ביטו רפואי בחו"ל

ביטו רפואי בחו"ל

שלום שמי אור ואני יוצאת להדריכ במחנות קייצ בארה"ב בחודש יוני הקרוב.. החברה ששולחת אותנו להדרכה מבטחת אותנו לכל תקופת מחנה הקייצ. אחרי המחנה אנחנו חופשיים לטייל עד שנה ברחבי ארה"ב ואני צריכה לעשות לעצמי ביטוח רפואי היכן אני מוצאת השוואות בין מיחירים גם לא כ"כ מובן לי באתרים שבהם בדקתי מה הביטוח כולל...מה הוא בכללל צריכ לכלול? מה הוא סכום ביטוח סביר? האם כדאי לי לבטח דרכ חברה ישראלית או לבטחאת עצמי בארה"ב? האם יש אתר שעונה על כל השאלות הללו אני אשמח לקבלו. תודה רבה!

דן סלס

New member
ביטוח נסיעות לחו"ל

ישנם שני סוגי ביטוח לחו"ל: 1. ביטוח כמו קופת חולים שמוכרת חברת דיווד שילד וזה מתאים למי שהולך לגור שם (וגם די יקר, כמה מאות דולר לחודש) 2. ביטוח נסיעות לחו"ל המכסה כל מקרה חרום רפואי אבל אם יש בעיה, אחרי טיפול החרום- חזרה לישראל להמשך טיפול. אם את לא הולכת לגור בארה"ב הפתרון הפשוט והזול הוא ביטוח נסיעות לחו"ל (2) עלותו כ 1.4 עד 1.8$ ליום חשוב - סכום ביטוח גבוה - מעל חצי מיליון $ חשוב - שלא תהיה מגבלה ליום אשפזו (באחת מהפוליסות של כרטיסי אשראי יש מגבלה של 1800$ ליום) חשוב - לכסות גם הטסה רפואית. חשוב - אם יש לך בעיה רפואית - שיהיה כיסוי למצב קיים השוואה - יש אתר הנקרא זולים שם ניתן לקבל השוואת הצעות מחיר

למעלה