ברוכים הבאים לפורום...

עטלף77

New member
ברוכים הבאים לפורום... ../images/Emo24.gif

בואו נתחיל בסקר קטן...
ברוח סיכומי השנה - מיהם אומני השנה שלכם? להקה / זמר / זמרת

yellow cheese

New member
טוב, אז ככה../images/Emo26.gif../images/Emo25.gif

**קודם כל אני אציין שאני חדשה פה**
מנהלת פורום אביב גפן ובאר שבע... בלאט
** הלהקה
של כל הזמנים-משינה
והשנה הזו...מממ נראה לי שמוניקה סקס או היהודים.. הזמר
אביב גפן..דהההה
הזמרת
-מתלבטת ביותר...לויידעת להגיד חד משמעי.. אולי מיקה קרני
שנה טובה.. שי

actress

New member
אומני השנה שלי? אממ.. זה יהיה קצר..

אני בראש ובראשונה העדיפות שלי לזמרת סי היימן
ואח"כ ללהקות אז.... תנו לי לחשוב ולגבי הזמר אז.... כנ"ל שנה טובה

king kazabubu

New member
תגיד עטלף

אתה קשור איכשהו לניהול הפורום או שסתם התחלת סקר?

-אלה-

New member
הבחירה שלי...

כנסיית השכל כנסיית השכל וכנסיית השכל....

rainbowgirl

New member
שלי

להקה-היהודימ זמר-אביב גפנ זמרת-דנה ברגר/איגי וקסמנ

maayan15

New member
אז ככה....

להקה- אם של השנה- שייגעצ...אם של כל הזמנים-משינה זמר- ירמי קפלן זמרת- לא ממש אוהבת אף אחת......

maayan15

New member
סורי.....

אני בעצמי מחפשת...... בדר"כ בימי שישי ובדר"כ ב"ברבי" בת"א אבל....אין לי תאריכים ושעות...

gita16

New member
לדעתי....

הלהקה של השנה..... מוניקה סקס (למרות שההתלבטות ביניהם לבין כנסיית השכל גדולה!)!!!!!!!!!!! זמר........ יוסי עדן אולי?.......... (סתם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) זמרת...... מיקה קרני

Shani5

New member
../images/Emo6.gif יוסי עדן

אממ אני.. להקת השנה- היהודים! ללא ספק! אפילו שגם מוניקה ממש ממש אחלה וממש בלטו השנה.... אבל אין על היהודים!
זמר השנה- מבחינתי- עברי לידר.... זמרת- פשוט אין! שרית חדד אולי? טח סתם....

סליידר

New member
אממ

זמר - לדעתי פורטיס, בשבילי לפחות כי ממנו הכי נהניתי השנה כי התחברתי יותר לצד הישראלי במוזיקה השנה והוא זה שהכי השפיע עליי.
זמרת - אממ לא הייתה מישהי מיוחדת השנה. אפשר לתת לשרון חזיז על פנסים עם עברי לידר למרות שאני לא בטוח שאפשר לקרוא לזה רוק.
להקה - שייגעצ. בהחלט תגלית מופלאה שתחזור אלינו במהרה אני מקווה עם שיחררו של הסולן יובל.

lide

New member
ההה...

ברי, מוקי, אביב, מיכה, בניון לא אבל..

Johnny the Doe

New member
הבחירה שלי

להקה - אתניקס, לא משנה איזו שנה (פשוט מת עליהם
) זמר - אולי ברי סחרוף. זמרת - אין לי מושג, אצטרך לחזור אליך לגבי זה.

אומני השנה שלי... ../images/Emo168.gif

להקה: היהודים - מן הסתם...
, נו טוב... גם כנסיית השכל
זמר:
לא יודע... כנ"ל זמרת... - דודי

הפייבוריטים שלי!../images/Emo75.gif

אוקיי... מבחינת זמרת- אין מישהי שאני אוהבת במיוחד, ולמען האמת לזמרות הישראליות לא הייתה שנה מיוחדת..אבל ניתן את הקרדיט לחני פיסטנברג ושרית וינו אלעד-שבזכות הלהיט היחיד שלהם זוכות לקבל את התואר הזה...ו-למרות שהשיר פחות מוצלח מהמקור, אני אהבתי אותו! חוץ מזה-יזהר הלחין אותו... זמר- אני בהתלבטות בין ברי, שהוציא אלבום חדש, לבין אביב, שגם הוציא אלבום חדש. אבל...אני מכתירה את אביב. המון זמן לא שמעתי אלבום כמו ממנטו מורי, והמסע הופעות שלו היה מוצלח... להקה? היהודים-זו השנה שלהם, וזה הדיסק הטוב ביותר שלהם עד כה!

N a V e

New member
זה לא קל...

זמר השנה-יובל בנאי.לפי דעתי,הדיסק האחרון שלו באמת מתעלה על הרבה מאוד דיסקים בארץ,ולמרות שאני קצת משוחד לגבי משינה,אני משוכנע שהוא בין היוצרים הטובים שיש בארץ. זמרת השנה-אין מישהי שאפשר להצביע עליה. להקת השנה-מבחינתי לפחות כנסיית השכל.אולי בגלל סיבוב ההופעות המעולה(עם יובל בנאי),אולי בגלל המוזיקה המושקעת והמורכבת,ואולי בזכות הסינגל המצויין שיצא מהאלבום החמישי שיצא כנראה בשנה הבאה,"בואי מהפכה".

למעלה