בוקר טוב!~ שבוע חדש ו.. 1 באפריל!

MirkuSH

New member
בוקר טוב!~ שבוע חדש ו.. 1 באפריל!

מתחתן מישהו? את החבר למשל?) מתחו אתכן? תשתפו! תמיד טוב להתחיל את היום עם חיוך... שלא לדבר על להתחיל ככה את כל השבוע! :)

MirkuSH

New member
ואני אתחיל!

זאת לא מתיחה שעשו לי אלא אמא שלי מתחה את חברה שלה- וזה משהו שייזכר לכמה שנים טובות. היא התקשרה לבית של חברה שלה ביום שבת (יצא 1 באפריל) ואמרה לבן של חברה שלה ללכת ולהגיד לאמא שלו שכל הצנרת בבית התפוצצה ושהכל מוצף בבית. השעה הייתה 6 בבוקר וחברה של אמא שלי היא אישה שאוהבת לישון והרבה... היא כמובן נלחצה מאוד מאוד ואנחנו נישפכנו מצחוק! אחד באפריל!!

devilz

New member
כל כך רוצה למתוח אותו...

אבל אין לי שום רעיון נמנמ.. שלא יגרור להתאבדותו..

McBlack

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifכנ"ל!!!

devilz

New member
אולי..

"מותק... אני כל כך אוהבת אותך אתה יודע את זה נכון?" "כה" "אתה יודע שאני רוצה להיות איתך תמיד ולנצח?" "כה" "בוא נתחתן!" *ירייה מהצד השני של הקו* נמנמנ.... לא זה לא ילך.. הוא יודע יותר מדי טוב את הדעה שלי על נישואים..

McBlack

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול פתאום חבל לי שהוא כבר הציע
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח חח :)

devilz

New member
והצלחתי!#!$

שלחתי לו SMS "מותק ניסיתי לדבר איתך כל היום... אבל לא יצא... אני לא יודעת איך להגיד לך את זה... אני לא יודעת איך תקבל את זה... ואתה יודע כמה אני אוהבת אותך... ואני כל כך מצטערת.. ואני לא יודעת איך זה קרה... ואיך טעיתי ככה.. ואיך נסחפתי" ובסוף... "ששכחתי למתוח אותך ב1 באפריל" סולידי קטן וצנוע... וברגע האחרון
אבל העיקר משו
10 דקות אחר כך קיבלתי טלפון איתו צוחק ואומר לי שכמעט עשיתי לו התקף לב

אני אנסה...

"מאמי, בגלל שהייתי חולה פספסתי כמה גלולות, המחזור מאחר, בלה בלה בלה, אתה תהיה אבא כל כך טוב "...

וואי וואי וואי...../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

זה הצליח.....עדכונים במהשך...

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ה-מ-ת-י-ח-ה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

