בואו נביים את המתוקות האחרונות

ady18

Well-known member
בואו נביים את המתוקות האחרונות

איך הייתם מביימים את הקליפ המתוקות האחרונות איך צריך להראות? איזה דמוית הייתם שמים? איזה רקע הייתם מעדיפים? הייתם מעדיפים שזה קליפ אנימציהקליפ רגיל? איך סיפור העלילה צריך להבנות?

ady18

Well-known member
לדעתי

לדעתי קליפ שמבוסס על דייט ועל זה שהוא מתפוצץ ומראים את רגעי המשבר לדעתי כחמש בנות וגבר אחד שמבולבל פיצוץ בין הגבר לאישה ולהראות מריבה וגם קטע שהוא משאיר אותה לבד בתחנה

לא טובה בזה..אבל אני מקווה שזה

לא יהיה קליפ אנימציה

Rachel47

New member
רק לא אנימציה../images/Emo15.gif

ממממ אני לא בטוחה שאני אצליח להסביר איך אני רוצה שזה יראה מממ אריק על במה יש להקה מאחורה (הלהקה שמנגנת איתו מבחינתי) זה מין מועדון כזה..חצי פאב..משו קליל..נחמד.. אווירה טובה (נו השיר באמת באווירה טובה..כאילו הוא מספר סיפור) במה קטנה ואינטימית ואז כשהוא "מספר" (בשיר כביכול) על מקרים מסויימים התמונה תשתנה והוא ייכנס לתוך סצינה או שברי סצינות שתואמות למילים וככה לעבור בין המועדון לסצינות עצמן והקשר הוא שאריק כאילו עובר בתוכן- אותם בגדים..ברצף כזה..כאילו הוא בעצם רואה את כל החיים שלו כמו שהוא מספר על המקרים האלה הוא נזכר בהם ותוסיפו את שפת הגוף המיוחדת של אריק זה יכול להיות מקסים

Rachel47

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo15.gif

חחחח אם תחשבי על זה מעט תראי שזה לא כזההההה יצירתי ופורץ גבולות ורוב הסיכויים שזה גם קשה לביצוע (יש לי קטעים שאני מדמיינת שטויות בלתי אפשריות) זה פשוט מה שאני רואה כשאני שומעת את השיר
אבל תודה שמחה שאהבת

למעלה