איך מתחילים??

freearth10

New member
מה הקשר בין מקצועיות לתשלום

זה שחלק מהאנשים לא יודע להעריך טיפול שהם מקבלים חינם - לא אומר שהטיפול הוא לא מקצועי. הטיפולים הטובים ביותר שאני נותנת הם משום מה טיפולי החינם, כי אין כאן את המתח והצורך להיות טובה. פה אני נותנת נטו את מה שאני יכולה. ללא שיפוט. זה נשמע כמו קלישאה אבל מה שאני מקבלת שם לא אקבל בשום טיפול אחר. זה פשוט מטעין אותך כל פעם מחדש.

טפולים וכסף

אני גם מתפרנס מטיפולים . זאת העבודה שלי . אם לא אקח כסף אז ממה אתפרנס ? שאלך לעבוד במשהו שאני אוהב כדי להתפרנס ומה שאני אוהב לעשות חינם ? תגידו מה קרה לכם ? מה זה בושה שיש לי מקצוע מטפל ? לטפל זה רק בתרומות או בהתנדבות? מה זה ההמצאות הרוחניות האלו ? מי שלוקח כסף הוא לא בסדר .

קראתי מה שכתבתי

וראיתי שברחו לי מילים ואותיות. אז ככה שאעבוד במה שאני לא אוהב כדי להתפרנס ואז מה שאני אוהב (לטפל) אעשה בחינם? לא רוצה . אני רוצה לעבוד במה שאני אוהב ולא לבזבז את חיי על משהו שאני לא אוהב. אבל להתפרנס צריך נכון ? אז מה שנשאר זה להתפרנס ממה שאני אוהב ותודה שהקשבתם לי

Orrza

New member
אני אומר לך... אתה בסדר...

צחקתי המון, ויפה שתיקנת את המסר הראשון.

freearth10

New member
איזון - זה דבר חשוב

אני לא אומרת:לעבוד חינם. אני רק חושבת שלצד העבודה ההתנדבות רק תורמת.

avorly

New member
מסכימה איתך בהחלט../images/Emo70.gif

כשאדם תורם מעצמו - הוא גם יקבל. אני אישית עשיתי לי מנהג כזה, ולא מוכנה לוותר עליו. אני חייבת להגיד שאחרי טיפול התנדבותי כזה אני מרגישה מלאת אנרגיה ויכולה לטפל בעוד יותר אנשים; ממש מרגישה שקיבלתי המון

JonnyBoy

New member
כסף. למה (לדעתי) כן,

כי כסף זו צורה של אנרגיה: אתה יכול לשלם לשליח במקום ללכת 10 דקות לחנות - השקעת כסף, חסכת עבודה. אתה יכול לשפץ למישהו את הדירה תמורת תשלום - השקעת עבודה, קיבלת כסף. בטיפול אני משתמש בידע ובניסיון המקצועי שלי, משקיע זמן ו"חומרים" (שמן, מצעים...) כדי שהמטופל יקבל ממני את המקסימום שאני יכול לתת לו. ע"י התשלום הוא נותן בחזרה שווה ערך אנרגטי לטיפול שקיבל. היחסים בנינו מאוזנים. כאשר עבדתי במקום מסוים בו לא קיבלתי את התשלום ישירות מהמטופלים אלא דרך המעסיק, כל המטופלים ירדו מהמיטה מבסוטים, אמרו תודה ושוב תודה, אבל מטופל שמשאיר טיפ, אפילו של שקלים בודדים, (בנוסף לתשלום ששילם עבור הטיפול) אומר לי בעצם "וואו! הטיפול היה טוב ממה שציפיתי" ואז אני יודע שהצלחתי לגעת עמוק, להזיז, לרגש. זו מחמאה נהדרת, וזה בונה את הביטחון העצמי ביכולת האישית כמטפל. לדעתי כדאי להתחיל בנתינת טיפולים בתשלום לאנשים בהם טיפלת בעבר והם מכירים את העבודה, המקצועיות והאפקטיוויות של הטיפולים שלך. בקש סכום סמלי, למשל 40-50 ש"ח לטיפול של שעה ובקש מהם להמליץ עלייך במידה ומישהו מחבריהם מעוניין בטיפול. הוצא כרטיסי ביקור וחלק אותם לאנשים בהם טיפלת. הפרסומת הטובה ביותר שלך כמטפל מקצועי היא העבודה שלך.

freearth10

New member
נתינה זו גם צורה של אנרגיה

אני אמצתי לי שיטה שבשבילי היא מאוד נכונה. אני מחלקת את הזמן שלי בין זמן עבודה וזמן נתינה. אז אני עובדת פעמיים בשבוע בבית ספר. מקבלת שם כל פעם הרגשה מאוד חמימה. כאשר אני עם הילדים אני איתם נטו. בשבילם זה אולי המגע היחיד הנעים שהם מקבלים בבית הספר (ואני לא מתכוונת רק למגע פיזי) ילדים יוצאים עם חיוך. לי זה שווה הכל ונותן המון כוח להמשיך את היום במיוחד כאשר אתה עם הזמן רואה גם את התוצאות שאתה חלק מהם. והטיפולים? הם הכי טובים שאי פעם עשיתי, כי אתה כאן נותן, מבלי לצפות שתקבל חזרה. אין כאן את המתח של תן קח. זה רק תן. תן מאהבה. ואהבה מביאה אהבה. וזו תמורה מלאה לנפש. אז כאשר אני עובדת אני מקבלת תמורה חומרית וכאשר אני תורמת אני מקבלת תמורה נפשית. גוף-נפש בפעולה.

למעלה