איפה התמיכה שהייתי אמורה לקבל?

איפה התמיכה שהייתי אמורה לקבל?

שמי הוא רוויטלי ואני בת33 וחצי רווקה מי-ם בחורה נכה אני נאנסתי בתחת לפני 9.5 שנים ואני פשוט מאוד לא יכולה לשכוח את זה אני הייתי חייבת להתמודד לבד כי כולם בגדו בי קורבנות אונס,הפסיכיאטרים,ולא היה לי עם מי לדבר בכלל.כל מה שרציתי בחיים זה לאהוב והוא בדיוק בא בזמן הזה זה שאנס אותי בתחת הוא היה בסך הכל בן 17 כאשר הוא עשה לי את זה ואני הייתי בת23 אף אחד לא התייחס עלי ברצינות הייתי הזבל של כולם כמו תמיד לא היהאכפת בכלל לקורבנות אונס,למשטרה,לפסיכיאטרים, בית המשפט. כל אילו היו אמורים להגן עלי אבל לאף אחד לא היה אכפת ועדיין לא אכפת בכלל לאף אחד שאני סוחבת את כל הכאב הזה שלי לבד. מה שהיה כי נורא היה זה שראיתי אותו לפני חודשים+ אחרי ש-9.5 שנים לא ראיתי ולא שמעתי ממנו פעם בטלוויזיה ופעם פנים מול פנים והיה לו את החוצפה לשאול אותי מה שלומי, אני לא מאמינה שהיה לו את החוצפה לשאול אותי בכלל לשלומי ואני עוד יותר לא מאמינה שאף אחד לא הגן עלי בכלל. 8-(

רותי ב.

New member
רויטל יקרה

עם מי את גרה? היית לבד כאשר פגשת אותו, והיתה לו החוצפה לשאול מה שלומך? מי היה איתך? דיברת עם מישהו קרוב על זה? חוץ מהמשטרה, שלפעמים עוד מגבירים את הכאב, בשאלות שמזכירות לך שוב ושוב את מה שאת היית רוצה לשכוח ולמחוק מזכרונך, ואיך זה שלא הפנו אותך לאיזה פסיכולוג או פסיכולוגית שלפחות היתה מקשיבה לך, למה שמציק לך ואולי נותנת עוד עיצה טובה? פה תמיד יש מי שיקרא ויקשיב, אבל אין לי מושג לאיזה סוג של עזרה את מצפה מעבר לזה. אולי כדאי שתפני לטלפון שמצויין בהודעת מנהלת הפורום 1202 נדמה לי, ותדברי עם עוד מישהו על מה שקרה לך. בינתיים מקוה שתחזיקי מעמד.

fishman

New member
איפה התמיכה?

שלום רויטלי אני חושבת שאני יודעת מה עובר אליך ומה את מרגישה - זה אף פעם לא יהיה בדיוק אבל בכל זאת בקצת... אני מאד מבינה את התחושה הקשה שלך והאכזבה שלך שבאותם רגעים שהיית זקוקה לתמיכה עידוד והבנה לא היה לך אותם. יחד עם זאת בכל זאת עברו מספר שנים אני לא יודעת אם בשנים האלו ניסית שוב לתת אמון באותם גופים ובאותם אנשים אשר לא עמדו יחד איתך ולצידך במעמסה הכבדה שלך אבל אולי אפשר לחזור ולנסות לקבל עזרה או סיוע ותמיכה ממשהו שאת בוטחת בו או בה ולא משנה אם זה איזה שהוא גוף מקצועי מוסדי או גוף מקצועי חוץ מוסדי גם מרכזי הסיוע. יכול להיות שיש לך אדם או אישה שקרובים אליך ויכולים ללוות אותך בתהליך הזה של בניית אמון באותם גופים שאכזבו אותך בעבר. יכול להיות שבעבר כל כך כאבת את הארוע הקשה הזה שלא יכולת להבחין בעזרה שהושטה לך - וזה מאד בסדר ומאד צפוי. מאד יכול להיות שדוקא עכשיו כל כך הרבה זמן אחרי כן תוכלי לתת אמון ולקבל סיוע בדיוק בדרך שאת רוצה לקבל אותה ובדרך שהכי תעזור לך. בתגובה שכתבה לך רותי מצויין מספר הטלפון של מרכז הסיוע וזאת בהחלט אפשרות אחת מני רבות שתוכלי לבחור בה - אם תרצי יותר פרטים או תרצי לכתוב לי לאי-מייל שמופיע כאן תוכלי לעשות את זה אני מצידי אשתדל מאד לעזור לך לקבל את התמיכה והעזרה שתרצי לקבל מתוך מגוון אפשרויות שעומדות בפניך שבת שלום והחזקי מעמד מלי

למעלה