אמה המתמחה - למה הכניסו אותה לסדרה?

gal253

New member
וואו מטורף...

טוב סורי לא ידעתי שזה היה בלייב צ׳ט ושאי אפשר להשיג את הראיון...
ממש מטורף מה שהולך שם...אם היא מתנהגת ככה איך היא עדיין שם...
לא היה לי מושג על כל הדברים האלה...וואו
&nbsp
אשתדל לצפות בראיון באחד באוגוסט. איפה הלייב צ׳טים האלה נערכים? באתר הרשמי של סי בי אס?

sigalit1000

New member
עדיין אין פרטים היכן יערך הלייב צאט רוב הסיכויים שזה יערך

בפייסבוק, הם נמצאים כרגע בחופשה ולא מצלמים שהשחקנים וכולם שם יחזרו מחופשה הם יעדכנו היכן ואני אעדכן, אני מאוד מקווה שיהיה מישהו נוסף בלייב צאט מלבד סטפי בגלל שהיא כבר הייתה המון ואני רוצה לשמוע גם שחקנים נוספים....

רק דיברנו על וויל והיפים והאמיצים החליטו להגדיל אותו לילד גדול יותר, נראה אותו לראשונה בתאריך 15/8......

אני אשמח לליב צאט עם הופ בשביל להתרשם בעצמי איך היא, הלוואי וזה יקרה בקרוב......

gal253

New member
מצטרף...

גם אני מקווה לראות את הופ..
בינתיים נכנסתי לעמוד הרשמי של היפים בפייסבוק וראיתי את הוידאוים של הצ׳טים עם אריק וסטפי, מאיה ואמה, וסטפי וליאם. זה נראה לי הצ׳טים במלואם - כל אחד סביב ה- 20 ומשהו דקות. יושבים בחדר ישיבות של האולפן. אריק אפילו סיפר סיפורים מהעבר והזכיר שהחדר הלבשה שלו הכי קרוב לבמה...
&nbsp
איזה קטע, וויל מתחלף .. איך קייטי הסכימה? כנראה הוא כבר מבוגר מספיק שהיא לא צריכה להשגיח עליו 24/7 ;)
&nbsp
נראה אם יהיה מספיק מבוגר בשביל להיות בסיפור אהבה עם אחת בגיל של אמה. כשיחזירו את אר ג׳יי יהיה מעניין מה הם יעשו עם השניים האלה.
&nbsp
סטפי אמרה בצ׳ט עם אריק שהיא צילמה ביום מסוים 8 פרקים.. ושבד״כ לא נדיר שהם מצלמים 4 ביום. עם הספק כזה אפשר להבין איך הוציאו את כולם לחופשה. ברוק כבר איזה שבועיים לא מפסיקה לפרסם תמונות מאיטליה. היא בכושר מטורף. בת 56 ועושה כושר כמו בת 24
&nbsp
&nbsp
&nbsp

sigalit1000

New member
כן

לרוב לייב צאט זה 20-30 דקות מקביל לזמן שהם משדרים שם את הפרקים, הלייב צאט של אריק וסטפי היה 60 דקות כי זה היה לקראת האמי ששניהם היו מועמדים והפסידו בדיעבד אז אני מאמינה שפה הם ערכו או שיש חלק א' וחלק ב'..... זה במדוייק הלייב צאט שאריק דיבר על חדר ההלבשה ובהמשך דיבר בעיתון.....

וויל החדש נראה סביב גיל 10 ככה שבכלל לא מובן, הם ליהקו אומנת כנראה אומנת משותפת לוויל וקלי [היא נקראת אומנת ספנסר] מעניין אם יתנו לאומנת עלילה....

את החלק שסטפי סיפרה על האולפנים שCBS מכרה ראית? זה כולל את הסט של הבית של ליאם וסטפי, הסט של ספקטרה ועוד סטים, מעניין אם יהיו סטים חדשים במקום.... מה שלא ברור לי למה סטפי מופיעה שוב בלייב צאט זה כבר ה3 שלה מאפריל.....

כמובן שראית שהחזירו את סאלי, הלחץ של הצופים גרם להם להחזיר אותה בחוזה ויש לה עלילה שלא קשורה לעלילה הקודמת, והיא מאוד אהודה, הדמות וגם השחקנית.... אני אישית לא ראיתי כבר 10 שבועות את היפים והאמיצים ככה שעדיין לא יצא לי לראות אותה שוב....

gal253

New member
שמחתי מאוד שסאלי חזרה

לפחות הצופים השפיעו על ברדלי במשהו חיובי. כן היא חזרה בעלילה אחרת. גם אני הייתי בפער של איזה חודשיים ודי מהר ראיתי את כל הפרקים.
&nbsp
לא, לא ראיתי שסטפי דיברה על המכירה של הסטים החדשים. כנראה שהם ערכו את הקטע והשאירו רק את הקטעים הפחות מעניינים. שאלות ותשובות שכבר ראיתי ושמעתי המון בראיונות בעבר...
היא מופיעה הרבה בראיונות האלה מאותה סיבה שהיא מקבלת הרבה זמן מסך בסדרה - מספר העוקבים ומספר המעריצים שלה...

gal253

New member
מסתבר שלקיירה ברנס (זואי) יש 21.7 אלף עוקבים

ולא 21 מיליון - או ששנינו לא שמנו לב וחשבנו מיליון או שהיתה טעות באתר של האינסטגרם.
&nbsp
או שאולי יש שחקנית חדשה אחרת שהתכוונת אליה עם 21 מיליון עוקבים?

sigalit1000

New member
אני רוצה להאמין שהייתה טעות באתר של האינסטגרם

אבל הכל יכול להיות, אז לפי זה היא לא התקבלה לפי עוקבים, רק ניה [אמה].....

