בעיה קטנה ודי דחופה

gilad4561

New member
בעיה קטנה ודי דחופה

שלום לכולם, אני בדר"כ לא פעיל בפורום ואשמח לקבל סיוע, ככל הניתן. הסיבה שאני פונה ואני זקוק לעזרה די דחוף היא בגלל שאני כרגע לא בארץ ולא ממש יודע מה לעשות .. אני שוהה כרגע בארה"ב (אני נמצא שם בחודש האחרון).. והשבוע התחלתי סוף סוף חופשה באורלנדו וביום רביעי הקרוב אני נוסע לניו יורק עד ל 6.9 (זאת לאחר שהייה של חודש באטלנטה לטובת עסקים) ממש לפני כמה ימים נתקלתי במשהו שמטריד אותי מאוד... וזה קצת מביך אבל אני אנסה לתאר.. יש לי ממש כאבים באיזור האשך הימני (אמרתי שזה מביך).. כלומר, שאני נוגע באיזור זה כואב וזה מקרין קצת על הרגל והגב האחורי התחתון ... עכשיו – אין לי חום והצרכים שלי בסדר אז אני לא חושב שיש לי דלקת.. גם הבטן שלי בסדר גמור ואין לי נפיחות ... פשוט כואב מאוד האיזור (רק הצד הימני).. אני לא יודע אם זה שריר שנמתח או משהו שהרמתי.. אני פשוט לא זוכר / יודע (יש מצב של מתיחה של שריר מאחר ובמהלך השבוע עשיתי ספורט ולא עשיתי מתיחות והמיטה שהיתה לי במלון באטלנטה היתה רכה מידי לטעמי..)... בגדול זה כואב ומקשה עלי ללכת ולשבת זמן ארוך אבל אני לא "מושבת".. אבל .. לא ממש יודע מה לעשות. יש לי טיסה לניו יורק ביום רביעי ואני לא יודע אם זה עלול להשפיע.. ובכל מקרה... אני גם אמור לטוס הביתה בקרוב.. האם יכול להיות שזה שריר במפשעה ?! האם שריר במפשעה יכול לגרום לכאבים באשך ? מה האפשרויות ואיך הייתם מייעצים לי לנהוג ? אין לי ממש כדורים פה – יש לי נורופן ואופטלגין – בשניהם עדיין לא השתמשתי (באופטלגין לא השתמשתי בחיי).. ואני לא נלהב ללכת לרופא שאני לא יכול לדבר ולתקשר ב 100 אחוז אשמח לסיוע גלעד

שלום

התלונות שלך יכולות לנבוע ממס' דברים וקשה ללא בדיקה לאבחן את הבעיה. אני ממליצה לך לפנות לאורולוג או לכירורג לצורך בדיקה על מנת לשלול זיהום או בעיה אחרת, חריפה, המצריכה טיפול.

למעלה