|אזהרה| בנוגע למשרת מנהל הפורום

oren*

New member
|אזהרה| בנוגע למשרת מנהל הפורום

שלום חברים, שמי אורן ואני מנהל את פורום עיצוב גרפי. אני גם ביקשתי מהנהלת תפוז שתפתח את הפורום הזה, כרגע ללא מנהל עד שנמצא מנהל מתאים (בדקנו וראינו שיש ביקוש - והנה, כולכם הגעתם
). המנהל/ת , צריכים לדעת אנגלית ברמה בסיסית (לתרגם מאמרים, להציג כאן חדשות מאתרים עולמיים), להבין קצת בתחום, וכמובן בעל זמן פנוי לנהל את הפורום. לא חייב להיות אספן של עשרים שנה, לא חייב להיות בעל אלפיים חוברות - העיקר שיהיה מכור לקומיקס, יאהב את הנושא, וידע לנהל דיונים מקצועיים. מטרת הפורום היא בעיקר להרים כאן קהילה גדולה של אנשים סביב נושא הקומיקס, ולהראות שקומיקס הוא לא רק עניין של ילדים - ולהיפך, יש קהל גדול של מבוגרים שמתעסקים בתחום (לכן גם ביקשתי שהפורום יפתח תחת קטגוריית "אמנות"). המשך כתיבה מהנה לכולם כאן, בהצלחה למנהל הנבחר, ונשמח אם תכתבו כתגובה להודעה זו רעיונות והצעות שיש לכם לגבי הפורום הזה

גלעד ו.

New member
היי אורן.. הרבה זמן לא דיברנו.. ../images/Emo13.gif

הםם.... אני מאד רוצה לנהל ת´פורום אני יודע אנגלית בסיסית. אבל מה הקשר למאמרים?
זה קומיקס לא תיכנות מקסימום חדשות marvel או דברים כאלה אני מאד הייתי רוצה לנהל את הפורום אני מצייר, אני מתעניין אני מבין. אבל, אני עכשיו צריך להגיש בקשה לתפוז.. מה האימייל אתה יודע?

gl

New member
אני הצעתי כבר הצעה חוזרת לניהול

הפורום ואני מחכה לתשובה יש לי ידע בסיסי+ באנגלית (אמא שלי דוברת אנגלית) ואני מאוד אבל מאוד אוהב קומיקס ואני כמעט כל היום וכל הלילה מתעסק רק בזה ובפורומים (בשיא הרצינות) ואני פשוט מת לנהל את הפורום GREEN LANTERN
ברנש חביב

NuckBunnies

New member
לפי דעתי

אני מבין מספיק בקומיקס, וגם אם לא, יש לי את השאיפה לידע. אני בהחלט יודע אנגלית ברמה מעולה ואני יכול לנהל דיונים (לפי דעתי). אני מכיר אתרים ומקומות שמהם אני לוקח מידע ואשמח להיות המנהל של הפורום. NuckBunnies

NuckBunnies

New member
ואם יורשה לי לעסוק ביח"צון עצמי

שימו לב למידת המעורבות שלי בפורום והתרומה שלי לדיונים עם קישורים ומידע.
NuckBunnies

למעלה