***** אומר/ת: מה נשמע? אירנושששש... אומר/ת: יהיה בסדר ***** אומר/ת: מה קרה? אירנושששש... אומר/ת: המחזור ***** אומר/ת: לא נורא ***** אומר/ת: העיקר שיש מחזור אירנושששש... אומר/ת: לא, אין ***** אומר/ת: מה?? ***** אומר/ת: עוד פעם הוא מאחר... ***** אומר/ת: איזה רע.. ***** אומר/ת: נעלמת לי אירנושששש... אומר/ת: שניה ***** אומר/ת: שום שניה אירנושששש... אומר/ת: אבא פה ***** אומר/ת: חח ***** אומר/ת: אז איפה המחזור? אירנושששש... אומר/ת: לא יודעת ***** אומר/ת: אז מי יודע? אירנושששש... אומר/ת: עכשיו אין זכר ***** אומר/ת: אוי..... ***** אומר/ת: אוף אירנושששש... אומר/ת: יהיה בסדר ***** אומר/ת: מקווה.... אירנושששש... אומר/ת: לא נורא אירנושששש... אומר/ת: אתה תהיה אבא טוב ***** אומר/ת: אוף אירנושששש... אומר/ת: לא תהיה אבא טוב? ***** אומר/ת: אבל אבל... ***** אומר/ת: לא עכשיו אירנושששש... אומר/ת: ואם..? ***** אומר/ת: לא רוצה לחשוב על זה עכשיו... זה מפחיד ***** אומר/ת: אל תפחידי אותי אירנושששש... אומר/ת: לא מפחידה אותך...המחזור לא הגיע וזהו, זאת העובדה היחידה בשטח ***** אומר/ת: ואפילו שזה 1 באפריל? אירנושששש... אומר/ת: מה אני אעשה שאני אמורה לקבל ב 1 באפריל? אירנושששש... אומר/ת: אתה הרי בעצמך יכול לעשות את החישוב מתי אני אמורה לקבל ***** אומר/ת: כאילו.... זה יום כזה של מתיחות אירנושששש... אומר/ת: אז אתה אומר שהמחזור מותח אותי? ***** אומר/ת: חח ***** אומר/ת: אוף..... אירנושששש... אומר/ת: ועוד מעט הוא יבוא ויצעק לי "1 באפריל" חח ***** אומר/ת: אוףףףףףףףףף אירנושששש... אומר/ת: לא נורא, יהיה בסדר אירנושששש... אומר/ת: אני בטוחה שתהיה אבא מעולה ***** אומר/ת: עכשיו אני דואג ***** אומר/ת: ואת מלחיצה אותי אירנושששש... אומר/ת: אני לא רוצה להלחיץ אירנושששש... אומר/ת: מה המקרה הכי גרוע שיכול להיות אירנושששש... אומר/ת: יהיה לנו תינוקי חמודי ***** אומר/ת: אבל אבל אבל... איך אפשר לפרנס אותו ***** אומר/ת: זה לא מתאים עכשיו אירנושששש... אומר/ת: נשדוד בנק ***** אומר/ת: זה רע אירנושששש... אומר/ת: ילדים זה שמחה אירנושששש... אומר/ת: ילדים זה ברכה אירנושששש... אומר/ת: אין לך מה לדאוג מאמי, מה שלא יהיה אתה יודע שאני אוהבת אותך ***** אומר/ת: אני רוצה מחזור אירנושששש... אומר/ת: וואי, יש לי רעיון, אולי תקבל במקומי...? ***** אומר/ת: לא רוצה אירנושששש... אומר/ת: אולי תהיה בהריון במקומי??? ***** אומר/ת: אוף.... אבל בטח לקחת גלולות כמו שצריך לא? ***** אומר/ת: לא פיספסת או משהו... אירנושששש... אומר/ת: תראה, כשהייתי חולה פספסתי קצת, כי האנטיביוטיקה גם ככה מורידה מהיעילות ***** אומר/ת: ומה הרופאה אמרה לך על זה? ***** אומר/ת: ואי.... ***** אומר/ת: אוף.... ***** אומר/ת: אוף אוף אוף אוף אוף אירנושששש... אומר/ת: נו לא נורא ***** אומר/ת: עכשיו אני עצוב אירנושששש... אומר/ת: אל תהיה עצוב אירנושששש... אומר/ת: התינוק לא יפריד בינינו אירנושששש... אומר/ת: אתה רוצה שאני אעשה הפלה? אירנושששש... אומר/ת: אני מסכימה אם זה מה שאתה רוצה ***** אומר/ת: את בהריון??? אירנושששש... אומר/ת: כנראה ***** אומר/ת: :( ***** אומר/ת: אוף אירנושששש... אומר/ת: להפיל אותו? ***** אומר/ת: לא יודע... ***** אומר/ת: אוף אירנושששש... אומר/ת: מה אתה חושב? ***** אומר/ת: אני חושב אוף ***** אומר/ת: טוב.... זאת מתנה לא טובה ליום הולדת אירנושששש... אומר/ת: אתה רוצה שאני לא אבוא שתוכל לחשוב קצת לבד? ***** אומר/ת: לא... ***** אומר/ת: אוף ***** אומר/ת: אוף ***** אומר/ת: אוף ***** אומר/ת: אוף ***** אומר/ת: אוף ***** אומר/ת: תבואי נשמה שלי ***** אומר/ת: אבל אני מרגיש רע מעכשיו אירנושששש... אומר/ת: רק אל תתאבד, זה לא כזה נורא ***** אומר/ת: זה נורא ואיום אירנושששש... אומר/ת: אתה כועס עליי? ***** אומר/ת: כן אירנושששש... אומר/ת: למה? ***** אומר/ת: לא רוצה ילד ***** אומר/ת: לא עכשיו אירנושששש... אומר/ת: אז אתה רוצה שניפרד? ***** אומר/ת: לא אירנושששש... אומר/ת: אני אעשה הפלה? ***** אומר/ת: אולי אירנושששש... אומר/ת: אתה יודע, זה רצח... ***** אומר/ת: זה לא אירנושששש... אומר/ת: אני לא רוצה לעשות הפלה ***** אומר/ת: :( אירנושששש... אומר/ת: אני אעשה בתנאי אחד ***** אומר/ת: אוף, השיחה הזאת הזויה אירנושששש... אומר/ת: כפרה, אני מוכנה להפיל את הילד בתנאי אחד... ***** אומר/ת: נו... אירנושששש... אומר/ת: אם לא תכעס עליי שאני עובדת עליך ככה באחד באפריל ***** אומר/ת: אבל ידעתי שאת עובדת עלי אירנושששש... אומר/ת: כן כן אירנושששש... אומר/ת: כולך נלחצת... ***** אומר/ת: חחח ***** אומר/ת: כי אני שאלתי אותך אם זה אחד באפריל... ***** אומר/ת: ואז את התעלמת ***** אומר/ת: אוף אוף אוף ***** אומר/ת: וכאילו זה נראה שאת לא חשבת בכיוון ***** אומר/ת: אז התחלתי להלחץ אירנושששש... אומר/ת: חחחח אירנושששש... אומר/ת: מאמי שלי ***** אומר/ת: כפרה שלי - הכי חשוב שהוא יודע שאני אוהבת אותו

