במורד הגרון מתחלקת מועקה

כל מילה בסלע.עצוב שככה נראינו.

אני לא יודעת למה מחזיקים בכלל בפרנסמן?היא כזה כבד ועושה טעויות בלי סוף. חבל על ההחמצות של טוטו.שכמעט כמעט אבל זה לא מספיק. נקודת אור נקראת קנדה. אוהבת את המשחק שלו. מכבי חיפה ניצחו וטוב שכך. חייבים לעשות שינוי ומייד

זונע

New member
אתה בהחלט צודק

אבל אני כבר מיואש. באמת. כל כך התעצבנתי אחרי הגול הבזיוני הזה שחטפנו ואחרי חמש דקות הבנתי שאין מה להתעצבן - זה מה שאנחנו שווים השנה. אנחנו קבוצה שיודעת להחזיק בכדור בלי לעשות איתו כלום, אין לנו שום מחץ בהתקפה ויש לנו הגנה שמזמינה התקפות, וכל התקפה קטנה הופכת להיות מצב מסוכן. זו הפועל שלנו השנה ושום דבר לא ישנה את זה. ככה זה כשהמחליף שלך לזהבי זה גורדנה הגמלוני, המחליף שלך לשכטר זה דמארי הבלוף, והמחליף שלך לגילי זה טועמה שבכלל לא רואה דשא. כל הכבוד על בניית קבוצה טובה

tanj

New member
אתם כולכם מאבדים פרופורציות

יש לנו קבוצה חדשה כמעט לגמרי. כל השחקנים הבולטים והמשמעותיים בקבוצה עזבו והגיעו שחקנים חדשים ורובם ממש לאחרונה (חלקם בגלל ההנהלה וחלקם בגלל ההתעקשות הטפשית בזמן מחנה האימונים של קשטן לבחון שחקנים). נוסף לכך חלה ירידה דרסטית בכושרם ויכולתם של מספר שחקנים וכיום הם לא ראויים ללבוש את חולצת ההרכב הראשון בהפועל תל אביב. בראש ובראשונה אבוטבול שמציג יכולת מבישה ועלובה. מלבד תיקולים, הדבר היחיד שרואים אצלו זה ריצת אמוק ממרכז המגרש עד לבלם בשביל לקחת כדור, להסס, ואז לשלוח אותו ליריב. עמרי קנדה כבר לא יהיה מגן ימני כניראה. המיקום שלו בהגנה, עבודת האחד על אחד ההגנתית שלו, העמידה מול שחקן התקפה שתוקף אותו- פשוט בזיון ומי שעוקב אחרי המשחקים בשנתיים האחרונות מבין שהוא פשוט לא שחקן הגנה! ידין כבר יותר משנה לא משחק טוב וגם לפרנסמן היתה תחילת עונה לא טובה. אני טענתי שהבעיה העקרית בהפועל השנה היא במרכז הקישור- ידין ואבוטבול סטטיים ולא טורחים להגיע לעמדות תקיפה. הצבת נוסה במרכז הקישור עם ידין מאחוריו הוא הפיתרון ההגיוני (ואם ידין ימשיך להיות גרוע, אולי מחמוד עבאס?). בכל אופן, סיימנו את מצבת הזרים כך שאנחנו תקועים עם מרכז קישור זוועתי שלא מתאים לרמה של צמרתליגת העל הישראלית. ועל גורדנה בכלל עוד לא התחלתי לדבר. האם יהיה שיפור? אני מאמין שכן, אבל אל תצפו לגדולות במחצית הראשונה של העונה. בטח לא למשחק המסירות של גוטמן. אבל אין לצפות אחרת מקבוצה חדשה עם סף ציפיות בלתי אפשרי. אז בוא נחכה קצת עם הירידות על קשטן. הוא לא היה בסדר עם טועמה (אבל גם טביב לא) ובואו נאמר את האמת- יש לנו סרטן בקבוצה וקוראים לו טביב. כל ההתנהלות, המכירה הסיטונית של שחקנים, הקניה בזול של שחקנים שלא ברמה המתאימה, מוסר התשלומים הירוד לשחקני עבר ולקבוצות איתם הוא עשה עסקים פשוט מזעזעת ובזויה.

זונע

New member
אין ספק שקשטן הוא לא הבעיה היחידה

אני חושב שכולם פה מסכימים פה אחד שיש יותר מאשם אחד בתופעה המביכה הזאת שנקראת הפועל תל אביב שנת 2011...

לא מסכים

אין שחקן אחד שאפשר לשים עליו את האצבע ולהגיד שהוא אשם. האשמה בקשטן שמציב את השחקנים בעמדות הזויות, ששחקנים לא אוהבים להתאמן אצלו וכו'

זונע

New member
יודע מה, זה באמת לא עניין של אשם

השחקנים פשוט לא מספיק טובים. לא אשמתם. אבל כשאתה רואה ירידה גדולה מאד ביכולת (שי, ידין) קשה פשוט לקבל את זה.

יואב275

New member
האשם העיקרי זה טביב והניהול השכונתי

אי אפשר לנהל מועדון כדורגל בהתחשבנות עם כל העולם. הסיבה שאלי גוטמן לא בהפועל. הריבים עם טועמה ואבוטבול זה הכל התחשבנויות של טביב עם אנשים המזוהים להראל. רק שאל את מנהל הקבוצה לשעבר מורדי דדון

למעלה