בים, בבריכה או בכל מקוה מים..

בים, בבריכה או בכל מקוה מים..

אישה עומדת במים כולה תשוקה ואז היא רוכנת על המעקה המפריד את הבריכה, ואני מגיח מלמטה היישר לעבר ערוותה, גווה מכופף ואני מאחור מוכן ומזומן את כולה למלא באלתי, ללא שהייה

אישה יפה! את לא צריכה לתת המון...

רק את מס´ הטלפון... ואותו עטוף בזהירות ובקפידה... לשלוח אותו אחר כבוד לאי מייל הבא... שכולו כתוב בכרטיס שלי באותיות קידוש לבנה...

אופס...אישה יפה אלף סליחה...

בבדיקה נוספת נמצא... שהאי מייל חסוי ולא מבין למה.. אבל הרי הוא לפנייך והשער פתוח לרווחה... [email protected]

איש יקר,

אדון עולם,לא כ"כ מהר... אני לא מכניסה כל גבר אליי הביתה, אל מיטתי החמה, אל גופי הלוהט... את הפנטזיות שלי,לא כל אחד מממש. ספר לי על עצמך,איזה תנוחות אהובות עלייך, איזה פנטזיות (אחרות) מימשת או לא... ומי יודע,אולי מיטתי תתקרר, חום גופי יקפא... אני פה, רואה וקוראת הכל! g99...

אדון עולם גבר בעמיו...

ולסקס עדיין משועבד על אף ארבעים פלוס שנותיו יש אומרות שהוא מצודד יש כאלו שנמסות מול עיניו עור שחום חלק וקטיפתי אישה אוהבת ללקק בכל תנוחה שהיא

*g99

New member
אם כך,

אמנם צעירה אני ממך, אך בהחלט מתפתה לכתיבתך! הפנטזיה הזו היא כה מתוקה, אך שוב, תוכיח לי שאיתך היא ראויה! g99...

אם כבר פנטזיה אזי נדמיין ש...

את בת 30 פלוס מתארחת במלון במקום שטוף שמש על החוף עם חברך שקנאי לך מאוד..ירדת לאכול את ארוחת הבוקר ואני סועד...כש... פתאום מבטינו הצטלבו וגרונתינו השתנקו..והלמות ליבנו גברו.. מבטים חטופים לא רצוניים הבליחו בין האחת לעבר השני.. זמן ללכת הגיע לנתק המבטים.. סריקה אחרונה של גווך ודדייך היפים ירדתי לים ואת....שם כאילו החלפת את אפרודיטה היפה.. ואני אחרייך מהופנט מדמותך מיופייך הרב..את במים ליד שובר הגלים ים אנשים שאון רב...ופתאום נתקל מבטך בי... ממשיכה ללכת וראשך נסוב לאחור..המים כבר מגיעים עד צווארך... אני מיד תופס יוזמה יודע שמישהי תבוא בעקבותיי את בוחנת היכן חברך הוא נשאר על החוף בוהה בחתיכות נהנה מהשמש המלטפת את גופו... אני מגיע לשובר הגלים ואת בלי משים בעקבותיי לעבר הסלעים.. מתחתיי מתגלה נקיק צר את מתקרבת, אני מתחיל להחליק פנימה שלא נראה מהחוף....שניה את אומרת לי.. לאן אנחנו הולכים?.. מדברים כאילו מכירים שנים אפילו את שמותינו לא מציגים... בואי נרד לתוך הנקיק שם בטוח, אנחנו לא חשופים... בתוך הנקיק לאחר מספר שניות נחשף לפנינו חדרון קטן בתווך בריכה קטנה אני מחליק לתוכה את בעקבותיי אני פונה לאחור ואת שם נצמדת נתלת על צווארי... אני כבר לא יכול "אוהל" צמח לו במרכז גופי מבקש להחלץ לאויר אני מסיר את חזייתך מגלה את הדרך... המשך יבוא באיבוד תומתך אני מניח אותך בעדינות על רצפת

ואני,

תופסת את ישבנך,ממששת אותו,ומנשקת את שפתיך.לאט לאט פושטת את חולצתך,ויורדת אל המיכנסיים,שולחת יד,מרגישה את איברך הזקור,צועק הצילו כמתחנן.אני מורידה לך את המכנסיים,ואת התחתונים ומתכופפת לעבר האיבר. אני מכינה את שפתי,כה חמות ורטובות,ממש כמו איזורי הרגיש והחם. אני מתחילה לצוץ...לאט לאט,תוך כדי משחקת בביצים הרכות שלך... רואה אותך מתענג.................................................... ועכשיו,האם להמשיך,או שזה חלש מידי?
g99...

חלש מדי? אלוהים עדי...

מהמם ומסנוור כל כך... אישה נחשקת ויפה כל כך.. להיות איתה ובתוכה בבחינת למות ולכבוש את ההר... רק המחשבה שאישה יפה כמותך חושבת על מציצתך, על ליטופך, על נאקתך יכולה לגרום לי להרגיש חזק ודרוך לקראתך... בגדיי על החוף לגופי רק מכנסיים כחולים מכסים את חלציי השחומים...כולאים את איברי הזקור למרומים.. ואנו כרגע בתוך השלולית הקטנה מפשקת את רגלייך רוכבת עליי ואנו דוהרים לעבר הנאתנו בסערה

ארוחת ערב....באולם סועדים מעטים

חברך הלך לו להכין עצמו למסיבה...מסיבה עתירת משתתפים אני נפרד מזוגתי..הולך לעבר המעלית הריקה לחדר לנוח קמעה.. מסתובב על צירי ופתאום את חומקת לעברי..נוחתת היישר לתוכה.. אני המום מההפתעה מהנועזות שלך מההרפתקאה..הלחיצה היתה קומה אחרונה מיד באה הלחיצה הבאה STOP משל היתה תקלה עכשו שני טכנאים עסוקים בתיקונה...תיקון חצות? או מצווה מהתורה מצווה של פריה ורביה...שמלתך נפלה לה באחת מגלה את עורך הבהיר וצח את שדייך הזקורים אל על....את גווך החטוב והרך...אני אנני נשאר חייב את מכנסיי משחרר מיד ושנינו נופלים על רצפת המעלית כמו אבן בנהר מתעלסים בהנאה שוכחים שאנו נמצאים במקום שיש בו אוכלוסיה ואז...

*g99

New member
תיראה,

הכל מושלם... הכל נהדר... אך מאמי,שלישיה לא מוכנה! הגבר שלי,ורק שלי! מניסיון,אצלי זה אסון! אז בבקשה ממך, או שלי,או בכלל לא! לך תדע,אולי ההיא יותר שווה? g99,רכושנית!

אוי ואיי ..איזו אי הבנה..היא המנקה!

תפקידה לנקות אחרינו... להסיר כל עדות או סימן של ריח התשוקה

*g99

New member
אם ככה,

אז סליחה... אהבתי בנתיים,צמאה לעוד! g99...

למעלה