devilz

New member
../images/Emo6.gif ענק!! בחיי שזה ענק!!! אדיר!!!

קרעת אותי
מסכן אבל

McBlack

New member
גאון!! ../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

"אז אתה אומר שהמחזור מותח אותי?"

MirkuSH

New member
אויששש זה ענק!! כמעט עלה עליך אבל

אני בחיים שלי לא הייתי מסוגלת לעשות דבר כזה חחחח.

עליי עבדו :(

החבר התקשר אתמול ב12 ומשהו ולא זכרתי שזה כבר נחשב 1 באפריל. ואתמול היה לנו המוןשיחות על כנות ולשמור אמונים ולספר הכל והוא מתקשר ואומר לי זוכרת כל מה שדיברנו היום אז אני רוצה לספר לך משהו.. אבל אני לא ידוע ממש איך.. אני לא רוצה שתפגעי.. ווכה הוא מתח אותי.. ואז הוא אמר שבשישי בערב הוא הלך סתם עם שתי ידידות שלו לנגן בגיטרה בים בתל אביב מה שבדרך כלל אין לי בעיה אבל למה הוא לא סיפר לי? התחלתי לשאול אותו למה הוא הסתיר את זה ממני? ואז הוא אמר שיש עוד משהו והוא אמר שידידה אחת (שמכירה אותנו כזוג) נתנה לו נשיקה קטנה על השפתיים.. הייתי בשוק שהוא לא סיפר לי והיו לי דמעות ואז הוא אומר לי 1 באפריל ורציתי להרוג אותווווווווו:S לקח לי מלא זמן להבין שהוא עבד עליי כי ממש דימנייתי את התמונה בראש והיה לה קשה להמחק. חפרתי:S

למעלה