות.

על ביבי אינך מצפה ממני לדבר, נכון? הוא צריך לעוף מהפוליטיקה ולסיים את חייו בכלא.

dory30

Well-known member
גנץ רימה את מיליון ו-¼ הבוחרים שלו, כשהבטיח שלא ישב עם ביבי וחבר אליו בממשלת הקורונה.
כל עמישראל ידע, שביבי לא יקיים את הרוטציה, שהתחייב לה ורק הטיפש הזה, גנץ, לא הבין.
אז, מילא. עכשיו הוא סתם ניצב בקבינט. אייזנקוט איכשהו יוזם פעולות התקפיות נכונות ושקולות, הוא נער מים.
על ביבי אינך מצפה ממני לדבר, נכון? הוא צריך לעוף מהפוליטיקה ולסיים את חייו בכלא.
אין מה לדבר, פשוט לזרוק את החלאה לזבל.

דגלמנגל

Well-known member
הוא נער מים
אני לא רואה אותו מתקדם, מעבר לסחיבת דליי מים, להיות שחקן מוביל. כבר יש לו לא מעט ניסיון בפוליטיקה
וכל מה שהוא מציג, זה ויתורים והתפשרויות, למען השכנת שלום. ה"נזיפה" שלו, בביבי, נגד התקציב, היתה

evglev1

Well-known member
מנהל

evglev1

Well-known member
מנהל

את בנט אני זוכר, כשר ההדתה בחינוך, כשדחף את הדת לספרי הלימוד, של בתי הספר החילוניים
ועודד סכסוך, בין הורי הילדים המתחסנים והמתנגדים לחיסון הניסיוני. גם התו הירוק יצא בהנהגתו.

לפיד - אני לא אוהב את המופעים הטלוויזיוניים והציבוריים שלו (לא בכנסת) ואת חיזוריו אחר הדתיים, אחרי
שהצטייר, כמייצג החילוניים. הוא היה שותף לממשלת השינוי ולכל מה שעשה בנט, אבל היה מספיק חכם,
לשבת בשקט, מבלי להשתתף ב"חגיגת הכפיה". במקום זה, פעל ומילא את מכסת המינויים במשרד החוץ,
שביבי ייבש במשך כמה קדנציות וסגר את נושא הגבול הימי, עם לבנון, שביבי מרח על פני שנים רבות.
מה הוא ידע על חיפושי הגז, אינני יודע, אבל העובדה היא, שקיבלנו את כל השדה העשיר בגז והלבנונים
הוא הוכיח בגרות, כשוויתר על מקומו, כמועמד לראשות הממשלה, לטובת שותפיו, כדי לקדם את סיכויי
הצניחה שלו בסקרים - נכונה ליום מסוים. חוץ מזה, סקרים אינם בדיוק בחירות ודברים עשויים להשתנות.

לפיד פוליטיקאי בוגר ואחראי, אך בדיוק כמו הימין הישראלי שידע להתנגד לכל נסיגה ולא ידע להציע אלטרנטיבה (עד לציפי חוטבלי שהציע פשוט להעניק אזרחות לכל ערבי איו"ש ואיכשהו בחישובים שלה שבלי עזה יש 70% יהודים ו-30% ערבים) אבל ברור שהימין לא רצה עוד שלושה מיליון ערבים שבוחרים לכנסת, ולכן הימין הבהיר את חשיבות השטחים המשוחררים אך לא הציג אלטרנטיבה ודרך לשמירתם, כך גם לפיד יודע להסביר למה ביבי גרוע וכמה ביבי גרוע, אבל לא יודע לספר מה הוא יעשה אחרת אם הוא יהיה במקום נתניהו.

evglev1

Well-known member
מנהל

נדמה לי שהתו הירוק התחיל אצל ביבי, וגם אם לא הכול היה מוכן למדיניות התו הירוק אצל ביבי ובנט פשוט יישם זאת.

ועם יד הלב ברור שהקורונה לא מסוכנת כמו האבעבועות השחורות, הדבר והחולירע וגם לא חשוכת מרפא כמו הצרעת, אבל האם היא לא הייתה מסוכנת כמו השחפת לפני 150 שנה?

