איך נשדרג את ההודעות שלנו ומה פירוש הכוכבית?

Witchcrafts

New member
איך נשדרג את ההודעות שלנו ומה פירוש הכוכבית?

זכרו! "הוספת הודעה חדשה" = שרשור חדש (כתום) ואילו הכפתור "הוספת תגובה" מיועד לתגובה על הודעה ספציפית. בשני המקרים, ניתן להוסיף אמוטיקונים (סמיילים), קבצים (תמונות, מצגות, סרטונים...) וקישורים. כך ניתן לסגנן ולהעשיר את ההודעות שלנו ולמעשה, את הפורום כולו.
אמוטיקונים: לחיצה על הסמיילי הצהוב (ממש בתחתית החלון שבו מזינים את התוכן) תציג בתחתיתו אמוטיקונים שונים שניתן להוסיף. ככל שיעבור הזמן תרגישו שהצורך לעיין בחלון הזה נחלש, משום שתכירו בעל פה כמעט את כל הקיצורים (או לפחות את אלה שהכי אהובים עליכם ושימושיים עבורכם). איך זה עובד? כל אמוטיקון, סמיילי, נתחם באמצעות התו "|" (שיפט + \). אני יודעת שקיים ברשימה אמוטיקון שנקרא "קסם". אוסיף | בתחילת המילה ובסופה, כך: |ק‏סם| וזה מה שיקרה:
|הדג‏ש|הדגשת טקסט|סד‏גש| ~> הדגשת טקסט: אם ברצונכם להדגיש טקסט מסוים בהודעה שלכם (תו, מילה או יותר) יש ללחוץ על הכפתור "תחילת הדגשה" שנמצא מעל נושא ההודעה (חץ ירוק) – לחלופין, לכתוב |הד‏גש| – לפני מה שרוצים להדגיש, ובאותו אופן, ללחוץ על "סיום הדגשה" או להוסיף |סד‏גש| אחרי מה שרוצים להדגיש.
קישורים: יש שלוש דרכים, כולן פשוטות לביצוע –
להדביק קישור בתוכן ההודעה. כך: http://www.tapuz.co.il
להשתמש באופציה "כתובות אינטרנט נלוות" (הפס האפור השני, מתחת לאופציה "הוספת קובץ"). הקישור יופיע בסוף ההודעה (ראו למטה).
"קישורים בתוכן ההודעה" (הפס האפור השלישי) – כלומר, תו, מילה או יותר יהוו בעצם קישור לחיץ. ממש כמו המילה הראשונה בהודעה הזו שלי.
קבצים: הפס האפור הראשון שמופיע מתחת לסמיילי הצהוב נושא את השם "הוספת קובץ". כמשמעו, הוא נועד להוסיף קובץ להודעה. איך? נבחר את הקובץ הרצוי מהמחשב שלנו דרך עיון / Browse ולאחר מכן נלחץ על "שלח קובץ" (ניתן לפני כן להוסיף כותרת, אך זה לא חובה). מה אם הקובץ נמצא באלבומים שלנו ולא במחשב? אל חשש! נעביר את הסימון של "מהמחשב האישי" אל "מהאלבומים", נבחר את האלבום הרצוי ונסמן את התמונה המבוקשת. כמו כן, מעבר לתמונות ולקבצים רגילים, ניתן אף לצרף סרטונים מפליקס. במקום "מהמחשב האישי" יש לבחור "מפ‏ליקס", להדביק קישור לעמוד של הפלי‏קס הרצוי או לבחור פלי‏קס שלנו (אם יש).
שמתם לב שיש כאן גולשים שלצד הכינוי שלהם מופיעה כוכבית אדומה וקטנה? הכוכבית הזו מצביעה על כך שהם על תקן אורחים בפורום. לאורחים, בניגוד לרשומים במערכת, אין אפשרות לשלוח ולקבל מסרים, אין כינוי קבוע, אין אופציה לבחירת פורומים מועדפים, אין חתימה ולמעשה – הם די מפספסים את חווית הגלישה האמיתית בתפוז. ההרשמה לאתר אינה מורכבת, אלא סך הכל אורכת כדקה שבסופה תהפכו לגולשים מן המניין עם כרטיס אישי המכיל עולם ומלואו. אני מקווה שכיסיתי את כל הנושאים החשובים. אם עדיין נותרו לכם שאלות או שאתם זקוקים לפירוט נוסף, אני פה. יסמין.

למעלה