איזון בן החלק הרוחני לחלק הפיזי.

asafasaf26

New member
איזון בן החלק הרוחני לחלק הפיזי.

בקצרה הסביר: החלק הרוחני שלי = האמא או האבא איך שתקראו לזה כבר מאוד בוגר אחראי חכם מבין. החלק הפיזי שלי = הילדותי\האגו רוצה להמשיך ולהיות בתוך החושך ובאגו ובשטויות ובגלל זה אני נמצא במצב של לא פה ולא ממש פה אני נמשך לדברים נמוכים אבל זה לא מגיע אל חיי כי החלק הרוחני = האמא\אבא מאוד מפותחים ולא מאפשרים לחוויות הללו להגיע, אני צריך לגרד באצבעות כדי לחוות חוויות שהאגו רוצה לחוות חוויות נמוכות כי אני נמשך לזה כתוצאה מטיפולים רוחניים מאוד חזקים שעבדו על התת מודע ועל החלק של הרוח אצלי שהפך להיות נקי וטהור וגבוהה ובגלל זה לא קורות לי חוויות נמוכות כמו שהאגו שלי רוצה. ומצד שני אני לא חווה שום דבר כלום הכל עומד כי האגו לא רוצה לשחרר את המשיכה לדברים האפלים. ובשביל שאני אחווה חוויות שאני רגיל אליהם כמו שכתבתי אני צריך ממש לגרד את האדמה בשביל למצוא ועם הזמן זה נהיה יותר ויותר קשה ואני מגיע למצב שלפעמים אני פשוט לא עושה כלום ובוהה בקיר כי החוויות היחידות שאני נמשך אליהם הם האפלות והם בקושי מגיעות, ואם זה לא מגיע אז כלום לא מגיע ואז אני מסתכל על הקיר. האור הזה שומר עלי אבל הגוף נמשך לחושך, אבל יש את האור החזק שמגן שלא מאפשר לחושך לבוא אבל האגו עצבני ורוצה את החושך זה כמו כלב שקשור ברצועה שיש לפניו חתיכת בשר הוא רוצה אותה אבל הרצועה מונעת מהכלב להתקרב לבשר(כנראה הבשר מקולקל) אבל הכלב רעב הוא חייב לאכול משהו.. ככה אני יש אור מאוד חזק כתוצאה מניקויים שעברתי החלק הרוחני התפתח אבל החלק הפיזי נשאר צעיר וילדותי. לכן חשוב מאוד קודם להתחבר לאדמה לבסיס לשורש ולא רק למלאכים ישויות גילגולים וכו,אני התחלתי מהחלק הרוחני הגבוהה כי זה היה בטוח עבור האגו שלי להיות בזה כי הוא ידע שדרך טיפולים בשחזור גלגולים ובהילינג רייקי ועוד הוא לא ישתנה וזה מה שגרם לי להיות במצב של בין לבין וזה מטריף אותי. דוגמא: דוגמא א: אני יוצא למקומות של גייז,האנרגיות של האנשים שם נמוכות והם נמשכים לאנרגיות נמוכות אחרות(כי דומה מושך דומה) אני הולך לשם ומרגיש כמו אוויר (למרות שאני בחור יפה) הכל תקוע שם, עומד ,זה לא מתאים יותר בשבילי, אבל אני מסרב לשחרר ולהפסיק ללכת כי אני נמשך לזה אני נמשך לאגו שלהם ללכלוך אבל הלכלוך לא רוצה להתנקות ולהיות איתי. דוגמא ב:חידשתי קשר עם אנשים מהעבר שהם אינם מאוזנים והסיבה שאני מסתובב איתם כי אני נמשך לחוסר האיזון הזה שלהם ומצד שני כשאני נמצא איתם אני מרגיש לא שייך לא מתאים כי החשיבה שלי שונה לגמריי משלהם השיחות היחידיות שיש לי איתם זה על יופי מראה וכל מיני שטויות כאלה ואני נהנה מזה מצד אחד ומצד שני מתוסכל כי אני מרגיש רייק ובא לי לבכות ולפעמים אני בוכה שאני נהנה ממשהו שמרוקן אותי . אני מקווה שהבנתם כי לא הכרתי עוד אדם שעובר את מה שאני עובר. אני פשוט לא חי ולא יוצר חוויות החיים שלי סובבים סביב חיפוש סקס עם גברים,מועדונים,קוסמטיקה טבעית,אוכל ומכון כושר,אני לא חי אני מרגיש שאני משתגע מהתקיעות הזו. האם רפלקסולוגיה יכול לעזור? או שאולי אתם ממליצים על משהו אחר שיכול יותר להועיל בתקיעות הזו ובלהתחיל לשחרר ולנסות לשלוט בכל ולא לוותר. תודה.

