אולי בכל זאת אנשים יקרים

שלגיה!!

New member
אולי בכל זאת אנשים יקרים

מה אתם ממליצים לי לעשות עד הניתוח,אני אוכלת ממש כמו....תדמיינו בעצמכם. מרגישה עם זה רע אך זה לא עוזר לי כל כך במבט לאחור כמנותחים איך אתם התנהגתם לפני הניתוח? מה אתם ממליצים? אני רוצה לרזות עד לניתוח כדי להמשיך בתהליך ההרזייה גם לאחריו. תודה ושבת שלום שלגיה

עדי.פ

New member
שלגיה יקרה

אני לפני הניתוח אכלתי כמו חזיר. (הייתי ילד טוב שתמיד גומר הכל מהצלחת ומהשולחן) אם היתי אוכ ל שוארמה אז זה היה מנה ואחר כך עוד לאפה עכשיו יש לי את הטבעת שאומרת לי STOP אל תאכל יותר אחרת תרגיש רע וגם גורמת לי להרגיש מלא אחרי ארבע כפות אוכל ומפוצץ בכף השישית (אני אוכל היום בשבוע את הכמות היומית שלי לפני הניתוח תתארי לך) נכון שזה אידיוטי שבן אדם מגיע למצב שבו הוא שם לעצמו רסן אבל מה לעשות יש כאלה שזקוקים לתזכורת הזאת. אני לא חויתי עד היום (אמנם רק שישה שבועות) שום סיבוכים אבל כבר אמרתי שאני פחדן וכשאני קורא על כל הסובלים מתופעות הלוואי זה רק מפחיד אותי יותר. נכון שכשאין מזון כמו שרגילים (ותודי אוכל מהווה חלק גדול מאוד מחיינו, תענוגותינו, שנאתנו והכל) מרגישים מחסור אדיר ולכן היום אני מבין יותר מתמיד כמה חשובה התמיכה שאני מקבל (במקרה זה מאישתי האהובה). אין מי שיחליט בשבילך האם לעשות או לא אבל בקיצור אם תהיה לך תמיכה יהיו לך יותר סיכויים . אני אמנם בתחילת דרכי (ירדתי 19 קילו נכון ליום שישי בבוקר ויש לי עוד 30 ) ואני יודע שיהיו עוד סיבוכים (אני פסימיסט מטבעי וכך אני לא מתאכזב)אבל מצד שני גם מעודף משקל כמו שהיה לי נוצרים סיבוכים . בקיצור שיהיה בהצלחה. שבת שלום עדי

שירז29

New member
שלגיה**,ההחלטה רק בידייך.........

אני מבינה אותך,ומזדהה איתך בכל מה שכתבת.... את צריכה לעשות,מה שאת חושבת ומרגישה. אבל........ על תשכחי,דבר חשוב מאוד,שאחרי הניתוח,עלייך לעזור לניתוח להצליח, עם לא תשלטי על עצמך מעכשו,לגביי הרגלי האכילה,את יכולה להכשיל את הניתוח,ולא להגיע להצלחה.. הבנתי ממך,שאת הולכת על הניתוח,שאני עשיתי, ולכן בניתוח זה,קל מאוד להכשילו. תחשבי על זה... ושיהייה לך בהצלחה.... שירז.....

רוייקו

New member
זה תהליך טיבעי, שלגיה. הרבה מנותחים

עוברים את השלב הזה, כיאילו שמדובר בבקשה האחרונה לפני המוות. זה באמת שווה ערך, כי אף אחד לא יודע כמה יגביל אותו הניתוח ואיך יוכל לאכול אחר כך. אמנם השטבעת המתכווננת, כאשר היא פתוחה היא מאפשרת אכילה רגילה לחלוטין, אבל הניתוחים האחרים, כגון מעקף קיבה ו SRVG מגבילים מייד לאחר הניתוח את יכולת האכילה ויש מעין מסורת כזו שהמנותחים הולכים לאכול את הארוחה האחרונה בסידרה בערב שלפני האישפוז.. כך קורה מרגע קבלת הידיעה על הניתוח. זה טיבעי.

מירי,

New member
אני אכלתי!!!

כל מה שתיכננתי לוותר עליו (כמעט) בלילה שלפני הירבצתי כמה פרובות עוגת קרם... ורק ג`חנון לא יצא לי לאכול!! :p , אני קיוויתי מאוד שאלה יהיו הפעמים האחרונות שאני אוכלת מכל הטובים האלה... בנתיים אני מצליחה , אני רק מקווה שזה יישאר כך!!! ב-ה-צ-ל-חה!!!

למעלה