אני חרמנית אש

JILSER

Member
אני חרמנית אש

לא להאמין עד כמה מצבים יכולים לחזור על עצמם ואיך אפשר ליפול בפח בפעם השניה.

ראיתי אותה יושבת בפיק אפ בר בתנוחה של הצהרת כוונות ובחצאית נטולת תחתונים, אחת כזאת שכבר מוכנה לזיון בשרותים או בשמחה רבה תמשיך לדירה למשהו ארוך ונוח יותר.

ניגשתי אליה והזמנתי אותה למשקה, היא לא בזבזה יותר מידי זמן וניגשה ישר לעניינים.

"אני חרמנית אש, אז אולי תגאל אותי מיסורי?" אמרה לי בקול שקט וחושני כשהיא מלטפת את ירכי ועולה למעלה להרגיש את זיקפתי.

היא לא היה יפה או חתיכה במיוחד אבל היא בהחלט היתה חיננית ושידרה סקס פראי ומבטיח.

"אצלי או אצלך" שאלתי והיא אחזה בידי והובילה אותי אל מחוץ לבר.

"אתה תחליט" היא אמרה לי בדרך לאוטו שלי.

כל הדרך לדירה שלי היא ליטפה לי את הרגל והזילה ריר, לקחה את ידי ודחפה אל בין רגליה שאלטף את הכוס החשוף שלה וארגיש כמה שהיא רטובה וחרמנית.

כבר במעלית היה התחילה להתפשט וזה לא שהיה לה יותר מידי מה להוריד כי כשנכנסנו לדירה היא כבר היתה עירומה לגמרי וקפצה ישר למיטה כשאני עדיין לבוש מולה והזקפה שלי מתנוססת היטב מאיימת לקרוע את מכנסי...

היא היתה סקסית עם חזה חטוב ופטמות בולטות שעלה וירד לקצב נשימותיה והכוס המגולח שלה היה רטוב ומזמין.

"בוא כבר ותזיין אותי, למה אתה מחכה?" אמרה לי בקול מתנשף ורעב.

חשבתי שאולי נעשה משחק מקדים, משהו? נשיקות? מיזמוזים, אולי היא תמצוץ לי קצת אבל היא בשלה.

"בוא כבר ותזיין אותי, אתה לא רואה שאני חרמנית אש!!!!!" ממש התחננה ואני התפשטתי לפני שמכנסי יקרעו ונשכבתי עליה.

היא שכבה כמעט ללא תזוזה כשרק השדיים שלה עולים ויורדים והלב שלה דופק חזק.

חדרתי אליה והיא כאילו הפסיקה לנשום, לא הגיבה אלי בכלל, לא קונטרות ולא שום תזוזה.

לרגע חשבתי שהיא מתה אבל היא חייכה אלי "טוב, טוב, תזיין אותי חזק" המשיכה ללחוש לי מבלי לזוז ואני לא יכולתי יותר, הרגשתי שאני מזיין בובה ולא מישהי חיה.

יצאתי ממנה והתיישבתי בצד המיטה, חכיתי שאולי היא תבוא אלי, תיזום משהו.

"למה יצאת? אתה לא רואה שאני חרמנית אש?" המשיכה היא להגיד לי כשהיא שוכבת על גבה מבלי לזוז.

קמתי מהמיטה והלכתי להכין לי כוס קפה כשברקע היא ממשיכה עם "בוא תזיין אותי חזק, אני חרמנית אש"....

--------------------------------------------

נערך לאחרונה ב:
למעלה