בהמשך ךשיחתנו

אסף1

New member
בהמשך ךשיחתנו

הייתי מאוד מעוניין להפגש איך g99 ,את יודעת את המניעים והצרכים שלי,בבקשה חישבי על זה ברצינות.

ברוך הבא אסף,

תאר לי בבקשה,מה היית עושה לי, לו הייתי שוכבת במיטתך,ערומה לחלוטין... ואלי תממש את הפנטזיה,מי יודע? g99...

אסף1

New member
ממשיך לנסות

את יודעת טוב מאוד את עמדותי. אני לתומי חשבתי שאת הרבה יותר רצינית. בואי ניגש ישר ולענ

אסף1

New member
g99

זה אני מיום שלישי בצאט. סוככנו ארוכות בחדר אהבה ורומנטיקה. מאוד מצאת חן בעיני והיתי מעוניין לממש איתך את אחת הפנטזיות שלך. או לחילופין תמצאי לי מתאימה ממאגר הפנטזיות שלך.

*g99

New member
אין בעיה,

פרט מה הפנטזיה שלך, מה אתה מחפש? אולי אני המתאימה,ואולי אמצא לך אחרת... g99,שזוכרת אותך טוב טוב!

אוליי

New member
אני מבין שמתפתח פה משהו נחמד ש....

לא הייתי מתנגד להצטרף

אוליי

New member
ואם נדבר לעומק ,ונמנע מדיבורי שרק..

ומה תגידי ... אוצי לי ... מה תגידי אם אפנה אלייך בהצעה שאי אפשר לסרב לה ...? והיא .... אוליי

*g99

New member
תתחיל לכתוב,

תתחיל להציע, אני בתוחה שישנה בחורה, שתקפוץ על המציאה (ולא רק עליה....) חחחחחח..... אז תתחיל....... g99...

אסף1

New member
g99

מין אורלי תמיד היה תחביב מועדף אצלי,ואני מתכוון להעניק ולא לתת... דמייני את עצמך שותפה לבן זוג שכזה.לדעתי זו חלומה של כל אישה. מחכה לשמוע ממך

אסף1

New member
g99

קודם כ היתי מעדיף שהווגינה שלך תהיה מגולחת ואז פשוט כשאת שוכבת על גביך,אני עם ראשי בין רגלייך עושה את זה. בדכ הן מתאלפות מהנעה לאחר 30 דקות.אם תצליחי למשוך יותר הרווח כולו שלך. ממתין בקוצר רוח לשמוע ממך תשובות חיוביות.

אסף1

New member
g99

דרך אגב למה השותף שלח כל הזמן מופיע כשאת שולחת הודעה.

כל הכייף זה חלק!

לרדח לאיזור מגולח זה אדיר! אז כן,מגולח! 30 דק´?אתה בטוח??? השם של השותף שלי צץ,כי זה הניק ניים שלנו,הוא לא עונה לך,זו אני שעונה... g99...

אסף1

New member
g99

הבנתי בקשר לכינוי שלך. בקשר ל-30 הדקות אל תהי מודאגת,יש לי את כל הזמן שבעולם,ואת המוטיבציה להגדיש לעניין את כל הזמן שידרש. את רק תעמדי בהסכם:תבואי מגולחת,ותבואי. מחכה לתשובה.

אסף1

New member
g99

אני צריך פרטים איך לתקשר איתך בדיסקרטיות. תכתבי לי את המייל שלך.

*g99

New member
לחץ פה מצד שמאל על שמי->

שם יופיע האי מייל שלי! g99...

למעלה