אסתר84

New member
היי

יש משפט ברצף שתפס אותי בכל הכיתוב שלך שאני "חייבת" להתיחס אליו... .והוא אני מצטטת :."לכן חשוב מאוד קודם להתחבר לאדמה לבסיס לשורש ולא רק למלאכים ישויות גילגולים וכו,אני התחלתי מהחלק הרוחני הגבוהה כי זה היה בטוח עבור האגו שלי להיות בזה כי הוא ידע שדרך טיפולים בשחזור גלגולים ובהילינג רייקי ועוד הוא לא ישתנה וזה מה שגרם לי להיות במצב של בין לבין וזה מטריף אותי". חשוב לי לבהיר משהו לכל אלה שעוסקים בזיכוך הנשמה עליה רוחנית וכו'.. עבודה אמתית לא יכולה להתרחש לפי תרחיש כזה.. לא אכנס ל"סיפור המעשה".. אבל כל עליה מותנית בשיעור .. ככה שלעלות ולעלות בלי לעשות עבודה ממשית כאן על הארץ שווה סליחה על הבוטות כקלפית השום. היא איננה אמיתית. היא מזכירה לי חבר'ה בהודו שיושבים באשראם מעשנים מה שמעשנים מדברים על בודהה והארה אבל לא באמת עושים את העבודה הממשית.שהיא החוויה הארצית בראש ובראשונה. אינני יודעת מי המורה שלך ו מי המדריך.. לאיזה מלאך התחברת אם מלאך החיים או מלאך המוות אך ברור לי לגמרי מדברייך שכדאי לך לחזור למקום הראשוני ולהתחיל את הדרך מחדש. לא כדאי קיצורי דרך. רפלקסולוגיה?! יכול להיות.. חזק ואמץ אסתר

אסתר84

New member
ואגב..

אני מבינה שדברייך נאמרו בעטייה של מצוקה כלשהי ולמען הסבר דבריי.. כדי שלא יצאו מהקשרם בגלל סגנון הכתיבה שלי. אני יודעת שלכל אדם יש אפשרות לתקן מקומות פגועים.. לעיתים גם נראה לנו שאנחנו הולכים כביכול כנגד הרצון שלנו.. זה מקשר אותי לשיחות שיוצא לי לנהל לא פעם עם אנשים .. אי אפשר ליצור שינויי בעזרת מודעות בלבד. השינוי מתרחש במקומות בהם אתה מציף דברים.. אפילו דברים כאלה שמוגדרים ע"י החברה כלא נאותים, כמו רגשות נמוכים, "עשייה חלולה" וכו'. יש צורך סיזיפי להתמודד עם אותם תכנים, צורך לצלול לתוך העומק הפנימי שלך. ללא כחל וסרק. בלי לחפש גלולת קסם שתגאל אותך ממקומותיך הנמוכים כמו שאתה מגדיר. אני לא יכולה להסביר לך במילים יותר ממה שתארתי כרגע.. מה שאני מנסה להסביר לך שבדרך לגילוי העצמי שלך .. יש מצב שתעבור הרבה מדורים.. כלומר תחנות שנדמה לך שהם לא חיוניות אך הם מאוד חיוניות להתפתחותך הנשמתית.. כולל חזרה על מה שאתה מגדיר כטעויות. כולל התחברויות למורי דרך כאלה ואחרים. כל טעות גם היא חלק מהדרך.. חלק מפאזל. אין פתרונות קסם. לכן ששאלת רפלקסולוגיה אמרתי אולי . רפלקסולוגיה נהדרת אך גם היא לדעתי ולדעתי בלבד.. איננה יכולה לקצר דרך ולשנות תסכית נשמה. מקווה שהובנתי. והיית לא לפחד כלל.. תחשוב על זה. אסתר

