למה השבוע הזה היה טוב ?

טוטי30

New member
כאן ענתש מהמחשב של טוטי...

היה שבוע נורא קשה בלי נגה ובלי בעלולי. הלב ממש כואב מגעגוע שזה בלתי יתואר... אבל:
בעוד יומיים אני בדרך הביתה.
ראיתי את ארה"ב של אמריקה לראשונה בחיי (לפחות חלק ממנה) והספקתי לחגוג בינתיים על כמה חנויות.
הדובדבן שבקצפת (שמרתי לסוף) - אתם יכולים לנחש איפה אני עכשיו לפי הלוג-אין... אצל קרן המקסימה ! ובזמן שאני מקלידה אני שומעת צחוק פעמונים משגע של התינוק הכי בדרן וחייכן בעולם ! (הוא כזה מתוק, למות ממנו !). אז קשה, אבל יש גם נקודות של אור... להתראות בקרוב.

גלשני

New member
הי ענתי ../images/Emo24.gif זה אוטוטו נגמר....

ותכף חוזרים הביתה לתת חיבוק אינסופי לנגה שלך
נשיקות לרועי של קרן, ואיך היה השבוע שלה?

טוטי30

New member
ענתש, שמחה לחלוק איתך את השבוע

מאוד נהנתי להכיר אותך ולארח אותך בעיר הגדולה ובביתי הקט. נורא נורא חבל לי שהגעת בהרכב חסר... (נגה וניצן לא באו, אוף). מאחלת לך טיסה קלה נעימה ומהירה חזרה הביתה, ישר לחיבוק של נגה וניצן. ונתראה שוב בעוד חודשיים.... ולגבי השבוע שלי - היה עמוס בכל טוב. קודם כל כי ענתש היתה באזור כמובן, ובמיוחד בגלל שרועי הוא רועי הוא רועי... התינוקי שלי מדהים אותי כל יום מחדש עם הצחוק שלו עם הטריקים החדשים שלו, עם המבטים שלו ובכלל... חוצמזה, הזמנו כרטיסים לארץ... חופשת מולדת בספטמבר כמובן!!! להתראות!!! איזה כייף להגיד את זה שוב

כי יש אור בקצה המנהרה!

כנראה שמצאנו מימון לפרוייקט של חיינו- עסק שלנו. ונפגשנו עם אנשים וחיפשנו מקום.... ואינשאללה- חודש הבא הכל יהיה סגור וחתום ואני אוכל לספר לכם על מה מדובר. אני כל כך מתרגשת מזה שבא לי למות.... כל הגוף מלא אדרנלין.... תהיה מלא עבודה קשה- אבל אנחנו אוהבים את זה, וזה ילך טוב עם גידול ילדים, ויפתור לנו המון בעיות כלכליות ו.... זה יעשה אותי מאושרת!!!!

דניאLי

New member
באמת למה? אם מישהו יכול להגיד לי../images/Emo8.gif

טוב, אני אנסה בכל זאת, למרות שהוא לא היה שבוע משהו... אז מה שהיה טוב בו: שירה משגעת כרגיל ועושה הרבה נחת להוריה המאושרים והגאים. ליבי הכלבונת מקסימה אוהבת ומתוקה להפליא, ושתיהן יחד זה פשוט חווייה. (מצרפת תמונת המחשה)
קניתי
חדש (מי שרוצה את המספר שתשלח לי מסר) ו... זהו פחות או יותר

נראה לי שיש לך עוד סיבה למה השבוע

נפלא...המון המון מזל טוב!!!חייבת להגיד שאני קצת מקנאה בך על החדשות הטריות!!! שיעבור בקלות ובכיף

השבוע היה טוב כי...

יש לי משפחה נפלאה שאני אוהבת הכי בעולם
אופק הולך וגדל מיום ליום, וזה פשוט נפלא (כבר הזכרתי שהוא הילד הכי מדהים בעולם?)
סוף השבוע הולך ומתקרב ויש לנו המממממממון תוכניות לכיף עם המשפחה
באדיבותה של וונדי יש לי תמונה חמודה של הפשוש מאתמול...

תמרה*

New member
כי התחלנו בסופ"ש קודם של כיף

בים המלח עם המישפוחה של ירוני, ובר היה להיט, ומיום ליום אני מבינה כמה הוא מלאך, וכמה כיף להיות איתו הוא ילד נוח בטירוף, ויש לו חיוך של טוב לב שמחמם לי את הלב כל יום כל היום. וחוץ מזה וקצת פחות טוב - אני עדיין בחיפושי עבודה, והשבוע לא נרשמה שום התקדמות... מצרפת תמונה של המלאך שלי - "רק אני והגלשן שלי"

nngr

New member
בדיוק עכשיו אני חושבת

היום בבוקר
קמתי ואני שרה לי את
"איזה יום
לי היום איזה יום
בעלי עכשיו נמצא בבנק עם קונה של ה-
(מכרנו אתמול פורד פיאסטה), ומיד אח"כ נוסע לסוכנות של פיאט לקנות
חדש (פיאט מולטיפלה - שנראית כמו צפרדע). בנוסף לכך אתמול הייתה יום הולדת לחמותי והילדים הפתיעו אותה בשידור חי בתוכנית הרדיו של "איריס קול". ביום שלישי מסיבת סיום שכבת יב' שהייתה מאוד מרגשת. המפגש עם התלמידים שהתבגרו ב- 3 השנים האחרונות ה-
וה
בין התלמידים למורים מראים עד כמה נוצר קשר טוב ביננו. ובשבת מחכה לנו מסיבת יום הולדת
של הבן של גיסתי בפארק שליד הספארי. שיהיה לכולכן סוף שבוע

למעלה