בקשר לנוער מולדת!

אוקיי!

שלום קוראים לי עומר פרבר ואני רכז הנוער של מולדת באריאל!! מולדת כל מי שאינו מודע או בקיא בחומר, זוהי מפלגה ימנית המיוצגת בכנסת. כל המעוניינים להצטרף!! הטלפון שלי:03-9366342 ניתן להרשם אצל בועז נצר בחנות שלו! נ.ב פרט לחלוקת חומר ותמיכה במפלגה ישנן פעיולויות נוספות כמו: טיולים בארץ, כנסים, מפגשים עם חברה מכל הארץ....שווה. הצטרפות למפלגה אינה דורשת להפנות מזמנכם הפנוי, אינכם חייבים להגיע לכל פעילות הנוער אתם אלה שבוחרים מה מתאים לכם באיזה יום ובאיזה שעה!!! אז קדימה כולכם!! הגיע הזמן לשנות דבריפ פה!!!

חחחח עומר...

קצת יותר פרטים על המפלגה... טוב מולדת דוגלת בטרנספר= העברת הפלסטינים אל מחוץ לשטחי ארץ-ישראל, אל אחת מ-21 (!) מדינות ערב הקיימות. דרכה של מולדת היא הצודקת ביותר מכמה סיבות. 1. לערבים יש 21 מדינות ששטחן הוא גדול בהרבה משטחה של ישראל. להזכירכם- שטחה של ישראל- 21,000 קמ"ר. שטחה של ירדן- בסביבות ה-95,000 קמ"ר. בירדן 70% מהתושבים הם פלסטיניים. 2. לפי תכנית החלוקה של האו"ם, מדינה יהודית אמורה לקום ממערב לנהר הירדן, ומדינה ערבית תקום ממזרח לו. מדינה ערבית שכזאת כבר קמה- שמה ירדן, ולא ייתכן שתוקם מדינה ערבית נוספת-פלסטין-ממערב לירדן. זה פשוט לא הוגן ולא הגיוני. יש עוד הרבה סיבות שאין לי כוח לרשום אותן.... אבל מי שרוצה עוד פרטים שישאיר ת´פרטים שלו ושיצטרף!

למעלה