אחיותיי המויאליות
-> -> ->

מאי 406

New member
אחיותיי המויאליות
-> -> ->

בוודאי לא ציפיתם שאני יעבור בשתיקה על המאורע החדשותי החשוב והמרגש... אם כן, בלב בוכה ובעין ציון צופיה, אני גאה להיות הראשונה לברך:
שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה!
אחרי 2000 שנות גלות, אחרי ייסורים קשים וארוכים שעברנו בפורומים עויינים, אחרי מאבק קשה ושופך-דמים בו נאבקנו על זכות הקיום שלנו, אחרי האנטישמויאליות הנלוזה שחווינו על בשרנו, אחרי שהצלחנו להנחיל את תרבותנו המויאלית בכל בית ישראל, אחרי אינספור נצחונות מוחצים שרשמנו לזכותנו, (
) סוף סוף- אנו מתבשרים על הקמת בית לאומי למויאליות ב"תפוז", הלא הוא: פורום הראל מויאל המלך!
ובזאת ידידיי, התגשמו כל שאיפותנו הלאומיות, הציוניות, הרוחניות, החומריות והמנטליות, אשר לשמן נולדנו ולשמן נחייה. זכרו
"אין לי פורום אחר גם אם אינטרנטי בוער." מי ייתן ונצליח בכל מעשי ידנו ובכל המבצעים המתוחכמים שלנו, ושהאס.אמ.אסים היוקרתיים שלנו יעלו פרי (גם בערוץ 24 המושחת!), ושנזכה לגדל את ילדינו, נכדינו ונינינו לחיים חופשיים, מאושרים ומויאלים עד מאוד... שלא נדע עוד צער ומחסור, שנהיה לראש ולא לזנב, והכי חשוב- שייתמו אוייבנו ושונאינו וכל מבקשי רעתנו! (ויש הרבה כאלה, לצערנו
) אחחחחחחחחחחחח...
אין כמו הבית זה לא סתם משפט מצוץ של הגיבורה בסרט הקוסם מארץ עוץ...
האם גם אתם מרגישים את אווירת החמימות והביתיות, השמחה והאחוה, האהבה והרעות, הריחות המעוררים של מרק עדשים חם באוויר... אם כן, מויאליות יפות ואנינות-טעם שכמותכן, זכרו את התאריך המושלם
1.3.05
גם נפתח פורום מויאלי שולט
גם עברתי תאוריה
וגם הצלחתי לפוצץ סוף סוף את החצ'קון שהתנחל לי על האף.
עלו והצליחו!
שלכן באהבה,
מאי
(הידועה גם כיו"ר הועד לקידום מעמד המויאל)

חחחחחח גדולה!../images/Emo6.gif

תומכת בכל מילה שלך! הלואי וזה יתגשם!! אגב- אם אתם לא מכירים אותי אני דולב בת 16 וחצי ממבשרת ציון ואני ח-ו-ל-ה על הראל מויאל!!! ואני ממש שמחה שפתחו לו פה פורום! רעיון ג א ו נ י !!!

ת ו ת י 14

New member
חחחחחחחחח הרגת אותי../images/Emo110.gif

ה- 1.3.05 לא לשכוח הולדת פורם הראלוש חחחחחחחחח

מאי 406

New member
אל תגזימי הוא לא היה גדול...

הוא היה ע - נ - ק - י !!!! ועוד מסוג החצ'קונים המעצבנים הכואבים ששקועים בתוך העור ואי אפשר לפוצץ, מכירים? והמכוער הזה התנחל לי על הפרצוף כמה שבועות! והיום סוף כל סוף אמרתי לו "שלום שלום ולא תבוא לי בחלום" ונפרדנו כידידים... אחחח... אני חופשייה ומאושרת...

מאי 406

New member
../images/Emo51.gif ואותך אני לא מכירה...

את חדשה בתחום המויאל?...

b l a c k eyes

New member
לא חדשה. אהבתי אותו מאז ומתמיד../images/Emo13.gif

פשוט לא יצא לי לשטט יותר מדי בפורומים, וגם לא נראה לי שאני יתנחל פה יותר מדי. אבל כשראיתי שנפתח פורום הראל מויאל לא יכולתי להתעלם. אני מקווה שייצא לי לבקר פה לעיתים קרובות.

מאי 406

New member
גם אנחנו מקווים../images/Emo70.gif

מבחינתי כל מויאלית מתקבלת בזרועות פתוחות!
וחוץ מזה צריך להרחיב את הפורום הזה למימדים הראויים לו!

b l a c k eyes

New member
אני יעשה מאמצים...

כי אתן כאלה חמודות...
ואל תדאגי, הפורום הזה עוד יתרחב למימדים גדולים ממה שנדמה לך. חכי בסבלנות. מילה שלי.

מאי 406

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif

ומילה שלי שאת עוד תרצי להשאר פה! (זה ממכר כל הדבר הזה...)

נ ר ו ש

New member
חחחחח מאיצ'וק../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ציפיתי להודעה כזאתי ממך
ואני מסכימה עם כל חצי אות שרשמת.... ואני שמחה שכל מי שכאן יהיה בין הוותיקים

מאי 406

New member
ברור. אנחנו חלוצי מערכות ישראל../images/Emo70.gif

אנחנו מלח- הפורום אשר נלחמנו ביד חזקה ובזרוע נטוייה על כבודנו ועל מעמדנו בעולם! שמנו עוד יחקק היטב בדפי ההיסטוריה!
אבל צריך להביא גם להצטרפותם של משתמשים חדשים, אשר בבוא היום יירשו אותנו ואת כל הבניין שבנינו בזעת אפיים. נקבל את כולם בזרועות פתוחות ובפנים מחייכות ובכיבוד קל על חשבון הבית.

../images/Emo9.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אכן.."בפורומים עויינים".. ואנטישמויאליות רבה.. אך לא עוד
הקימו את הפורום הנסגדד
ייאיי..פורום מלא במויאליות.אך ורק מויאליות

מאי 406

New member
מויאליות שולטות../images/Emo47.gif../images/Emo9.gif

אבל את תשכחו את פורום כוכב נולד!!! שם היה ביתנו עם גינה ולול היה ביתנו!

למעלה