מה דעתך על החדשים: אמה, קסנדר וזואי? אני לא ראיתי בשביל דעה אבל מעניין מה אתה חושב.....

אין עוד שחקנית, מלבד האומנת של וויל/קלי שיש לה ממש קצת עוקבים אבל דווקא בה, מעניין אם יהיה לה תפקיד מעבר לסתם אומנת.....

שמעת שהסדרה של קים בוטלה? בדיוק כמו שאמרת.... ולפי הפרסומים קרולין עברה לאופרת סבון אחרת DOOL....

gal253

New member
גם הברמן עם המון עוקבים

מספר העוקבים שלו הוא כמו של סטפי שזה הכי הרבה אחרי אמה אז הוא כנראה כן נכנס בגלל מספר העוקבים.
אני נהנה לראות אותם כי זה סופסוף סיפור מרענן ולא רק הסיפור האינסופי ליאם-סטפי.
אמה לא שחקנית טובה אבל אם היא תביא צופים אז סבבה, קסנדר וזואי לא רעים, רואים שגם זואי לא כזו שחקנית טובה וקסנדר הוא היחיד שמשחק סביר. אבל הם בסדר ומקווה שיעשו איתם דברים מעניינים. הסיפור הנוכחי עם זואי הוא בסדר אבל לא מקורי במיוחד.
הבשורה הכי טובה שיש זה שהסדרה של קים מטולה התבטלה. לא, לא שמעתי. תודה על העדכון! מאוד מקווה שזה יוביל למה שאנחנו מקווים שזה יוביל אבל לא כזה בטוח. גם כי ברדלי סיים איתה לא הכי יפה וגם אולי יש לה סוג של אגו שאומר לה להמשיך לנסות פריים טיים. למרות שעם כל הכבוד לפריים טיים כל המעריצים שלה זה אנשים שראו אותה ביפים ולא בשום סדרה שעשתה מאז. רק מעניין אם אלה שמייעצים לה יתנו לה עצות טובות. היא חייבת לחזור אבל לא רק היא קובעת. גם לברדלי יש אגו וגם הוא לא תמיד יעשה רק מה שטוב לסדרה... השאלה עד כמה היחסים ביניהם סבירים בין ברדלי לקים

gal253

New member
מעניין...אז כמות העוקבים לא כזה משפיע על הרייטינג

ובכל זאת ברדלי מייחס לזה כל כך הרבה חשיבות...
כן למרות שהקהל הצעיר עכשיו בחופש והוא יכול לצפות בטלויזיה בשעה 12:30 1:30 בצהריים. אבל את צודקת, הקהל הזה לא צופה בטלויזיה, מקסימום הם יראו את הפרקים ברצף אונליין אם בכלל. מה שיהיה מעניין לראות זה אם מישהי עם מעל 20 מיליון עוקבים שכותבת ״אני מחר מתחילה תפקיד ביפים...תצפו״ והם לא יצפו אז כל עניין העוקבים זה כנראה משהו שפושט את הרגל כי אם הם לא צופים אז למה שיקנו בגדים או מוצריםם אחרים שהם מפרסמות...
אבל כן, הצופים בטלויזיה זה אותו גרעין של צופים שצופים בסדרה שנים... וזה לא ישתנה כנראה אבל מעניין יהיה לעקוב לפחות אחרי זואי החדשה. לראות אם היא מעלה במעט את הרייטינג.
&nbsp
לא - לא קראתי את הכתבה עם סטפי...

gal253

New member
איך זה שקסנדר עם כל כך מעט עוקבים? או שאין לו חשבון רשמי?

sigalit1000

New member
יש לו חשבון רשמי וזה החשבון עם הכל כך מעט עוקבים

לפי החשבון ניתן לראות שהוא לא כזה פעיל באינסטגרם וכמעט כל מי שהוא עוקב זה קשור ליפים והאמיצים, שמתי לב שהוא לא העלה כלום באינסטגרם 15 חודשים, הוא בעיקרון שיחק 10 פרקים בסדרה בסוף 2017 ותחילת 2018 ועכשיו הוא ביפים והאמיצים, הוא שחקן חדש יחסית וחסר ניסיון ואין לו עוקבים או מעריצים....

