אמרו לי שנחמד פה...

אמרו לי שנחמד פה...

אז באתי לבקר. מצרפת משהו שכתבתי פעם. מציאות או דמיון? נשיקת יום ההולדת את ערן הכרתי דרך הצאט בלבד,שוחחנו הרבה. הוא חייל בן 21 ואני כבר אמא ל2 ילדים. מרחק עצום הפריד ביננו אני במרכז הארץ והוא בערד הרחוקה. היינו משוחחים על הכל,בעיקר על החוסר הקשר עם בחורה שמאוד כאב לערן. כשנה שוחחנו ברשת,כשאני מחמיצה לפחות 3 הודעות ממנו שכבר הגיע למרכז ורצה להפגש. ואז,יום אחד נכנסתי בכמה דקות לחצות לצאט וערן פונה אלי ומודיע שמחצות הוא מתחיל לחגוג את יום הולדתו. היה זה חמישי בלילה ואנחנו העברנו את השעות הראשונות של יום הולדתו בהשקת קולה וירטואלי,ונשיקות ליום ההולדת. לפני שהלכתי לישון ביקש פתאום ערן שאבוא מחר(יום שישי) אליו לחגוג עם עוד כמה חברים את יום ההולדת. הסברתי לו שזה בלתי אפשרי עקב מצבי המשפחתי,אבל לקחתי ממנו את מספר הסלולרי שלו כדי לאחל לו מזל טוב בבוקר. הוא ממש התחנן לנשיקת יום הולדת אמיתית. בבוקר התקשרתי אליו ושרתי לו יום הולדת שמח והוא שב וביקש שאבוא לתת לו נשיקת יום הולדת. הסברתי שזה ממש בלתי אפשרי,אבל תחנוניו עוד הדהדו בראשי גם אחרי סיום השיחה. השעה היתה 10 בבוקר. נכנסתי למקלחת,התלבשתי והחלטתי לצאת לדרך. בצאתי מהעיר נכנסתי לקניון לחנות הממתקים וקניתי קילו סוכריות ג'לי בצורת שפתיים. על הפתק שצירפתי כתבתי:"לערן,שתהיה לך נשיקה לכל יום". יצאתי מהעיר והתחלתי לנסוע דרומה. בצומת שלפי באר שבע פניתי שמאלה,ע"פ השלט שהפנה אותי לערד. הגעתי לכניסה לעיר כשאין לי מושג היכן ערן גר וגם השארתי את הסלולרי שלי בבית. ראיתי תחנת דלק ונכנסתי אליה. היה שם מתדלק רוסי אחד שטען שאין לו אפשרות לתת לי להתקשר,ושני בדואים שסרקו במבטם את הצפונבונית שנחתה עליהם באמצע החום. סריקתם העלה כלדלקמן:" בחורה בהירה,עגלגלה,שיער אדום,שפתיים חושניות,מכנסים ורודים צמודים,גופיונת שחורה צמודה שמבליטה שדיים גדולים וכפכפים בצבע תכלת גבוהים." הרגשתי אותם מפשיטים אותי ממש,אך זה לא הפריע לי לפנות אליהם ולבקש להתקשר מהסלולרי שלהם. כשהוא ענה לשיחה,אמרתי לו שיבוא מהר לתחנת הדלק שליד השוק. הוא היה המום. הוא הגיע תוך 2 דקות,יוצא ממכוניתו לקראתי ,מושיט ידיים חסונות לחיבוק וצוחק. "יא משוגעת" משם פנינו לסופר הסמוך לקנות את הכיבוד לחבר'ה שלו שיגיעו בערב. השתוללנו עם עגלת הקניות כמו ילדים קטנים. כשהגענו לדירתו(יחידת דיור הצמודה לבית הוריו),סידרנו את כל הקניות במקרר,ואני שמתי בהחבא את השקית עם הסוכריות בפריזר. הוא התחיל לשמיע לי שירים במחשב,ולהראות לי כל מיני דברים מעניינים שם. ניגשתי למקרר והוצאתי את השקית עם הסוכריות. באתי ונעמדתי מולו כשהשקית מוחבאת מאחורי גבי. "נחש מה הבאתי לך" הוא עצם את עיניו ואני הושטתי לו את השקית מלאת השפתיים הוא קרא את הפתק-"שתהיה לך נשיקה לכל יום" הוא הכניס את ידו לתוך השקית לקחת סוכריה אחת,"לא לא לא-ככה אתה מבזבז נשיקות"-שאלתי. הוא התבונן בי עדיין לא מבין,התקרבתי אלי,ונתתי לא נשיקה עדינה על השפתיים- "זו נשיקת יום ההולדת"? שאלתי הוא הנהן בראשו ללא מילים. לא,לא אמרתי . התקרבתי אליו מעט יותר ונישקתי אותו צרפתית עמוקה. "אולי זו נשיקת יום הולדת " התרחקתי מעט ושאלתי שוב. הוא הנהן בראשו סמוק לחיים. לא,לא-זו לא נשיקת יום הולדת פסקתי נחרצות. ירדתי על בירכי מולו-פותחת את מכנסיו,מזיזה את תחתוניו,והוצאתי את הזיין שלו. התחלתי ללקק ולמצוץ,לטעום ולהרגיש אותו בתוך פי. הוצאתי אותו מעט :"זו נשיקת יום הולדת" הכרזתי. ערן היה המום,תפס אותי הרים בזרועותי וניגש איתי לחדר השינה הסמוך. ועוד איך חגגנו את יום ההולדת.....

ערן??../images/Emo46.gif מה זה?../images/Emo2.gif אתה עדיין בקורס?

יא שקרן פתולוגי
אה ואגב...מזל טוב ולך החדשה, עבדו עליך, לא נחמד פה.

../images/Emo24.gif שלום בובה

מי סיפר לך עלינו? את יודעת, כאן לא משחקים בחול כאן משחקים ברופא ואחות ולבובה תמימה יכול להיות מסוכן כאן
WELLCOME בובה

DON קישוט

New member
היי ימימה

משום מה יש לי רושם שכבר ראיתי את הסיפור הזה איפשהו בתפוז אבל עדיין אוהב

בהחלט דמיון ללא ספק

סיפור יפה וקצת תעוזה שלך (במובן החיובי) אבל קשה לי לקבל איך עזבת הכל ופשוט נסעת מספר שעות לכל כיוון - מה אמרת לבעלך ? היכן שמת את הילדים ? אז הסיפור לא ממש משדר אמינות, ונראה שהיית די לחוצה לזיון.....

y2o5

New member
אז יש לי סיכויי לממש את החלום שלי?!

יש.................................. רק מתי

למעלה