אז כן כן מוסיקה שחורה עושה לי את זה

tairon

New member
אז כן כן מוסיקה שחורה עושה לי את זה

אוהב לרקוד לצלילים הקצב חודר לנשמה הבסים מכים בי פעם אחר פעם כייף עונג אמיתי וטהור המוסיקה הזו כל כך מיוחדת והעיקר שיש בה חלק ענקי וישיר לסקס לא יודע אני צופה לעיתים בקליפים של מוסיקה שחורה ותמיד תמיד חוק יסוד מ``ס 1 יש בחורות ומלא מהן בלבוש מינמלי שלא מותיר מקום לדמיון המוסיקה עוטפת את הכל והיא מקפיצה לעיתים יש שם מוסיקה איטית שאין ספק חדר מיטות והמוסיקה הספציפית הזו חבל``ז אז מה הפלא שאני מת מת על מוסיקה שחורה... עכשיו הבחנתי שנפתח פורום מוסיקה שחורה ועל כך אני מברך תותי מזל``ט אני בטוח שתנהלי את המקום ברמה ואין איןןןןןןןןןןן כמו המוסיקה הזו זה עושה טוב לנשמה

תותי-בת

New member
יו TAIRON מיי מאנזזזזז!!!! יקירי, אני יודעת בדיוק למה אתה מתכוון ואפשר אפילו לאמר שהוצאת לי כמה מילים מהפה, הקצב פשוט.... כשמתחילים לרקוד להניע את הגוף אי אפשר להפסיק!!! זה פשוט ממכר!!!! וזו מוזיקה עילאית לדעתי, אני נורא אוהבת אותה ושומעת אותה בכל סוגיה, למרות שאפשר לאמר שאני צעירה בתחום השחור, לאט לאט אנחנו נהיה מאסטרים!!! אתה תראה! ביחד כולנו נפעל ונחזק את הקטע של המוזיקה השחורה פה בפורום ובכלל, אני לא יודעת אם אתה מכיר את החלק הישראלי של ההיפ הופ והראפ אבל אני יכולה לאמר לך שהוא מצויין ולמרות שהעיניין בתהליכי קליטה בארץ הוא תופס תאוצה ואט אט נראה יותר ויותר אנשים בחברה הזו, וכמו שסאבלימינל שר בשירו ``לאט לאט קבוצת הת.א.ק.ט תחלחל תגיע לכל בית בארץ ישראל``!!!! פה אנחנו מדברים על הפעלת המכשירים אצלנו באני הציוני-ישראלי-יהודי שלנו! אני מקווה שירבו כמו סאבלימינל, הצל ורבים טובים אחרים והעסק יפרח פה!!! מקווה שביחד נהפוך את הפורום לאחד מהטובים פה בתפוז, שלך תמיד, ליאת.

מזמינה אותך לריקוד..

חושני ולוהט נעשה לנו קליפ משלנו סקסי וחם ונוטף מוסיקה שחורה THE BEST DJ U KNOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מואה לך ומזל טוב לפורום החדששששששששששששששששששששששששששששששש

למעלה