אתמול ראיתי closer

trainspotter

New member
אתמול ראיתי closer

עם נטלי פורטמן המדהימה וגוליה רוברטס הקיצר יש שם הכל אהבה בגידות חובה לראות

שמיים21

New member
אתה רואה הרבה סרטים לאחרונה

אין לך לימודים? עם המקצוע שלך, לא חושבת שיש זמן להסתכל על משהו אחר מלבד הספרים (הלימודיים)

שמיים21

New member
בבקשה בני,אני דואגת לך ולהשכלתך.אגב

לא אהבתי את הסרט לוליטה כי גם המברט וגם לוליטה מתו בסוף (מתנצלת בפני אלו שעוד לא צפו) ואני לא אוהבת סופים כאלה. אני מעדיפה "והם חיו באושר ובעושר עד עצם היום הזה" אם כבר סרט, אז סרט עד הסוף..

trainspotter

New member
אין דבר כזה

הרי כל בגידה בכל סרט משנה את את האדם במקרים בסרטים לרעה או לתיקונם. קחי את הסרט בוגדת דלתות מסתובבות וcloser הסרטים זה הראי הבבואה של החיים המיקרוקוסמים שלנו

שמיים21

New member
כל מה שציינת הם סרטים נהדרים

אך "הבוגדת" הותיר בי רושם עצום. ההשלכות, ההתמודדות, הניסיון לחזור לתלם. והכי אהבתי שהסוף היה לשיקולי (לפחות כך רציתי לפרש) אז נכון שהם לא נסעו בירוק ונכון שהם היו ליד תחנת משטרה, אבל בכל זאת תיארתי לי שהם יגורו בבית על החוף בתוך אי כפי שהם חלמו..

trainspotter

New member
הזדמנות שנייה אני מאמין כל אדם טועה

אבל החוכמה ללמוד מטעויות ולא לחזור עליהם יש קטע שהיא הבינה שהמצב הזה לא יכול להימשך ורצתה להפסיק בזמן שבעלה מתעמת עם המאהב.זה הגדולה של האישה כאן לפי דעתי היא הבינה שעשתה טעות שיש משפחה והיא אוהבת את בעלה

שמיים21

New member
כן, קטע מעורר הערצה

מניסיון, קשה לנהוג לפי ההגיון. קל יותר להיכנע לרגש..

מי אוהב אותך יותר ממני ../images/Emo99.gif

נידמה לי שכתבת שאתה יוצא לארה"ב לתקופה, אם טעיתי קבל התנצלות
ואם לא טעיתי רק שתדע שאני מתעניין לשלומך, אוהב אותך ואין לי חלילה דבר נגדך חברך ג'ונס

שמיים21

New member
אולי אם תשתדל יותר..תהיה יותר מחמוד

ולגבי ההשלכות, אין צורך לפרט..

מחמוד?? שמים אני בשוק../images/Emo12.gif

ולא אין לי שום דבר כנגד בני דודנו..(מחמוד, מוחמד וכאלו..)

'צאל אותו..

נראה לי שמים התכוונה לטרייני(עשה המרת דת? אצלהם מותר כמה נשים)

trainspotter

New member
שירי אתמול אמרת שלא אגיב אלייך יותר

את יודעת מה את שווה מבחינתי טוב יותר טוב לא נדבר אוקיי אני מעדיף לא חברותייך כרגע אני לא אתייחס אלייך ומעדיף שלא תתיחסי אליי קאפיש

trainspotter

New member
תודה אחי היקר

שלא תתלהב יותר מדי אחי זה למדתי המסלנג בהיותי חייל גולני לשעבר תמיד נעים לי לשמוע אותך וללמוד ממך ולהשכיל מאנשים כמוך

למעלה