או מיי גוד לנשום עמוקקקק
|אבט

swirrrly

New member
או מיי גוד לנשום עמוקקקק ../images/Emo118.gif|אבט

אההההההההההההההההההההההההההההההההההההה זה הפורום בשבילי^_________________________________^ למה יפנית
ממ... ראיתי קצת אנימה ונדלקתי
הרבה מאוד..*.*.... איך אני לומדת
הזמנתי דרך אמזון או בארנס אנד נובלס חבילה של: מילון חוברת לימוד ודיסקים לשמיעה... זה של חברת: LIVING LANGUAGE בהוצאת: A RANDOM HOUSE COMPANY [
...]
... אני כבר בפרק 18 ככה מתוך 40
... למרות שעשיתי הפסקה לאחרונה..:S בכל מקרה.. שירלי בת 15 יותר מדי נעים להכיר
[
אתכם, לא אותי
]... ממ שאלה|: [אם כבר, נו...:\]: עד כמה זה לא מנומס להגיד ANATA
תודה להתראות שלום ביי היי :| ולפני שאני אשכח
:
יו רוק!! ממ...

Tonjin

New member
eh?

there is no politness problem associated with 'anata', the Japanese just sometime skip this word in conversation, just as we don't bother do say "you are" ebery time we answer somebody... in other words - use it as much as you want to, you might sound as somebody who learned from a book (and there is no problem with it - nobody expects us 'Gaijins' to speak perfect Japanese...) but you won't sound offending too...​

swirrrly

New member
eh? ../images/Emo3.gif ../images/Emo118.gif../images/Emo176.gif

...הולכת לספר לימוד... ציטוט
:
anata and anatagata are usually to be avoided. it is *more polite* to use the person's name. :S​
אבל אבל... תמיד אמרו שזה לא מנומס, תמיד, אני מחפשת משהו על ללמוד יפנית : בין הדברים הראשונים שאמרו לי : להמנע מאנטה... כאילו... אבל גם יצרו לי את הרושם שזה לא הכי מנומס...

Kouryuu

New member
למין האמת,

anta- ולא anata- זה גם אתה, אבל בצורה לא מנומסת. כנ"ל על kisama- לא סגורה על זה, אבל זה גם אתה בצורה וולגרית, כמדומני.

עד כמה שידוע לי

בשיחה ממש רשמית, באמת מנומס יותר עם הבנדאם על עצמו בגוף שלישי. אבל בסתם שיחה אין שום בעיה להשתמש באנאטה.

למעלה