אוהבי חיתולים

Dan_Kap_

Active member
לנורמלי יש כמה מובנים.

אם השאלה היתה במובן של נורמה, מוסכמה, מה שמרבית האוכלוסיה עושה - אז כל מה שהפורום הזה מוקדש לו הוא מחוץ לנורמה, כולל קשירות, הנאה מכאב וכן, גם חיתולים על מבוגרים והתנהגות תינוקית של מבוגרים בהקשר אירוטי.

אם השאלה היתה במובן של שפוי - אז כן, איגוד הפסיכיאטריה האמריקאי (הגוף שמנהל את ה-DSM) הוציא התנהגויות כאלו מקטלוג הפתולוגיות שלו כבר מזמן. הנה מה שה-DSM אומר על פאראפיליות כדי לסווג אותן כפתולוגיה:
    B. The fantasies, sexual urges, or behaviors cause clinically significant distress or impairment in social, occupational, or other important areas of functioning.

כלומר, כל עוד אין פגיעה שגורמת למצוקה ויש הסכמה הדדית (שנכללת בקריטריון A בדרך כלל), כל מה שנכלל תחת המטריה הבדסמית הוא נטייה מינית ואין בו פתולוגיה. ובעברית - כן, זה נורמלי.

|מיצי|

[ לביבליופילים שבינינו - https://link.springer.com/article/10.1007/s10508-015-0549-6 ]

Ebr358

New member
היי גם לי יש את אותה פנטזייה ומעניין אותי אם יש פה אנשים שירצו להגשים אותה אשמח שתדברו איתי
[email protected]

diaperduck

New member
משתף אתכם בפנטזיית חיתולים שלי, אני בספק אם יש כאן עוד מישהו כזה
יש לי תלבושת תינוק (חיתול, ווסט וכובע) עשויה מצעצועים מתנפחים, אני לובש אותה ישירות על הגוף,
שוכב על מזרן ים כאילו זה סלקל, עם מוסיקת תינוקות ברקע, יונק חלב חם מבקבוק
ומפנטז על "אמא" לבושה לטקס שחור צמוד שמשכיבה אותי על ברכיה, מדברת ברכות של אמא לתינוק, מעסה ומדגדגת אותי במקומות אינטימיים
כשאני מאונן וגומר

קבצים מצורפים

• Erase later.jpg
    Erase later.jpg
    KB 29.4 · צפיות: 12
הי אני גם אוהב חיתולים. הרבה זמן חיפשתי בייביסיטר לתינוקות גדולים אבל לא מצאתי. לכן החלטתי להפוך לאחד בעצמי. אז אם מישהו מעוניין שישלח לי הודעה למייל. [email protected]. אגב אני גר בבני ברק. לכן אני מעדיף כרגע לעבוד רק בעיר שלי ולראות איך זה ממשיך אז תוודאו שיש לכם מקום שנוכל להיפגש בו.

diaperduck

New member
חבריי הגברים, בואו נודה - נשים ממוצעות לא אוהבות את זה כמו שאנחנו,
דיברתי בדיסקרטיות עם מלכות סאדו ונערות ליווי שמספקות עיסוי אירוטי ואפילו סקס
(יש להבהיר שלא צרכתי את השירות הזה) והן בכלל לא התחברו לזה, לא כאמא ולא כתינוקת.
היתה לי גם ידידה קרובה, יותר גבוהה ממני וחשבתי לספר לה על הפטיש הזה ולבקש ממנה להיות "אמא" שלי
אבל הרגשתי שאני כאילו משדל אותה לזנות.
יש בחו"ל בתי אירוח לתינוקות מבוגרים, זה נקרא adult baby nursery
ושם אימהות משחקות, קוראות סיפורים, שרות שירים, משכיבות, מחתלות, מלטפות, מדגדגות, מאכילות, מניקות
ממש בדיבור רך של אמא לתינוק, אך לצערי בארץ לא מכירים את זה

אאאאא.1

New member
אני ממש אוהב חיתולים אך אשתי מתנגדת, וזה מאוד מתסכל, איך אני משכנע אותה

israelabdl

New member
אני ממש אוהב חיתולים אך אשתי מתנגדת, וזה מאוד מתסכל, איך אני משכנע אותה
כמו שאמרו לפעמים לא זה לא אבל אפשר לעשות את זה פחות מאיים.
כתבתי על זה באתר שלי אם אתה רוצה לראות israelabdl.com/how-to זה גם אתר לאוהבי החיתולים.

קבצים מצורפים

• זזזז.jpeg
    זזזז.jpeg
    KB 64 · צפיות: 2
למעלה