ארביטוקס כמה באמת הוא יכול לעזור ?

א מ נ ו ת

New member
ארביטוקס כמה באמת הוא יכול לעזור ?

הרופאה שלי אומרת שאני צריך להתחיל טיפול בארביטוקס ועוד תרופה שכחתי איזו אולי CPT 11 השאלה כמה באמת זה עוזר יש לי חבר שזה גרם לגרורות בריאות להיעלם אבל מצד שני הגרורות במוח גדלו וגרמו לו לשיתוק אז אני מבולבל לא כמו יובל אלא מאבד את השפיות למי יש עצה טובה בשבילי כעת יש לי גרורות רק בריאות שיהיה לכולם חג כשר ושמח ויציאות טובות עם המצות באהבה חיים

רננית5

New member
לחיים

קיים אתר בשםdoctors.co.il זהו פורום לחולי סרטן המעי הגס והוא מנוהל על ידי ד"ר הוברט ופרופסור דן אדרקה. אתה יכול להפנות את שאלתך לפורום הזה. בהצלחה וחג שמח.

hubert

New member
ארביטוקס

בדרך כלל אנו משלבים ארביטוקס בCPT 11 בכדי להגדיל את יעילות הטיפול, כמו כל טיפול שקיבלת עד עתה הטיפול אולי יעזור ואולי לא,וכשאני אומרת יעזור בדרך כלל מדובר בהארכת חיים ולא בריפוי מלא בזכות התרופה. לגבי החבר שלך רוב הטיפולים הכימיים והביולוגים אשר ניתנים לא חודרים למוח, וכשאנו מצליחים להכניע את המחלה בכבד או בראות ,היא לפעמים צומחת במקום בו התרופות לא מגיעות אליו, במקרה זה במוח. ישנה בדיקה שניתן לעשות לפני התחלת הטיפול בארביטוקס הנקראת K-RAS ויכולה לעזור ולנבא למי אין סיכוי להגיב לטיפול. ד"ר הוברט

IהודעהI

New member
לד"ר הוברט-יש בדיקת יעילות גם לתרופות אחרות?

למשל, 5fu ואוקסלופלטין? ועוד שאלה - אמא שלי טופלה עד לא מזמן באווסטין CPT11 ו-5FU, לא מזמן החליפו לה את הטיפול לאוקלופלטין והורידו את האווסטין. האם לא כדאי להמשיך תמיד עם האווסטין - שכן הוא מונע יצירת כלי דם חדשים לגידול, ובכך מונע את גידולם. תודה מראש, וחג אביב שמח לכולם!

hubert

New member
בדיקת יעילות

ל5FU ואוקסליפלטין אין בדיקת יעילות מהימנה,אך הנושא הזה חשוב ומחקרים רבים מתמקדים בנסיון למצא דרך להערכת יעילות ללא נסיון טיפול. במידה והתפתחה עמידות לאבסטין אין כיום הוכחה שייש טעם בהמשך טיפול בו, מה גם שייש לו תופעות לוואי. חג שמח ד"ר הוברט

א מ נ ו ת

New member
דר' הוברט את מלאך ותודה רבה רבה לך

אלף ברכות לך לחג שמח וכשר המון תודות שאת עוזרת לנו כאן מי יתן ורבו כמותך בישראל בברכת חג שמח חיים

למעלה