אסטרו תחזור

ELI20007

New member
אסטרו תחזור

חזור אילינו בבקשה בבקשה אל תשאיר אותנו לבד

אסטרולוג

למה מגיע למוטי-אלי 2 פרחים ? ואני לא קיבלתי אף אחד ??????????????????? יפה ??

בן הרב

New member
../images/Emo92.gif../images/Emo39.gif../images/Emo92.gif../images/Emo39.gif../images/Emo92.gif

כי אוהבים אותך
לנצח

אסטרולוג שמע

החתימה הקודמת היה תמונה של המצב יומי - הדיכאון שהיה בניו-יורק לפני שמונה שנים שבע של ג'וליאני , וכבר לא רוולנטי היום (היסטוריה כבר) עכשיו רוצה להביא קצת מן המושג של מנהיגות כן זה לא בדיחה , אבל לא כל עת זמן לבדיחות אבל אל תדאג יש לי שלל-אוצר של פתגמים טובים לחתימה עוד חזון למועד

יש לי דיל איתך

אסטרו אם אתה חוזר בגדול כמו שהיה עד לאחרונה אזריק פצצותתתתתתת של חתימות

חוצמזה הגיע כבר הזמן אסטרו

להחליף גם חתימה שלך רוצה המלצות ?????? באיזה עולם ??? רק תבקש יפה

הכי אהבתי עם האיש על הירח...../images/Emo29.gif

ומה הכי מדהים!!! יום אחרי שהחלפת - המעבורת "קולומביה" התרסקה עם אילן רמון. ואני שואל, האם דער משכיל הוא צדיק נסתר?
בחתימתו גוזר גזירות ומזיז עולמות??

מה החידוש בכלל ????

לא הבנתי עוד הרבה הרבה דברים על דער משכיל אתה עוד לא יודע !!!!!!! עוד הרבה מים ישפכו בנהר הודסון (בשפת ניו יורק) עד שיגלה התמונה שלימה של הוד דער משכיל !!!

אסטרולוג אזהרה ! ../images/Emo88.gif

אתה מפריע לי בעבודת הקודש של ניהול הפורום בשעות הלילה מזהיר לך לך מפה יש יום מחר גם אם אתה אפריע לי עוד אני חוסם אותך מפורום יוצאים ולא יעזור "פודינו ומצילינו" (מכיר הפתגם ? זה מאימהות החרדית מניו-יורק) לא יעזור תחנונים של פטיש , גם לא יעזור התפילה בציבור ראו הזהרתי!

האה הזכרת לי את ה"הדסון"

תגיד, הוא קפוא השנה? ואם כן ממש קרח? אפשר ללכת עליו? אני זוכר שפעם הייתי ליד ה"מסיסיפי" בחורף, וראיתי אנשים ממש עם המכוניות שלהם נוסעים על הנהר! איזה פחד!

למעלה