קורבן הסופ"ש...

../images/Emo122.gif קורבן הסופ"ש...

בניגוד לגלגלצ, סוף השבוע כאן לא רגוע, לא רגוע בכלל...אני מכריז על הקורבן הבא...אחרי שסירבתם בכל תוקף לתקוף (!) את ג´נט ג´קסון קבלו את... Michael Jackson - You Rock My World תקפו, לטפו ונמקו ! אה כן, יש לכם עד מוצ"ש לסקר הנוכחי...

הקליפ ארוך מדי ומשעמם

שיר דפוק- יו רוק מיי ורלד?1 איי דונט טינק סו! בעעעעעעעעעעע גלית

חרא זה עוד טוב.... הוא פשוט שילשול!

הוא גם נרא כמו שילשול... מזה הוא נראה כמו איזה איזה אחד שיצא מפוקימון!!!! והשיר שלחו זה אחד השירים המשעממים והמצחינים של המילניום!
חולת נפש

ALI G

New member
מהפחות

מהפחות טובים שלו. אבל ניסיון נחמד לשחזר קליפים מוצלחים יותר של פעם! הגירסה הקצרה חמודה הארוכה טובה בחלקים!

leeloo

New member
אני אוהבת את הסבת המקצוע של מייקל

הוא נמצא כרגע במן משבר זהות. הוא לא יודע מה הוא עושה. קליפ, סרטון, קלפי, סרטון, מה קורה? כאילו יפה והכל, אהבתי את הקליפ במדבר, אבל יש גבול לכל תעלול. פעם אחת לראות את הקליפ במלואו, נחמד ואולי רצוי. סתם כי יש את מרלון ברנדון וכריס טאקר בתפקיד חייהם. אבל כל פעם שהקליפ מוקרן אני רואה אותו בגרסה המלאה, ולמי יש כוח!? "what´ch doin´ man? the girl is dangerous"... די כבר! קלטנו! ומה כבר כל-כך מסוכן בא לאזעזל, מי מישהו להגיד לי?! מה עשו מהבחורה... היא בורחת ממך... אווו מסוכנת... אויל זה בגלל שהיא לא שמה עלייך? די באמת.

למה רק השבוע ראיתי את הקליפ המלא

א. צפניה התעקש ב. אורך השיר נטו הוא כ-5 וחצי דק´ ,מה שמשאיר 7.5 דק´ של דיבורים ,זיבולי מוח ומשחק לא משובח בכלל . אין ספק שמידע כזה על הקליפ גורם חוסר רצון מוחלט לראות אותו ,וזה עוד לפני שהוא יצא. לגבי השיר עצמו - סביר ,אבל לא יותר. עדיף לשמוע אותו רציף בגלגל"צ. ומה אעשה ב- 7.5 הדקות שנוספו לי לחיים ? תמיד אפשר לשמוע איזה שיר של אואזיס....

ועכשיו תורי ../images/Emo59.gif

נראה לי שתסקלו אותי באבנים אחרי זה אבל..הנה זה בא : בשנות התשעים מייקל היה גאון, אין מה לעשות, לא היה עליו באותו העשור, כל קליפ שלו היה הפקה מושקעת שגם הביאה לו הרבה כסף ואז היה את הבלגן עם המטפלת ההיא וכל הטררם של הילדים ועכשיו הוא חוזר, בתחילה סלדתי לחלוטין מהשיר, ואז זה היכה בי :
הוא חוזר לעצמו לאט לאט, הקצב של השיר סביר בהחלט, הכוריאגרפיה מתסובכת כרגיל, סטארים יש לו שם בטירוף כאילו היה ביה"ס למשחק של ניסן נתיב והכי חשוב - יש לו בחורה ! בדיוק כמו בת´רילר, לא עוד עולם אפל וקודר שזקוק להצלה, אלא קאמבק קטלני לחלוטין, אנחנו מדברים כאן על כיבוש דור שלא ידע אותו והוא פשוט הולך לעשות את הכל מחדש ! (אמנם בתור פרצוף חדש לגמרי...אבל עדיין...)

מייקל ג´קסון הוא למעשה (קונספירציה)

ג´נט ג´קסון!!!! כן, כן. מייקל ג´קסון הוא למעשה ג´נט ג´קסון בקליפ הזוועת-אלוהים הזה שלו. מלבד העובדה שיש לסקול את ג´קסון החוצפן באבנים רק בשל העובדה שהוא חושב שמגיע לנרקסיסט כמוהו שישדרו קליפ שלו באורך של 3 קליפים (ובהזדמנות זאת
לטלויזיה הבריטית שהחליטה להחרים אותו עד שהוא ישלח מטעמו גירסא מקוצרת בלי הקשקושיאדה של כריס טאקר, מרלון ברנדו ושאר הלשעברים), מלבד העובדה שמה שצפן מכנה כוגאוגרפיה הם בדיוק אותם צעדים שהוא עשה מליון פעמים בעבר, השיר נשמע כמו מליון שירים אחרים וג´קסון פשוט נראה מפחיד בקליפ... שמתם לב שלא מראים את הפנים שלו? מכאן הגעתי למסקנה אחת, מייקל ג´קסון מת מזמן וג´נט פשוט מחפה על כך ומופיעה במקומו, בקונספירציה המחוכמת ביותר מאז שהסתירו את מותו של אלוויס. יש לשלוח את מולדר וסקאלי מייד לחקור את התופעה. אה, כן.. ואן הייש היא מקולי קאלקין (אבל זה סיפור אחר כבר).

theAMP

New member
מסוכנת

זו בעצם שורה מתוך שיר של מייקל "that girl is dangerous"

Alinush182*

New member
קליפ מזעזע!../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo122.gif

מייקל נראה כמו הומו בקליפ(הוא תמיד נראה הומו לא?!) ואם לא היתה לו בחורה הייתי חושבת שהוא הומו בהחלט! ומה זה השטויות האלה עם המכות זה כזה מזעזע הוא מרביץ להם עם ריקוד?! הצחיק אותי.... מה הוא עשה עד עכשיו?! ישב בוילה שלו?! שימשיך לשבת שם! והוא צריך ללמוד תנועות ששיכות למילניום הזה ולא מלפני איזה 20 שנה! אומנם הוא היה מלך אבל מילת המפתח היא--> היה! בן כמה הוא 40?50?60 קליפ מבחיל!
אלינה

למעלה