אשמח לתשובות ממי שיודע!

דוניץ

New member
אשמח לתשובות ממי שיודע!

שלום לכולם וגם לאלפקה פקה - תודה על התשובה המפורטת משבוע שעבר. יש לי כמה שאלות ואני מאוד אשמח אם מישהו יודע את התשובות ויוכל לעזור לי 1. סויה - הבנתי שרוטב סויה אסור בגלל שמסמיכים אותו עם גלוטן , אבל חלבון סויה מותר?!או שמן סויה , בכלל מאכלים על בסיס סויה שלא רשום עליהם שהם מכילים גלוטן... 2.לחך(קליפות לחך)- מישהו יודע אם מותר?! זה נמצא בחטיפי בריאות שקניתי ולא רשום שהם מכילים גלוטן. 3. ודבר אחרון - הבנתי שבכנס של העמותה דיברו על החשיבות של מעקב אצל דיאטן שמומחה בצליאק. בקופ"ח אמרו לי שיש להם רק דיאטנים כלליים , האם יש אפשרות להיות במעקב בתל השומר? והאם זה נחוץ? גיליתי שיש לי צליאק לפני חצי שנה ועדיין אני סובלת רוב הזמן מהתופעות. תודה מראש.

glutenfree

New member
קיים רוטב סויה נטול גלוטן

דוניץ שלום, רוטב סויה של אסם הינו נטול גלוטן. ניתן להשיג את הרוטב ברוב הסופרים ובאתר האינטרנט www.glutenfree.co.il בתיאבון, נועם

limim

New member
גם רוטב הסויה של קנור באריזה הירוקה

יש להם רטבים חדשים בבקבוקי פלסטיק ירוקים והם מומלצים מאוד. כל הרטבים האלה, אגב (וביררתי בעצמי בחברה) הינם נטולי גלוטן.

סביוני

New member
חסכת לי טלפון...

קניתי לפני שבוע וחצי בקבוק כזה של רוטב סויה. ישר קלטתי אותו בנוף "הגלוטני" של מחלקת הרטבים בסופר, שהוא ליין חדש. להפתעתי לא זיהיתי במרכיבים חשד לגלוטן, אך תכננתי היום להתקשר אליהם. כמה טוב שאין הוא מכיל גלוטן, כמאמרך.

למעלה