אילתיייים..........

Obelix

New member
אילתיייים............/images/Emo149.gif

שלום .. רציתי להיתייעץ איתכם קצת... אני בעיקרון מסיים השנה י"ב ויש לי עוד כמעט חצי שנה לגיוס. אני רוצה בעיקרון לעבוד באילת ,אבל אני לא יודע אם באמת שווה את כל הנסיעות האלה (אני מנהריה הצד השני של הארץ)לאילת וחזרה כל שבועיים.. והאם בכלל יש אצלכם עבודה ? אני בעיקרון הולך לעבור קורס ברמנים בקרוב אך לא מחייב שאני יעבוד בזה(אם אין אז אין) כל מקרה מה אתם אומרים ?

havlaz

New member
אמממ, למען האמת... לא יודע

אני לא במעגל העובדים בעיר (העבודה שלי בתל אביב) לכן לא כל כך יודע מה הולך במעגל העבודה פה אבל יש אבטלה, כמו בכל מקום. אבל שמעתי שיש דווקא קצת ביקוש לברמנים ומלצרים

רגב לוי

New member
תבוא תבוא....../images/Emo13.gif

מה המצב גבר? לפי דעתי לעשות קורס ברמנים זה הדבר הכי שווה בעולם... תבוא לאילת כי תמיד מחפשים אנשים לעבודות כאלה... גם הנסיעות זה לא תמיד ביג דיל כי פעם ב.. לנסוע זה לא כזה קשה לסיכום.. תבוא ולא תצטער..

Obelix

New member
תשמע ..

תשמע אחי אני בטוח שאני יבוא לאילת בלי עבודה מראש... לפחות אם זה ברן מן ...סתם לא לעניין שאני יגיע לאילת עם תיק של 12 טון בגדים ויחזור אחרי שבוע כי אין עבודה בכל אילת .. בעיקרון נראה לי שאני יבוא אולי בפסח ואני ידבר עם בעליי המקומות אצלכם ונראה מה אפשר לסדר.. יש אולי משהו פה שברשות משפחתו חניות \מסעדות\פאבים\אטרקציות אחרות שצריכים עובדים ? 18+ ?

למעלה