אני פה בשביל לתת טיפים בסדר וניקיון

אני פה בשביל לתת טיפים בסדר וניקיון

היי אני הילה אוקי לפני שאני אתחיל אני רוצה לבקש סליחה על שגיות כתיב יש לי אישור מהיועצת... חחח ועכשיו אחרי שאנחנו מכירות התחיל הדבר שאני הכי הכי אוהבת זה את ארון הבגדים שלי (חדר היופי) חחח... אני יודעת שזה נשמע דפוק אבל אני מאוד מאוד אובססיבית ודסר וניקיון בארון הבגדים. אני אעלה פה תמונות של פינוית פינות בתקווה לעזור לאחרים ואולי לקבל טיפים ותגובות לשיפור. אז ככה התחיל בתכשיטים:אתן בטח מכירות את הקופסאות התכשיטים אפשר נמקרות לנו בשוק כל התכשיטים מוכנים בקופסאות ובדיוק רגע לפני אירוע חשוב שאתמתחילה לחפש את השרשרת את מגילה איזה אסון .. כל השרשראות קשורות זו בזו.... סיוט!!!! אני מצאתי פיתרון יעיל גם לבעית קשירת השרשראות וגם לבעית מציאת השרשרת בבלאגן הקופסא.... המתלה הראשון שלי נבנה על הקיר ממסמרים רגילים בו כל השרשראות החשובות ביותר נמצאות ככה אני יודעת איפה כל שרשרת איזה שרשרת לא חזרה למקומה והן לא נקשרות אחת לשניה... קל נוח זול ופשוט!

המשך התכשיטים בצורה שונה

אז ככה אחרי שראיתן את מתלה הקיר אני רוצה להראות עוד מתלה שלי אישית הוא יותר נוח מקופסא ... אז ככה לקחתי מתלה כוסות ולהלן התוצאות....

ועכשיו ארון הבגדים....

הנה תמונה של ארון הבגדים שלי ואני מפרטת : הקופסא למעלה התמונה לא ממש ברורה יש בתוכה את כל הסטים של מצעי המיטה! בלאגן שלם וכמו שאתן רואות לא רואים את זה. הסלסלה למטה לא ממש ברור אבל היא עם נעלים שבדרך כל ביום יום אני יוצאת איתן. בארון יש חלוקה לבגדי יציאה ג'יניסים מכנסים ריגולות סוודרים חולצות יום יום ועוד... המלצה חמה כאשר מסדרים את ארון הבגדים בדרך כלל יש בגדים שאנו לובשות יום יום ובתדירות גדולה יותר ויש בגדים שפחות את הפחות אני מכניסים החורה ומתחת את הבגדים ה"שימושים" יותר מקדימה ומלעמה שיהיה לנו קל להוציא בלי להוריד את כל הבגדים בפעם אחת.

קופסא לנעלים

לא "שימושיות" כלומר שבדרך כלל אין לי צורך בהן ...: הן נעלי יציאה קלאסיות בלבד בחורף יש שם את סנדלי הקייץ כפכפים ו"כ...

תודה.. ../images/Emo140.gif

כמו שציינתי זה חדר שלם של ארונות איפור נעליים מראות ו"כ.... חדר בנות שכזה.... חחח

חומרים לשיער...

כמובן גם לשיער יש חלק חשוב בחיי... אז הוא קיבל גם חלק יפה בארון יש מדף עם קופסא של מלאכים ובה המון המון סיכות גומיות מסרקים פנים וביביליסים..... הקרמים... את כל הקרמים לצערי או מזלי עברתי את כל החברות ועוד לא מצאתי משהו שאני מרות ממנו.. אז אני מכניסה לסלסלה מסוגרת שבה אני רואה את הכל וכל יום לוקחת קרם על פי החשק....

איפור...

