אז היינו 11 gemikoj....

DoronModan

New member
אז היינו 11 gemikoj....

במפגש שהיה ביום שני, 16 במרץ, ערב פורים.
הפעם במפגש מקוון, דרך אפליקצית ZOOM. היינו כאמור 11 חברים, כולל אנטוני, אורח מקטלוניה, שגם לומד עברית ורוצה להגיע לארץ כשיתאפשר.
יש לציין שהגיעו, מלבד האורח, לפחות 4 צעירים בגיל TEJO.
עוד כמה אנשים לא הצליחו להיכנס באופן מלא, והיה מי שנכנס בצורה מוצלחת למפגש המקדים שהוקדש לשאלות ובעיות טכניות, אבל כאשר יצאנו משם ועברנו למפגש האמיתי משעה 18:30 בדיוק, בקישור אחר, הוא לא הופיע בו.

המפגש עצמו היה ייחודי במובן שהיה ראשוני, ולרובנו זו היתה העבודה הראשונה עם האפליקציה שעבדה בצורה די מוצלחת. כ-35 דקות הוקדשו להיכרות, ואז פצחנו בחידון של יוסי שמר ז"ל, שבו המשימה היתה להתאים שמות תואר מ'מחסן מילים' שמתאימים לחיות שהפיעו ברשימה. זה עבד על ידי כך ששיתפתי את המסך שלי, וכולם יכלו לראות את המשימה, ולהשתתף, תוך שכל מי שמדבר באותו זמן, רואים את תמונתו בגדול על המסך. דא עקא, שהחידון היה ברמה די קשה, ואני מודה שלא היה לי פנאי לעבור על החידון ולשלוט בתכניו ובפתרונות. גם כך אפשר לומר שהיתה התנסות חיובית, בוודאי בשביל פעם ראשונה.

בפעם הבאה, אם תהיה מחר, נדגיש ביתר שאת, שמי שלא בטוח מבחינה טכנית, שלא ינסה להצטרף למפגש ברגע האחרון, אלא ייכנס (כמו שאמרנו בפעם הקודמת) למפגש בזמן המוקדש לפתרון בעיות טכניות, כך שיוכל/תוכל להשתתף במפגש בצורה טובה בדיוק בזמן.
יודגש, שמי שאין לו לפטופ או מחשב עם מצלמה ואוזניות עובדים, יכול בקלות להצטרף דרך טלפון חכם.

מיכי 10

Member
דורון, יש לי שאלה לגבי ZOOM כבר עכשיו:

1. הבנתי מהניסיון, שיש צורך בסיסמה כדי להתחבר עם הקבוצה לצורך המיפגש.
למעשה, אם אני מבינה נכון, לגבי כל קבוצה יש צורך בסיסמה אחרת. זה נכון?

האם תוכל לרשום לנו כאן (או איפה שנראה לך) את הסיסמה. בתודה מראש.

(הערב בתשע, יש לנו השיעור המשפחתי הקבוע, גם כן ב-ZOOM. אז אנסה לתרגל את האפליקציה קודם באספרנטו, אם האינטרנט יעבוד לי [רק כרגע חוברתי מחדש, אחרי כשלושה ימים של תקלות!]. ובתנאי שמערכת הקול תפעל במחשב שלי הפעם).

מיכי 10

Member
טוב, למרות שאין לי זמן *בכלל*, אנסה מיד להיכנס, אחרי

שסוף סוף חיברו אותי בחזרה לאינטרנט. הסקייפ אבד לי בהזדמנות זו.
נראה מה עם ה-ZOOM.

כל כך אין לי זמן, שאפילו לא נכנסתי ולא אכנס בינתיים לחידה החדשה, שאני רואה שהוגנבה לכאן.

מיכי 10

Member
היינו עכשיו בשיעור המשפחתי שלנו ב-Zoom,

Ni estis vespere 17 gepartoprenoj tra 13 ekranoj. Unu de miaj nevoj gvidis la lecionon pri ארמי אובד אבי.

Ĝi estis tre agrabla renkontiĝi familiaj parencoj eĉ tra la komputilo, en ĉi-tiuj tagoj, kaj interparoli post la leciono.

מיכי 10

Member
רק רציתי לבדוק את העירנות שלכם.

סתם. טעיתי ואני מבינה את הטעות שלי. תודה!

למעלה