בעיה רצינית

mendelson

New member
בעיה רצינית

אנשים אמרו לי:איך יכול להיות שלהקה טובה עם חומר טוב והרכב מצויין מוציאה דיסק פעם ב-6 שנים ולא מפרסמת את עצמה, ומודיעה על הופעה 5 דקות לפני ובכל זאת יש להם כ"כ הרבה מעריצים (ואני אחד מהם שלא יהיו אי הבנות)

vegi force 1980

New member
לא נכון....

ההופעה האחרונה שלהם בחיפה אני ידעתי עלייה שבועיים מראש לא הלכתי כי 80 שקל ועוד נסיעות היה יוצא לי המון ואין לי... העניין של קצב הוצאת הדיסקים.... ככל שמחכים יותר זמן ככה רעבים יותר למוזיקה.... ואישית הייתי מעדיף גם שהם יוציאוכל שנה אבל זה מה יש והם הלהקה שהכי הצליחה בארץ כי אל תשכח שלא היו משמיעים אותם ברדיו ועדיין לא ממש משמיעים...לא ריאיינו אותם בטלוויזיה כמו כל זמר אחר חוץ מתוכנית של עובדה שעשו עלייהם על העניין הזה שהם הצליחו בלי שום מדיה שתעזור.....

stars

New member
נכון מאוד

זה בכלל לא פיר לדעתי מה שהם עושים הם חושבים שהם יכולים להוציא דיסק פעם בחמישים שנה ועדיין רק יתוספו ויתוספו להם מעריצים... ותכלס... זה נכון... כי פשוט המוזיקה שלהם ממש טובה והם יודעם לתת הופעות מצוינות. וזה למה אני ועוד רבים אחרים ממשיכים לאהוב אותם למרות מגבלה זו... יום טוב

Coma White1

New member
לדעתי,

העובדה שהם מוציאים אלבום פעם בהרבה זמן מראה שהם לא יוצרים את המוסיקה כדי לקבל כסף, והם רוצים להשקיע ולעבוד בשקט, בלי לחץ. אני מכבדת אותם בגלל זה, למרות שאני מאוד רוצה לשמוע חומר חדש שלהם. ורק הערה קטנה - המילה "הערצה" די דוחה אותי.. לא מבינה איך אפשר ממש להעריץ מוסיקאי...

למעלה