אני אישית קניתי לפני כמה שנים קופסאת מאפרים מקצועית... אז זה עלה 400 + היום ראיתי אותה כבר ב-150 אולי אפילו יותר זול... לכל אחת שיש הרבה איפור מומלץ בחום... א. כל לקחת את זה לאוטו במקרה שיש אירוע רחוק מהבית ואת לא סגורה על איפור אם נוסעים לבית מלון אם אוטו אפשר לקחת את כל האיפור. ב. הקופסא מחולקת לתאים המתאימים לצלליות מיקפ ו.... וזה קל נוח ופשוט למצוא את האיפור. ג. אם הקופסא מבולגנת מבפנים איש חוץ ממך לא רואה את זה ... חחח הקופסא בארון סגורה.

יש לי כזו

כמאפרת בוגרת ירין שחף יש לי את המזודה הזו אבל בגלל שיש לי המוןןןןןןןןןן איפור וכלי עבודה מזמן זה עבר אחר כבוד למזוודת טרולי, אישית אני בכלל לא מתאפרת

איזה כייף לך מאפרת מקצועית....

הלואי עלי לדעת לאפר את עצמי כמו שצריך..חחח תמיד יש לי בעיה עם מיקפ... אז זהו גם לי יש פול פול איפור אני דוגמנית וכל פעם בסוף תצוגה או משהו אני מקבלת את האיפור ... אז אני אוספת כבר בצורה מפחידה... ובכל מקרה את בטח מסכימה איתי שנוח שכל האיפור נמצא בקופסא כזאת בתוך ארון או מקום מסוים ולא פרוס לו על כל השולחן או במגירה....

זה נכון

הבעיה אצלי שהטרולי הזו נמצאת על הריצפה בחדר השינה שלי, כל פעם שאני נכנסת לחדר של הבת שצמוד לחדר שלי אני צריכה לדלג מעליה

משהו אחרון לקינוח....

הקופסאות הנ"ל שאתן רואות בתמונה אחת לבגדי ים יש לי 30 סוגים חחח לא ממש בשימוש... והשניה לחגורות אני קושרת כל חגורה בגומיה יפה ומכניסה לקופסא..... טיפ חשוב: לשמור קופסאות נעלים ובכלל כל קופסא יש המון המון מה לעשות עם קופסאות בעיצוב ארון לדוגמא השבוע קניתי נעלי לקחתי את הקופסא עטפתי אותה שהיא פתוחה בניר עטיפה ורוד ליופי סתם כי אני אוהבת ורוד ... ובתוכה הכנסתי את כל הדברים שקשורים לציפורנים... : לקים יש המון יהלומים דבק ציפורנים משיפות ו"כ....

והטיפ שלי לארגון איפור, אם כי במדף

אני לא אוהבת דברים סגורים, כי אז אני אף פעם לא רואה מה יש לי...
מה שמביא גם לקניות כפולות. בכל מקרה, אני מסדרת את כלי האיפור בכמה סלסלות קטנות (אחת למייקפ ופודרה, אחת לאיפור עיניים ואחת לאיפור שפתיים) ומאחסנת במקום נוח. זה יכול להיות במדף ארון (על מגבת כדי לא ללכלך), במגירה של השידה או בכל מקום נוח. זה גם מאוד מקל על העניינים כשרוצים ללכת להתאפר באמבטיה מול ראי, אבל לא לאחסן איפור שם...

עוד המלצה לתליית עגילים

בהרבה ארונות בגדים ישנים יש על אחת הדלתות מעין "מוט" דק כמתלה לעניבות / חגורות. מה שעשיתי בעבר היה לקחת צעיף צמר ישן, לכרוך את הקצה העליון שלו מסביב למוט, להדק עם סיכות בטחון (המהדרים יכולים לתפור), ולתת לרוב הצעיף להשתלשל לאורך דלת הארון. על הצעיף המשתלשל לתלות את כל העגילים, בזוגות מסודרים. זה מתאים גם לעגילים ללא סוגר וגם לעגילים עם סוגר (פשוט משחילים וסוגרים מהצד השני של הצעיף), וכמובן הופך את התכשיטים זמינים וחוסך הרבה מקום. היום, אגב, יש לי מתלה שקניתי ב-50ש"ח בנחלת בנימין, והוא עומד על השידה, אבל זה סיפור אחר.

למעלה