בזק, ידע היסטורי - עזרה בבקשה

skeptic

New member
בזק, ידע היסטורי - עזרה בבקשה

האם יש מי שיודע/ת איך הלכו מספרי הטלפון בארץ בשנות החמישים? מחפש מידע על איזור פרדס חנה. האם היתה אפשרות להתקשר ישירות לבית המנוי נניח מת"א או שהשיחה היתה עוברת דרך מרכזיה ידנית מקומית? האם היו אז 3 ספרות במספר הטלפון או 4 ספרות או 5 ספרות? האם איזור החיוג (אם כבר היה כזה אז) היה אכן 063 או ש- 063 זו התפתחות יותר מאוחרת (כלומר אולי היה קודם 06 בלבד)? מדובר בשנת 1956. אם מישהו/י יודע/ת או יודע/ת להפנות למקום אחר כדי לשאול. תודה לכולם.

Don335

New member
תפנה אליהם - הם יוכלו לענות לך..........

פנה למחלקת יחסי ציבור של בזק מרכז עזריאלי 2, מנחם בגין 132, תל אביב 61620 דוא"ל, יחסי ציבור: [email protected] טלפון: 03-6262600 פקס: 03-6262609

skeptic

New member
לטענת בזק - יחסי ציבור

הם רק 25 שנים בעסק ואין להם מידע מקודם. הפנו למשרד התקשורת - דוברות שאומרים שהם להם דבר (בושה שמדינה יחסית צעירה - ומודרנית כביכול - מתייחסת כך לאוצרות ההיסטוריים שלה) משנות החמישים וגם לא מלאחר מכן. עוזרת הדובר לא מאמינה שיש אצלם (אצלהם?) כזה חומר והפנתה לספריה הלאומית בתקווה שאולי הם יוכלו לעזור. התקווה שלי שאולי באינטרנט ימצאו אנשים שחיו אז ועדיין זוכרים דברים. מנסה בכל מיני פורומים בהצלחה מועטה מאוד.

Don335

New member
אם פורמים אז נסה בפורום 50+ ופורום 40 +

אנשים בגיל ארבעים פלוס וחמישים פלוס בודאי זוכרים

yaron1009

New member
היכן אמצא את המאט למעשן ארבעים פלוס

אני משתמש באייפון ולא מצליח למצוא את הצאט חמישים פלוס דרכו. ניש מי שידריכני איל להתחבר

yaron1009

New member
היכן אמצא את המאט למעשן ארבעים פלוס

אני משתמש באייפון ולא מצליח למצוא את הצאט חמישים פלוס דרכו. ניש מי שידריכני איל להתחבר

למעלה