זו עם ה-21 מיליון עוקבים סיפרה בראיון איך המשפחה שלה רואה את הסדרה אבל אמרה שהיא מעולם לא ראתה וכנ"ל החברות שלה בנות גילה ומפה ניתן להבין שהיא ובנות גילה זה הקהל שבל רוצה, אמה [ניה] לא העלתה את הרייטינג וזואי לדעתי גם לא, אבל את זה נדע בוודאות רק בעוד 2-3 שבועות.....

פרקי ארהב בדיוק עליה רציתי לכתוב..

זאת "הרקדנית המעפנה?...
מצאו מישהו חדשה שתלקק להופ..היא מזכירה לי את אלי...
וקטעי הריקוד מזכיר את ניקול עם הדוגמנות...לא הבנתי, הם מנסים לשדך אותה לזנדה או שזה אח של ניקול?

מסתבר שהיא קרובה של גסטין...אני ממש לא אוהבת את הדמות המיותרת הזאת.
איפה ניקול בכלל??

וכל הקטע עם סאלי וויאט ממש גרוע..

sigalit1000

New member

היא הרקדנית מהסדרה DANCE MOMS ליהקו אך ורק בגלל מספר העוקבים שיש לה באינסטגרם והעוקבים שלה זה קהל צעיר שיתחיל לראות את הסדרה בזכותה....

ניקול עזבה את היפים והאמיצים וכמו אצל זנדה לא יהיה ליהוק מחדש..... הבחור החדש הוא אחיין של ג'וליוס ובן הדוד של מאיה..... וכן הרקדנית אמורה להפוך את הופ ליותר חביבה אצל הצופים.....

מה??? היא רוקדת מזעזע לדעתי..
איך קוראים לאחיין?...
&nbsp
לפחות ניקול וזנדה עזבו...
&nbsp
ותודה :)
&nbsp
&nbsp

sigalit1000

New member
נדמה לי

נדמה לי שקוראים לו אלכסנדר ובקיצור או כינוי זאנדר אבל לא ראיתי את הסדרה 6 שבועות ככה שאני לא לגמרי בטוחה איך הם אומרים את השם במדוייק בלי לשמוע....

יש שחקנית חדשה נוספת שנראה בעוד חודש היא תגלם את זואי וגם אותה ליהקו בגלל מספר העוקבים באינסטגרם....

למקרה שהתגעגעת, טיילור חוזרת השבוע בפרקי ארה"ב....

מה הקטע לקרוא לו זאנדר כשיש זאנדה?!
חשבתי שאני מדמיינת חחחחחח
אפילו בשמות הם לא יכולים לחדש...
&nbsp
טיילור אהובתי

&nbsp
הם הביאו בשנים האחרונות מלא שחקנים מיותרים...כל המשפחה של מאיה..
זה מרגיש כאילו הביאו אותם כדי להגד שיש שחקנים אפרואמריקאים בסידרה...
גם אלי, אייבי (ככה קראו לה?...זאת שחשדו שיש לה הפרעת אכילה..) ועוד פסיכיות ומשעממים/משעממות...
&nbsp
העלילות כל כך טפשיות...

sigalit1000

New member
מתחילה עכשיו עלילה חדשה

בשבוע הבא אמורים ליאם ות'ורן למצוא מכתב מאיים, לפי השמועות זה מכתב מאיים ששלח ביל על מנת שליאם יעזור להופ לגלות מי מאיים עלייה וזה מבחינת ביל יעזור לו להשיג את סטפי, זה יסביר את זה שהופ צילמה המון סצנות עם הבלש [אותו בלש שלא גילה מי ירה בביל] וברור שהחשודים יהיו אמה, סאלי ואחרים עד שהאמת תתגלה.....

עלילה נוספת: במקביל יש גם סוד שקשור לזאנדר [אלכסנדר] שקשור לזואי דמות חדשה שתגיע בעוד 5 שבועות.... גם פה יש סוד מאוד אפל ומאיים [כביכול]

בנתיים העלילה עם טיילור גרועה :(
ביל סוחט את סטפי שתיהיה איתו אחרת יגיש תלונה על טיילור.
סטפי במקום לספר לליאם כנראה תנסה לפתור את זה בבעצמה ורק תסתבך

ליאם שוקל לעבוד עם הופ על הקו ה"חדש" שלה כשהם היו אמורים להתחן לפני שבוע

טיילור חזרה והיא מתנהגת כמו פסיכופטית שברירה ומסכנה...כל כך לא מתאים לדמות הפסיכולוגית המחושבת שהיא הייתה...כל החדשים (אמה, זאנדר,אלכסנדר ומה שמם...) ממש לא מעניינים...
&nbsp
אפילו וויאט וסאלי משעממים כי זה היה כל כך צפוי...כנל תורן וקייטי

sigalit1000

New member
מישהי בהריון

הופ בהריון, האם יהיה תינוק או לא תלוי בעיקר אם יאריכו את החוזה של השחקנית שמסתיים בנובמבר או שלא.....

ומה שלב הבא, סטפי בהריון שוב? השחקנית מתחתנת במציאות בחודש הבא וסיפרה שאם לא יהיו בעיות לא צפויות היא מתכוונת להכנס להריון במציאות מיד אחרי החתונה וההריון ישתלב בסדרה....

למעלה