אז מה התגובות כששומעים על חוסר הניסיון שלכם?

Light18m

New member
אז מה התגובות כששומעים על חוסר הניסיון שלכם?

בני זוג/בני זוג פוטנציאלים, משפחה, מכרים...

Light18m

New member
אצלי אני זוכר

שתמיד ניסיתי להסתיר את זה.
ניסיתי להתנהג כאילו הכל טוב, כשבעצם הכל באמת היה טוב חוץ מחוסר הניסיון שלי.

עם המשפחה לא דיברתי על זה, החברים הותיקים צחקו איתי על הקטע הזה, ואני זוכר דייט שניסיתי להסתיר את חוסר הניסיון וחוסר הביטחון שלי, אבל זה לא הצליח והיא עלתה על זה די מהר.

הרגשתי שזה כמו לנסות להתקבל לעבודה חדשה, שבה ניסיון הוא תנאי קבלה הכרחי. אז איך אצבור את הניסיון אם אף אחת לא מוכנה להעסיק אותי, שאלתי את עצמי.

DDN

New member
אני גיליתי

שהכי טוב היה להסתיר את זה.
נשים נרתעו מחוסר הנסיון. קראתי מספיק ממדור היחסים בYNET ועוד כמה מאמרים כדי שיהיו לי רעיונות וכל מיני כדי להסתיר את חוסר הנסיון.
כמובן, אין כמו הנסיון מאשר הקריאה, אבל אני חייב להודות שהייתה שם עזרה.

לא טרחתי לשתף. לא רציתי את תגובות הסביבה או את הרחמים. לגבי בנות הזוג - רק הרציניות שמעו את האמת (כלומר, האקסית והנוכחית)

זה מתחלק

עם משפחה וחברים הנושא כמעט ולא עולה.
מדברים לפעמים על זה שצריך או שיום יבוא ואני אמצא מישהו,אבל אין התמקדות לגבי המצב העכשווי ומה שהיה.

ועם אנשים חדשים (לא כאלה שיש ביניינו פוטנציאל לזוגיות) אומרת שהיו לי חברים בחיים...

malikl

New member
לומר את האמת

לרוב, כל מי שהגעתי למצב מיני איתה זה היה מתוך רגש מסויים של ידידות ושאיפה שאולי ייצא מזה משהו בעתיד (=כלומר לא סטוצים)
לכן, ה"חוסר נסיון" לא מהווה מכשול, בגלל שאם נמצאים במצב מיני לאחר שמכירים את הפרטנר, האקט כבר מגיע באופן עצמאי ואין ממה לחשוש.
וכאשר אחד הצדדים נמצא במצב "יתרון" על פני הצד השני, שני הצצדים יהנו מהסקס - מורה תלמיד....

אם אתם בקטע של סטוצים וזה רק קטע של סקס, אז מי שאין לו/לה נסיון סביר להניח שיתקשה לחקות סצנות של פורנו בלי לנסות אותם לפני...

למעלה