בבקשה תעזרו לי

• פותח הנושא bat17
  • פורסם בתאריך

bat17

New member
בבקשה תעזרו לי

שלום לכולם אני רציתי לדעת אם יש דיאטה שתעזור לי לרדת לפחות 8 ק``ג בשבועיים או פחות אני חייבת לרזות ואני לא מכירה הרבה דיאטות עזרה??? אני ישמח לקבל תגובות תודה

פורומית

New member
עצה קטנה

אני לא אגיד לך שלרדת 8 קילו בשבועיים זה בלתי אפשרי כי זה כן אפשרי, אבל אני ממליצה לך לא ללכת על זה, כל השיטות שיבטיחו לך ירידה דרסטית כזאת של 8 קילו בשבועיים לא ממש בטוחות ואת עלולה לעלות הכל חזרה וכפול שתיים יותר מהר ממה שהורדת, מנסיון (בעיקר של אחרים) דרסטיות ממש לא מומלצת בדיאטה, אם את רוצה לרדת ולתמיד ובצורה בריאה ושתוכלי לשמור על התוצאות, אז זה רק בדיאטה רגילה שבה יש הרבה דרישות ומאמץ וצריך הרבה סבלנות, אבל זה שוה! הרגלי אכילה נכונים ובריאים וספורט וכו`... אני קראתי וראיתי בכמה מקומות וספרים שירידה של עד קילו בשבוע זה סביר לחלוטין, מעבר לזה זה לא מומלץ, אני בטוחה שיהיו כאלה שיגידו שזה לא נכון או שחושבים אחרת וכל מיני שיטות משיטות שונות... העיקר שבסופו של דבר כל אחד יצליח בדרך שלו, אבל לא לשכוח שהדיאטה היא לא סוף הדרך, זה בקושי ההתחלה, לשמירה על התוצאות יש הרבה חשיבות ואם עושים דיאטות רצח, הרבה יותר קשה אחר כך

ארינה

New member
אם תתחילי דיאטה ממש דרסטית

אז אולי תצליחי לרדת בערך חצי מזה בשבועיים, אבל 8 קילו??? ועוד בשבועיים? אפשר לדעת מה כל כך דחוף? חוץ מזה שאם את מורידה את זה מהר זה גם יעלה מהר. עדיף לעשות דיאטה מתונה שהירידה במשקל תשמר. בהצלחה ארינה

bat17

New member
תודה

טוב קודם כל תודה אבל אני רציתי עצה לפחות איך להוריד 4 קילו לא משנה העיקר להוריד והדחיפות היא שכבר נמאס לי אני כל פעם מורידה ומוותרת וממשיכה לאכול כמו חזיר אז בבקשה בבקשה תעזרי לי תודה

ארינה

New member
פשוט תפסיקי לעשות את מה שאת עושה

את אומרת שאת אוכלת כמו חזיר, פשוט תנסי למתן את זה. אני יודעת שקל להגיד וקשה לבצע אבל צריך להתגבר. 4 קילו זה די קשה להוריד אם את כבר בשלבי סיום של הדיאטה. פשוט תלכי על דיאטה מתונה. ואז תראי שהם ינשרו להם. תוסיפי גם קצת ספורט ואז בכלל חבל על הזמן....... שלך באהבה ארינה

למעלה