אשמח לעזרה :)

orbo

New member
אשמח לעזרה :)

אובחנתי ע"י בדיקה שיש לי חיידק קנדידה בקיבה. כולל כל מה שנובע מכך - כאבי בטן, עייפות ועוד ועוד ועוד. הומלץ לי להתחיל בדיאטה די מחמירה, ולקיחת תוספי מזון. בנוסף, הומלץ לי לעבוד צמוד עם דיאטנית/רפלקסולוגית/תזונאית ... מישהו מכיר מטפל שמכיר/מומחה/טיפל בעבר בקנדידה בקיבה? עדיפות לאזור המרכז... אשמח מאוד להמלצות במסר או במייל... תודה תודה תודה תודה [email protected]

האם אובחנת קונבנציונאלית?

זוהי "פטריית שמרים" המצויה בגוף של רובנו אצל חלקנו היא פעילה יותר ואצל חלקנו פחות. תחפשי בגוגל ותוכלי למצוא המון חומר מזון הוא שמזין את הפטרייה ולכן מזון עשיר בפחמימות, קמח לבן, וגבינות יצמיח אותה בגוף, אבל אין מה להלחץ כי עם שינוי תזונתי, לא קיצוני מדי, יעזור מאוד... באופן אישי לא הייתי ממליצה לף לעשות דיאטה קיצונית אלא לשנות את התזונה שלך בהדרגה, לאט לאט להפחית מוצרים שמעודדים קנדידה כך שתוכלי להתמיד עם התזונה החדשה והיעילה יותר לגוף. ואת פשוט תרגישי את ההבדל. בעבר עשיתי את הדיאטה הזו למשך 3 חודשים ומאחר והיא הייתה מאוזנת ולא קיצונית יכולתי להתמיד בה. אני אנסה לשלוח לך תפריט שבו יפורטו המאכלים המותרים והאסורים ואת פשוט יכולה לבנות לעצמך תפריט שבועי ולהתמיד בו לפחות 6 שבועות. כמובן שטיפול רפלקסולוגי יעזור לך מאוד גם מבחינה פיסיולוגית וגם על מנת שתוכלי להתמיד. בהצלחה!

אסתר84

New member
היי

אני חייבת לדייק ... ללא דיאטה "חד משמעית" זה לא יעזור. במקרה של קנדידה אין פשרות. לא מדובר פה ברצון להוריד משקל ואז נכון להכנס למשטר מתון. כל תוספת מזון שמכילה שמרים, פטריות, גבינות ומוצרי חלב, אפילו עגבניות ועוד עשויה להחמיר את המצב גם אם מדובר בכמות קטנה יחסית. אפילו קטנה מאוד. דבר נוסף.. לגבי בדיקות קונבנציונליות.. צר לי אבל רוב הרופאים ברפואה הקונבנציונלית טוענים שמה שאנחנו אנשי הרפואה הטבעית רואים.. זה המצאה אחת גדולה. אגב גם כאלה שנחשבים למתונים ביחס לאלטרנטיבי. דבר נוסף לרובנו יש את הקנדידה שקיימת באופן כמעט טבעי בגופנו. השאלה מה שנקרא "כמותית". עד כמה היא קיימת והיכן "מיקומה". פה אגב זה מסביר משך החלמה או מה שהגדרת יכולת גופך להתגבר חרף הדיאטה המתונה. רפלקסולוגיה עוזרת מאוד.. אך ללא משמעת תזונתית.. תוצאותיה פחותות. שבת שלום. אסתר

כל אחד וגישתו, אני לא מאמינה בדיאטה קיצונית

או חד משמעית אני חושבת שכל דבר שאנחנו עושים בחיים והוא קיצוני הוא לא בריא ולא נכון לא נפשית ולא גופנית ולכן דיאטה קיצונית לדעתי היא לא הדבר הנכון מה גם שקשה מאוד להקפיד בה ולהמשיך איתה כאורח חיים ולכן דיאטה מתונה יותר יכולה להיות הפתרון הנכון וכן זה תלוי ברמת הקנדידה שיש בגוף אבל גם דיאטה מתונה יכולה להועיל ולאורך זמן הרי מה הטעם לעשות דיאטה חד משמעית לתקופה של חודש-חודשיים ואז לחזור לתזונה הקודמת?? אבל שוב כל אחד וגישתו

orbo

New member
היי, תודה על התגובה :)

קראתי קצת בגוגל, ובהחלט יש הרבה חומר, בעבר ( לפני כ-3 ומשהו שנים..) הובחנתי כבר, והתחלתי טיפול אצל תזונאית ואצל וטיפול רפסולוגי, לצערי אחרי חודשיים התגייסתי לצבא לבסיס סגור אי שם בדרום, דבר שגרם לי להפסיק את הטיפול ולצערי גם את משטר הדיאטה. בחודשיים שכן טיפלתי ע"י תזונה+וטיפול רפלקסולוגי בהחלט הרגשתי הרבה יותר טוב . טופלתי אצל אישה מקסימה מקסימה, אך לצערי זה היה בצפון הרחוק, והיום אני מתגוררת במרכז, ולכן אני צריכה למצוא מטפל אחר. אני מחפשת מישהו שמתעסק בתזונה ורפלקסולוגיה ביחד , בדיוק כמו שאמרת גם מבחינה פיסולוגיות וגם בכדי לעזור לי להתמיד. אני פשוט לא מכירה מטפלים באזור המרכז... וכאן הבעיה :) אני מכירה את רעיון הדיאטה, וחושבת שיהיה לי קל יותר לעשות זאת עם ליווי , ולא לבדי... תודה, טופז

למעלה