דגלמנגל

Well-known member
נדמה לי שהתו הירוק התחיל אצל ביבי, וגם אם לא הכול היה מוכן למדיניות התו הירוק אצל ביבי ובנט פשוט יישם זאת.
זו טענה מהסוג שטוען ביבי; שרון אשם בהתנתקות, ברק אשם ביציאה מלבנון ורבין אשם בהסכם אוסלו. כשממשלה חדשה עולה לשלטון, מצפים ממנה למדיניות משלה ולא למחזור המדיניות של קודמתה וככל שמתארכת תקופת השלטון, של ממשלה מסוימת, כך בולט יותר חוסר השינוי במדיניות.
ועם יד הלב ברור שהקורונה לא מסוכנת כמו האבעבועות השחורות, הדבר והחולירע וגם לא חשוכת מרפא כמו הצרעת, אבל האם היא לא הייתה מסוכנת כמו השחפת לפני 150 שנה?
בדיעבד, התבררה הקורונה, כשפעת לא סימפתית, קצת יותר קשה מזו שהכרנו קודם, אבל בהחלט לא קטלנית, כמו ששיקרו לנו. החיסון היה ניסוי, של טכנולוגיה חדשה, שמעולם לא נוסתה קודם לכן, על בני אדם. לכפות את הניסוי הזה על כל שכבות העם, בכל הגילאים (גם אחרי שהוצהר, שילדים אינם חולים בזה) - ללא הסכמה מדעת - זה מה שהוגדר, אחרי משפטי הרופאים הנאציים בנירנברג, כפשע נגד האנושות. שתי הממשלות - זו של ביבי וזו של בנט, לפיד וגנץ - חטאו בזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא הייתי רוצה את ליברמן, כר"מ.
נכנס לכנסת בזכות קולות העולים מברה"מ, עם ההבטחה להביא נישואים אזרחיים (ספוילר: לא הביא).
הצטרף לנתניהו והיה חבר טוב של החרדים, במשך רוב ממשלות ביבי, כלומר תמך בטיפוח הפרזיטים,
שבין השאר, התנגדו לנישואים אזרחיים.
כשנתקל בבעיה - בחר להתפטר, מתפקידו כשר, במקום להתמודד ומעל לכל - מעולם לא פתח את הפה.
עשה הכל כדי לשמור על הכסא ופרש מהממשלה, רק כשחשב שביבי עומד לסיים את דרכו ולא רגע אחד קודם.
זה קל לאמר את מה שכולם חושבים, כמו "48 שעות להאנייה", או הקשקושים שמשמיע בן גביר. הבעיה
היא, שבין דיבורים לבין מעשים שקולים, המרחק גדול.
הנישואים האזרחיים היו רק אחת ההבטחות, הוא בעיקר דיבר על מדיניות בטחונית תקיפה. הוא התפטר כשלמרות כל מאמציו שרון ז"ל הסכים להפסקת אש בלי לקבל לידיו את רוצחי גנדי הי"ד והוא נתן כמה הזדמנויות לשרון ז"ל לרצות אותו בזה, ולשווא. אחר כך כדי לאשר את ההתנתקות הוא פוטר ולא התפטר כדי להטות את התמיכה בהתנתקות בממשלה ולמעשה למנוע מביבי להיות כף המאזניים שיכול להיות הגשר שדרכו תעבור ההתנתקות או הילד עם האצבע בסכר שימנע אותה, שרון ז"ל לא רצה להיות תלוי בנתניהו (וסילבן שלום ולימור לבנת) והעדיף לשחק עם הממשלה ולהבטיח רוב גם אם שלושתם יצביעו נגד.

הוא התפטר ממשלת אולמרט שלא היה צריך להיכנס אליה מלכתחילה וזאת הסיבה המרכזית שאני לא מצביע לו (כניסה לממשלת אולמרט והישארות בה לאורך זמן) כשאולמרט הלך לאנאפוליס למכירת חיסול לאבו מאזן.

אחר כך הוא עשה את מה שדורשים מנתניהו והתפטר כשעמד למשפט ורק לאחר שזוכה חזר לתפקיד וביבי ציפה שיזוכה ולכן שמר לו את המשרד.

ולבסוף לגבי הנייה אכן הוא התפטר כשחשב שזה הסוף של ביבי, ואכן זה לא אמין שלקח לו שנתיים וחצי להבין שכשר ביטחון הוא שקול לעציץ במשרד הביטחון.

הגזמת, ליברמן? האפסנאי הבריון שנמר על הנייר? כולו שחיתות ואם לא היה יוצא כנגד נתניהו, היה עולה על טיל!
בנט הצליח לגרום למדינה שבוחריה לא יוכלו לבחור את ראשת הממשלה הפוטנציאלית היחידה שתוכל להחליף אותו לאחר שהלכה שבי אחריו בניגוד לעקרונותיה, רק בשל נאמנותה אל המפלגה ואליו.

למעלה