asafasaf26

New member
זו הייתה עליה מבחינת התת מודע החלק של הרוח

התת מודע ולא הנפש. כמו חילוקי דעות בן 2 אנשים אחד רוצה לאכול בורגר ראנץ וציפס והשני רוצה לאכול אוכל אורגני טבעי, ככה אני . עברתי תהליך של המון המון ניקוי של גילגולים והמון חיבורים לעולמות עליונים שהקרקע הבסיס שלי לא היה בכלל קיים(אפילו אישיות ברמה מסוימת לא היתה לי, שלא לדבר על בטחון עצמי אסרטיביות וכו, שהדבר היחיד שעזר לי להתחבר לכל זה היה הומאופטיה,אבל בשלב מסוים ההומאופטיה הפסיקה לעבוד,ההומאופטיה עזרה לי בהמון שינויים פנימיים ןובהסתכלות חדשה ושונה על החיים ועל שינויים באופי ובאישיות אבל אני כבר לא מטופל בזה כי זה הפסיק לעזור.

אסתר84

New member
בוקר טוב

מה שניסיתי להגיד שאי אפשר להתחבר לעולמות עליונים בלי להתחבר לעולמות תחתונים... זה בלתי אפשרי. זאת פיקציה. לגבי ההומאופתיה כמו כל שיטה לאן שתקח שם זה יתמקם. באנו לעבוד ולעבד. אגב אותו כח להרוס הוא אותו כח גם לבנות. יום נפלא
אסתר

asafasaf26

New member
תתפלאי אני הוכחה חיה לכך שאפשר.

וכל מי שמכיר אותי אמר לי שמוזר שיש לי המון ידע רוחני ופסיכולוגי והבנות ותובנות אבל אני לא מצליח להביא את זה לגוף כי ברמה הפיזית אני הרבה פחות מפותח (והגוף לא מצליח להכיל את כל מה שיש לי,ואפילו אנשים שלא מכירים אותי מתקשרות אמרו לי את זה בלי שסיפרתי להם) אני לא באתי להתוווכח אם את לא מאמינה זה בסדר גמור וזה הסתכלות שלך ,אני מחפש מטפל\ת שמבין את הבעיה ומאמין היו מספיק שראו והאמינו. לא באתי להלחם או לנסות להצדיק את עצמי מי שלא מאמין שלא יאמין זה בסדר גמור זה שלו.

אסתר84

New member
ידע? תובנות?

אני לא מתעסקת בלהתווכח איתך. גם לא להוכיח אותך. ידע ותובנות שייכים לשכל. רוחניות גבוה לא ניתן ללמוד ממודעות בלבד. שכן שוב זה מתרחש בשכל. המקום שאתה כמהה אליו כ"כ נמצא באנרגיית הלב. זהו תהליך. תהליך משולב. לכן לימודי מודעות וגם ריברסינג והעלאת תכנים מהתת מודע אינם בעיקרם רוחניות גבוהה. למרות שישנם לא מעט מורים שחושבים שכן. זהו ידע וידע כל אחד יכול לרכוש הידע שבא מבפנים התבונה איננה ניתן לרכישה באמצעות כלים אמפירים. ייתכן מאוד כי אתה סופר אנטליגנט לא על זה נסוב העניין. הקושי בלהביא את זה כמו שאתה מתאר לכדי מעשה נובע מזה שזה חלק מדרכך ליעודך. פה המשפט הכי חשוב שעליו לא נתת את דעתך. תראה ככל שתתנגד למה שקורה לך דברים ימשיכו להתרחש. למה? ככה!. אתה חוזר לקשרים שלא רצית? תקבל את זה תלך עם זה.. תרגיש ותראה שכשלא תתנגד ותרפה הדברים יקבלו תפנית. הדואליות הזאת שאתה מתאר מאפיינת כמעט את כל האנושות ברמות כאלה ואחרות. תקח לדוגמא אדם שרוצה לרדת במשקל ככל שיתנגד לאכול פרוסת עוגה הוא יאכל בסוף את כל העוגה. אני לא מטיפה פה לעשן סיגריות או סמים כי בא לנו למרות שאנחנו יודעים כי זה מזיק.. אבל אם ישנה בעייה והיא יכולה להעילם בהתנגדות ומלחמה כי המלחמה הזאת מובילה שוב לנקודת המוצא. כמובן תקח רק מה שנכון לך אם בכלל. אסתר

אסתר84

New member
שלחתי לך מסר

עם שם של מטפלת בפסיכותראפיה הוליסטית. יכול להיות ששם תמצא את מבוקשך.

