באיזה תחומים אתם נעזרים בקריסטלים, ובאילו?

ZipUser5

New member
באיזה תחומים אתם נעזרים בקריסטלים, ובאילו?

אצלי הם יוצרים אווירת רוגע ושקט פנימי, וזה אחד השימושים המרכזיים שאני עושה בהם. אני לוקח איתי הרבה את הקוורץ הנקי, בדרך כלל כ'קולן' בודד וקטן.

aquamarine1202

New member
קריסטלים מלווים אותי לאורך הדרך ../images/Emo204.gif

מדיטציות אני עושה בדכ עם גנרטור קוורץ אישי. כשאני לא מרגישה טוב, אז עושה מערך של קריסטלים מתאימים. נושאת איתי בכיס/תכשיט קריסטלים , שמרגישה שצריכים ללוות אותי באותו היום. נותנת מתנות קריסטלים. המון שימושים... הם משהוא שהולך איתי לכל מקום.

אז אני לא הפסיכית היחידה ../images/Emo6.gif

קורה לי לא אחת שאני חשה צורך ללכת עם כמה קריסטלים בתיק.... בלי שום סיבה מיוחדת כמה ימים אחרי אני פוגשת מישהו שמדבר אלי וישר נזכרת בקריסטל הזה והזה שנח לי בתיק....
אני הולכת עם האינטואיציה, לא חושבת יותר מידי

liat sa

New member
גם אני הולכת עם די הרבה קריסטלים בתיק

חלקם "קבועים" וחלקם מתחלפים , לפי המצב רוח או ההרגשה או ההחטה הרגעית לקחת אותם איתי ועלי. למשל אני כבר כמעט 3 חודשים עם מולדובייט והוא עושה לי טוב. ליאת ספארק

RainBird

New member
נהגתי לעשות כך, בעיקר בבחינות אבל למדתי שהקריסטלים שבחרתי בעיקר החזקים שבהם לרוב פשוט עושים לי די-אוריינטציה שמפריעה לריכוז שלי. לכן החלטתי להותיר אותם עד שאזדקק להם למטרה מסויימת. כל זה לא רלוונטי כמובן כלפי הסוג'לייט, שאיתי בבחינות כי היא מאפשרת לי לקרוא את תודעת המרצה ולהעשיר את בחינתי בפרטים נוספים ../images/Emo13.gif

למעלה