אחח... איזה יום!

Yaniv-DC

New member
אחח... איזה יום!

הכל היה מתוכנן מראש, באים לעבודה בעשר, עורכים כתבה אחת לרואים עולם, מייד אח"כ יוצאים עם צוות לצלם משהו, חוזרים, נחים קצת, עורכים כתבה שנייה לרואים עולם, הולכים הביתה. לפני שנכנסנו לעריכה, החליטו לפנות את הבית הלבן, מטוס לא מזוהה בשמים. אם יש פיגוע בבית הלבן, אני בטווח פגיעה. מעניין. אמנם ידענו שזה יסתיים בלא כלום, אבל בכל זאת, היה צריך לשדר לרדיו ולפרוץ לערב חדש ולדחות את העריכה. כמובן שחיש קל חזרנו לשגרה, זה לא מטוס לא מזוהה, אלא מכ"ם לא מזהה. רגע לפני העריכה השנייה, מייקל ג'קסון מחליט להסגיר את עצמו.צריך לשדר על זה. סיפור חסר כל ערך חדשותי, אבל מושך רייטינג. עכשיו גם היומן רוצים כתבה. אבל לא נורא, עוד מעט שון מגיע הביתה, יכין לי אוכל, נראה קצת טלוויזיה, ונצא לצבוע את העיר בורוד. יש למישהו תוכניות מעניינות להערב ולסופ"ש בכלל?

ronnl

New member
טוב שזה נגמר

בלצבוע את העיר בורוד תשתו איפה שהוא
, אולי
,אולי
? אולי בכלל
ואז תהיה מוזיקה רומנטית אולי איזה נגן עם
?ואז תצאו לאיזה מועדון בעיר עם ה
רק שבדרךלא תגלו איזה שהוא
מוזר או
חס וחלילה הרי באמריקה כמו באמריקה הכל יכול להיות

assafcohen1

New member
!it's time to party

thursday came, with it's parties... going to the "SALOON" today, tomorrow- so as in saturday and sunday- work, work, and more of it... but inbetween- i have a date tomorrow with a guy i used to date here 2 years ago... take care

odedee

New member
מופע של חווה אלברשטיין נחשב מעניין?

כי ראינו אותו הערב ומאד נהנינו, למרות שזה היה כרוך בנסיעה של שעה וחצי בפקקים, ועוד 45 דקות בדרך חזרה. בסופ"ש אנחנו צפויים להיות מרותקים ע"י המשך חיפוש דירות. אני כבר לא רוצה יותר לראות אף דירה, נשבר לי מזה לגמרי. אבל בכל זאת, להשאר במלון לנצח לא נוכל. מטריד יותר מסופ"ש הקרוב הוא החג הבא עלינו לטובה. אנחנו צריכים לתכנן מה לעשות בו. אני מניח שהכל, אבל הכל, כולל הכל, יהיה סגור. במקרה הרע נשב במלון ונשחק סוליטר. או שנשב עם כמה חבר'ה מהעבודה ונראה איזה DVD או משו. I can't wait.

Loretail

New member
heya

Dear Odeedee It is unbelievable ,however I believe I was at the jcc yesterday as well. I set at table 32, afterwards I went to meet my childhood idol. I work there few times a week ,at the Jewish congregation. Glad to hear u loved her. Have a great weekend moi

גלעד יא

New member
הבילוי המועדף של זקני ישראל...

לאחרונה שמתי
שאין לי כוח לצאת מהבית. פשוט לא רוצה לצאת ממנו. זה לא קשור לקור בערבים ובטח לא לתוכניות הטלוויזיה המפגרות שיש פה. דיברתי על זה עם כמה חברים וגילינו שהבעיה משותפת. אחד מאיתנו (אני) העלה סברה שהגענו לגיל שאנחנו מתחילים להיות ביתיים ולא רודפי מסיבות. אחרי שחילקתי כדורי פרוזאק להרגיע אותם ולהסביר שזה לא אומר שהחיים נגמרו וצריך להשלים עם העובדה שאנחו כבר לא בני 17, החבר'ה הודו בחצי פה שבילוי ביתי או אצל חברים הפך לדבר המועדף עליהם. לא צריך להוציא 40 ש"ח על משקה אלכוהולי או לצעוק אחד לשני כדי לשמוע מה אומרים באיזה בית קפה עמוס עם כסאות לא נוחים ומוזיקה צעקנית. אי לכך ובהתאם לזאת, החברים באים אלי היום בערב לראות את הסרט "שר הטבעות - שני הצריחים" ב- DVD. מחר בראנצ' אצל חבר שעבר דירה וקצת זמן עם החבר. החיים טובים

Yaniv-DC

New member
אז הנה מה שהיה, ומה שיהייה...

אחרי ערב מענג בו ראינו את פרק הת'נקס גיבינג האחרון בהיסטוריה של "חברים", הפרק בויל וגרייס שסופסוף נפטרים מהבעל המעיק של גרייס, והפרק המ-ד-ה-י-ם של ER בו ספוילר! זהירות! אם לא ראיתם - לדלג סופסוף הורגים את רומנו, שוב פעם עם מסוק, החלטנו שהגיע הזמן לצאת. יצאתנו, שתינו, הסתובבנו עם חברים, שתינו עוד קצת, וחזרנו הביתה עייפים אך שיכורים. היום הבוס לוקח אותי למשחק של ג'ורג'טאון בליגת המכללות, אנחנו יושבים על הפרקט. אולי יהיה מעניין. מייד אחר כך אני אחבור לשון. מחר שבת נלך לראות את חתול תעלול המבטיח, וביום ראשון חנוכת בית. ואיזה כיף
שבוע הבא ת'נקס גיבינג, ומאז, כל סופ"ש יש מסיבת כריסמס, ומסיבת חנוכה אחת.

alexUK

New member
זה נקרא cocooning

זה הפך להיות הטרנד העכשווי. התכנסות לוך הבית והימנעות ממקומות בילוי חיצוניים.

alexUK

New member
לוך = לתוך

בדיוק עכשיו אני עושה פרוייקט עיצובי בנושא הזה.

למעלה