אז מי אוהב "סלט ברזל"?😄

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בלתי אפשרי לדבר בעיקר על סקס וסקס ,היום התחשק לי סלט בריא כי אני חסרת תאבון אז קניתי לי את זה,,,לא רע פשוט לא חשבתי שהקינואה זוועתי,להבדיל מבורגול.
חוצמיזה, אני אשמח אם גולשים/ות חדשים יכתבו מעט על עצמם כשנכנסים לפורום,והפורום-כשמו כן הוא כששואלים פה על "הרקע".🥰

קבצים מצורפים

• IMG-20231120-WA0024.jpeg
    IMG-20231120-WA0024.jpeg
    1.2 MB · צפיות: 8

alongrin100

Well-known member
בלתי אפשרי לדבר בעיקר על סקס וסקס ,היום התחשק לי סלט בריא כי אני חסרת תאבון אז קניתי לי את זה,,,לא רע פשוט לא חשבתי שהקינואה זוועתי,להבדיל מבורגול.
חוצמיזה, אני אשמח אם גולשים/ות חדשים יכתבו מעט על עצמם כשנכנסים לפורום,והפורום-כשמו כן הוא כששואלים פה על "הרקע".🥰
מצטער נשמה... את הברזל שלי אני מעדיף לקבל משיפודי כבד, סטייקים וכו'.
סלט ירקות קצוץ בצד.
הגרגרים האלה בצורתם הגולמית הם מזון לעופות וציפורים, לא לבני אדם.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מצטער נשמה... את הברזל שלי אני מעדיף לקבל משיפודי כבד, סטייקים וכו'.
סלט ירקות קצוץ בצד.
הגרגרים האלה בצורתם הגולמית הם מזון לעופות וציפורים, לא לבני אדם.
האמת,הסלט הזה באמת מזון לציפורים,הבורגול עבורי יותר ידידותי, סטייקים גם אני אוהבת.

קינואה אף פעם לא אכלתי, בשונה מבורגול
אם רוצה שיכתבו על עצמם
הייתי מציע בתור גור וחדש כאן
אולי תפתחי אשכול נפרד שכל אחד ואחת יספרו על עצמם (אולי כבר היה דבר כזה בעבר), לפי רשימה וזה יתן פוש או כיוון לדיירים כאן

יעיש התימני

Active member
גם אני לא מאוכלי הקינואה.
סלט ברזל = סלט עלים ירוקים, בצל ירוק, חסה, אנדיה[עולש] בוקצ'וי, תרד, חמציצים, מלפפון ירוק +מלח, שמן זית ולימון. זהו. [אישית אני מצרף קבנוס טעים, גבינת ברי, קממבר או סנט מוריס.. חגיגה]

doriangray011

Well-known member
קינואה-היה פעם יבואן של מזון לתוכים ובעלי כנף שנתקע עם מלאי גדול שלא נמכר. יצא במסע פירסום לדגן חסר טעם ומאז הכל הסטוריה.
אני מעדיף את הגרסה של יעיש לסלט. נשמע טעים.
ואם ברזל את חסרה. נסי לשלב קמח טף אדום בתפריט. באפיה או גרגרי טף באוכל. מכיל הרבה חלבון וברזל ומוכר כמזון על.
ניתן להשיג בחנויות של יוצאי אתיופיה יחד עם עוד תבלינים מוזרים ומענינים.

למעלה