רישום וקבלה - ארבע שנתית

snuff2

New member
ולמי שחשב שיש הרבה זמן לשלם..

בשביל המרכז הארצי 72 שעות זה מספיק. לא יאמן.. אגב זה לכולם באותו יום ובאותה שעה? אני קיבלתי ל-11.7 ב-13:45.

orenikogold

New member
גמני ב10.7 אבל ב11:15. כמה סבבים יש ?

הילה ... את בטח יודעת . :) (בסוף אני עוד אחשוד שאת אחראית על התוכנית)

אני לא יודעת כמה זימנו בסוף

אם זימנו 144 כמו שנאמר בהתחלה אז יש שלושה סבבים בכל יום.. סה"כ שישה סבבים. ואם זימנו 192 אז יש ארבעה סבבים בכל יום. מישהו כתב פה שהוא קיבל זימון לערב, השאלה כמה ערב זה ערב.. ואם זה אכן ערב, אז כנראה שיש ארבעה סבבים וזומנו 192 מועמדים.

tuti per

New member
לא כולם באותו היום ובאותה השעה

זה יומיים מרוכזים 10-11.7, אני גם ב11.7 אבל ב8 ורבע בבוקר

masetr druid

New member
לאחר שהייתי ברשימת המתנה קיבלתי זימון :)

יהההההה ביייבייי!!!! אני ב 11.7 ב11ורבע בהצלחה :)

masetr druid

New member
כן

כשלא קיבלתי זימון עם כולם התקשרתי לברר מה איתי ואמרו לי שאני ברשימת המתנה ואם יהיו אנשים שמבטלים וכאלה אז אני אקבל זימון וכך היה. הם לא הסכימו להגיד לי כמה אנשים ברשימת המתנה ואיפה אני בינהם הם רק אמרו שלא הרבה אנשים. תאמת שהציונים שלי די גרועים וידעתי כל הזמן שאני על הקשקש מה שאומר שאני צריכה להפציץ במס"ר כדי להתקבל. 195 אנליטי 196 ביוגרפי ו510 GRE.

masetr druid

New member
כן

כשלא קיבלתי זימון עם כולם התקשרתי לברר מה איתי ואמרו לי שאני ברשימת המתנה ואם יהיו אנשים שמבטלים וכאלה אז אני אקבל זימון וכך היה. הם לא הסכימו להגיד לי כמה אנשים ברשימת המתנה ואיפה אני בינהם הם רק אמרו שלא הרבה אנשים. תאמת שהציונים שלי די גרועים וידעתי כל הזמן שאני על הקשקש מה שאומר שאני צריכה להפציץ במס"ר כדי להתקבל. 195 אנליטי 196 ביוגרפי ו510 GRE.

למעלה