אנשים יקרים האם תהיה הופעה בארץ ישראל

AVIV192

New member
אנשים יקרים האם תהיה הופעה בארץ ישראל

תהיה לנו הופעה בארץ ??? תעזרו בבקשה

noname231

New member
למיטב ידיעתי זה נדחה לחודש מאי 2010 >>

הכתבה מ"גלובס" יקיר שעשוע מתכנן להביא לארץ את להקת קולדפליי שעשוע, שהפיק את ההופעה של פול מקרטני בפארק הירקון, מתכנן להביא ארצה את להקת קולדפליי בעלות מוערכת של כ-18 מיליון שקל ■ ההופעה מתוכננת לחודש מאי 2010 15/07/2009, 13:29 מתן שירם נושאים: יקיר שעשוע, מופעי מוזיקה, קולדפליי איש העסקים יקיר שעשוע, שהפיק את ההופעה של פול מקרטני בפארק הירקון, מתכנן להביא ארצה את להקת קולדפליי, בעלות מוערכת של כ-18 מיליון שקל. ההפקה של הופעת מקרטני לא הניבה רווחים (עלותה הסתכמה בכ-26 מיליון שקל), אך גם לא הפסדים. שעשוע הפך בזכותה למפיק נחוש ואמיץ, מה שעשוי להקנות לו יתרון בגיוס ספונסרים למופע ראוותני חדש. דדי ניצני, שותפו של שעשוע להפקה של הופעת ה"חיפושית" לשעבר, מנהל משא-ומתן מתקדם עם סוכני קולדפליי. ההופעה מתוכננת לחודש מאי 2010, לאחר שהתאריך המקורי - ספטמבר 2009, ירד מהפרק בעקבות הופעותיהם של מדונה ולאונרד כהן בחודש זה. קישור לכתבה > http://www.globes.co.il/news/article.aspx?QUID=1055,U1252484562269&did=1000481090

אמרתי את זה כבר קודם, אבל אומר שוב ../images/Emo3.gif מגורם

רשמי שקשור ללהקה שמעתי שאכן קולדפליי באים לארץ במאי.

אממ ממה שאני יכולה לומר

אני עובדת בלונדון ומכירה אישית מישהו שקשור לקולדפליי (דרך הקהילה היהודית) והוא סיפר לי על התכניות שלהם לבוא במאי.

כרמל 1

New member
לא ברור לי - הם מתכננים הופעה מיוחדת בת"א

במאי? פשוט יגיעו רק לצורך הופעה מיוחדת פה?

למעלה