אסתר84

New member
ואין בנאמר להפחית

מהרפלקסולוגיה ויכולותיה. אני בעצמי רפלקסולוגית.

asafasaf26

New member
דוגמא טובה למצב .

את מכירה את אותן בנות שכל פעם מכירות מישהו והוא בוגד בהן או מתנהג אליהן בקרירות והן אומרות כל הגברים מנייאקים? וכמה בנות את מכירה שאומרות אני נמשכת לטיפוסים שבוגדים בי ומתנהגים אלי בקרירות האשמה לא בהם האשמה היא בי כי אני נמשכת אליהן, ואז שהן יודעות את זה השיעור נגמר עם אותם גברים כי הן הבינו ועכשיו הן הגיעו למצב שאף גבר לא מגיע אל החיים שלהם כי הן רוצות את אותם רעים קרים בוגדנים אבל היקום לא יביא אותם כי השיעור תם ונגמר אבל הן עדיין נמשכות כי הן לא עשו שינוי פנימי. קארמה=שיעור. הקארמה הסתיימה הכל כבר נקי אב בתוך תוכן הן עדיין רוצות את הגבר הרע למרות שהן יודעות שזה כבר לא מתאים. אז אצלי זה ככה אבל בכל הדברים בחיים אני כבר יודע הכל הקארמה השלילית הסתיימה אבל ברמה הפיזית אני עדיין נמשך לחושך.

אסתר84

New member
לא בכדי

השיעור כנראה לא הסתיים למרות שאתה מאוד רוצה להאמין שכן... נפש האדם זה דבר מרתק.. נדמה לנו לפעמים שאנחנו מכירים את עצמנו ויותר מכך אנחנו רואים אנשים וישר יודעים להגיד מי הם ומה הם... לא כך. ישנם דברים שיושבים על מקומות כ"כ עמוקים שלא יכלנו להכיל והם שקעו והם בתוכם מקפלים דפוסי התנהגות הרסניים. יש פה כמובן מימדים שונים יש כמובן שלא יסכימו איתי אבל גם שיעורים של חיים קודמים. תראה ברגע שאתה מבקש ונראה לי שכבר כמה זמן אתה מבקש.. אתה תגיע לשביל.. תיעזר בהמון אורך רוח או ליתר דיוק אמונה. אמונה במקרה הזה תוביל אותך לידיעה. תעשה ותשמע. יקח לך זמן וויתכן כי הרבה זמן. אבל לא תרצה לדעת מה הסיבה שאתה סובל כ"כ? יש סיבה!. זה נורא להגיד את זה אבל הרבה מאוד פעמים הסבל מוביל לריפוי. לתיקון. יש אנשים שצריכים לעבור סבל פיזי.. יש כאלה שהנפש כואבת כל אחד ותסכית נשמתו. תדע לך שהמטפלים הכי טובים הם אלה שצומחים מהעם. בהצלחה. אסתר

asafasaf26

New member
עובדה שכן הסתיים

אני למשל נמשך לגברים שליליים ופעם הייתי כועס ורותן שהם רעים וכו, והיום אני מבין שהבעיה לא אצלהם אלא אצלי כי אני בוחר להמשך לאנשים כאלו וברגע שהבנתי את זה אט אט האנשים האלו הפסיקו להגיע אל העולם שלי והיום הם כבר לא מגיעים הבעיה שאף אחד לא מגיע כי לא עשיתי שינוי פנימי להמשך לאנשים טובים אני נמצא באמצע הדרך הדרך הישנה הסתיימה אבל יש פחד לעלות על הדרך החדשה(הפחד מהלהיות מאושר), אנשים שליליים פשוט לא מגיעים לעולם שלי. כנראה אני ואת רואים את הדברים אחרת.

אסתר84

New member
או שאנחנו רואים

שני צדדדים של אותו המטבע. לדעתי היום אתה "במקפיא" . שלב הבניים לקראת המשהו. חרף הפחד תעשה. כל דבר אחר הוא לא יותר מפטפוט פנימי מיותר.

למעלה