באמת ככה אתן חושבות?

dovk

New member
באמת ככה אתן חושבות?

זהו, נשבר לי. אני יודע שאני לא הגבר היחידי שישבנים מלאים ועגולים עושים לו את זה. שאי אפשר להוריד את העיניים מהבד שמתח בעטיים, מרמיזות הצללים שהם יוצרים מתחת לשמלות, מרטט התגובה לצעדים, ממחשבות על התנועה היחסית ביניהם... גן עדן. ולמדתי לזהות מלפנים את זוּ שיהיה שווה להביט אחריה, את הקווים המסויימים בכפלי המכנס שמבטיחים הרים וגבעות מעבר לחזית... ואז, ואז בא חבר שלי, שאשתו מתהדרת בגוף נערי ורענן למרות 50 ומשהו שנותיה, שמיום שאני מכיר אותה אני נכסף לראות קצת יותר מהגבעות התפוחות והמוצקות שהיא נושאת, ושממש לאחרונה הסכמתי עם אישתי שגופה (של אשת החבר) אכן נשמר סקסי באופן מעורר קנאה ותשוקה כאחד, והנה הוא בא, ומספר לי ברגע של גילוי לב, שהגברת שלו, מה שהיא הכי שונאת בגופה, זה את הישבנים המפוארים שלה! מה נשאר, תגידו, מה? למה אתן לא יכולות להינות מהמשיכה המאגית הזו שיש לנו למראה הגוף שלכן? הרי אתן רואות ומרגישות כשמישהו מסתכל עליכן בעיניים מתלהבות... זה רק דוחה? פעמיים בחיי אני זוכר שמישהו שהכירו בינונו ממש עכשיו, מדדה אותי בעיניה כשהיא מתחילה מלמטה דווקא, משהו שאני מוצא את עצמי עושה שוב ושוב באופן לא-רצוני. לי זה היה די מחמיא ומושך...? בהרגשתי, המבטים אמורים להחמיא. זה שאני רוצה לראות עוד ועוד אמור להעביר לפחות גם משהו מרגש?

למעלה