ברוכים השווים

• פותח הנושא dong
  • פורסם בתאריך

dong

New member
חזרתי../images/Emo28.gif

נראה שהמחשב שלי קיבל חיים משלו אז לאחר מאמצים רבים והחייאה מאומצת הוא חזר לחיים וגם אני אז מישהו יכול לספר לי מה היה
כי אני מרגיש ערום

Kingomri

New member
מאמי, חזרתי!!!

הגענו עד הלום והשגנו כל כך הרבה והבטנו לכל יום ולילה בעיניים ואנו עוד כה צעירים, ומקווים לעודדדדדדדדד וואו, מה נשמע איתכם? אחרי שנים מרובות שהחסרתי פעימה עקב העדרותי הבלתי מתקבלת על הדעת מהפורום שבתי מן הגולה לראות ולהיראות. אז מה חדש אצלי? ממממממממ צבא, קשה ואין חיי לילה נורמטיביים וזה מאוד עצוב אבל החל מהיום אני ביחידה חדשה וסודית בקריה (מי אמר מטכ"ל?) ונחמד לי פרטים בקרוב בכל אופן, הלכתי 900 דפים אחורה בערך, בשביל למצוא את כל השאלות של המשחק החביב שלכם (ולא! אני לא אמתין עד שתסיימו, אני מצטרף עכשיו!!!) ואלו תשובותיי, מהסוף להתחלה: 11. סקס בשירותים. בוצע. ואפילו לא פעם אחת. ואפילו לא במועדון אחד. מזעזע לחשוב 10. סקס במטוס. לא בוצע. אני באמת מצטער שלא טסתי באייר-פאג. 9. S & M. בוצע חלקית. היו כל מיני קשירות והכאבות, אבל ללא אינסטרומנטים מיוחדים. 8. פתיחת בתול. מבצע מיוחד רק היום! פותחים שני בתולים וזוכים לשכב גם עם סטרייט בפעם הראשונה בחייו הורודים. כל הקודם זוכה. אני זכיתי... 7. קטין... לא הוגן! אני כולה בן 19 ומחפש בינתיים מבוגרים יותר או בני גילי. לא מקבל... 6. שעווה. שלילי בזנ"ט. 5. כושי. מה אמרתם לגבי אתיופי? כזה עשיתי, כושי אסלי לא... 4. ג´קוזי. מקלחות משותפות, אמבטיה גדולה במיוחד ובריכה קטנה בחצר כן. ג´קוזי עדיין לא! 3. מין עם שני אנשים ויותר. כן. וזהו. 2. בחורה. לא. ועוד יותר זהו!!! ולא מצאתי את השאלה הראשונה (למעט ההודעה עם הכללים של המשחק) בכל אופן, אני הולך לישון כי הגיע הזמן סתם שתדעו, שבאמת התגעגעתי אליכם ואני מקווה לחזור לכתוב כאן על בסיס יותר רצוף. נשיקות וחיבוקים עמרי

Liroy25

New member
ברוך השב עמריקי ../images/Emo23.gif

לאור בקשתה של מאי אני לא אצטט משפטי ח.נ. ביאליק אבל בהחלט שמח ששבת אלינו. תכף ICU יגיע עם קפה ועוגת הבית.

EyeSeeYou

New member
תפריט קינוחים../images/Emo48.gif

ברוך הבא/שב הוד מעלתו המלך
לכבוד שובך הכין שף הבית שלנו, לירוי25, תפריט מתוקים עשיר.
עוגת הבית היא עוגת שוקולד עם סומסום
עם הקפה המיוחד שלנו
תוכל לנשנש עוגיות מזרחיות עם ..סומסום
אם חשקה ידך ללטף מישהו, תוכל כמובן להעזר בכלב
הבלעדי שלנו..סומסום..
והספיישל שלנו, והמנה המומלצת של השף אשר בעצמו טועם ממנה מדי יום- הנסיך
סומסום בכבודו ובעצמו......ומי אם לא המלך שלנו ראוי יותר לטעום את הנסיך סומסום. בתאבון ובהצלחה

ברוכים השווים ../images/Emo140.gif

יווווו, איזה כיף שחזרתם. כמה התגעגענו... שבו, שבו, נו - ספרו הכל! איפה הייתם, איך היה, מה קרה,...
איתי ומאי (ומה הבאתם לנו?
)

יש מקום לעוד אחד???

עוגי רוצה לחזור. אחרי תקופה ארוכה של העדרות כתוצאה מעייפות החומר, תקופות בחיים, שינויים ושאר ירקות, עוגי רוצה לחזור (אם אפשר לקרוא לזה ככה - הרי כאן זה פורום חדש) אם תסכימו לקבל אותו. עוגי כבר לא מעודכן ולא מכיר לפחות חצי (על מי הוא עובד?) מהאנשים, אבל הוא ישמח להיות חלק ממשהו שוב. בין אם באופן פעיל ובין אם כשותף שקט... בכל מקרה, שתדעו - עוגי התגעגע.

.m

New member
../images/Emo24.gif

גמנחנו התגעגענו. ברוך שובך עוגי עוגי יקר
mai

EyeSeeYou

New member
עוגיפלצת

אנחנו נשמח מאוד לקבל אותך חזרה לפרדס שלנו...אנא עקוב אחר שביל קליפות התפוזים
כמחווה לחזרתך חיפשנו בארכיון של הפורומים, ומצאנו פריט מרגש
כן עוגי, משמאל תוכל לראות תמונה שלך כאחד מצעירי הפורום...כשעוד היית פעוט וטרי. עד כאן חיים שכאלה עם עוגיפלצת..... הצטרפו אלינו לתוכנית הבאה בה תמונות ערום של לירוי25 מהתקופה בה היה ידוע בכינויו...לירוי3. ואז עד...... להתתתתתתרררררראאאאאאאאאוווווותתתתתתתתתתתתתתתתת

פה זה אולם הנוסעים הנכנסים? ../images/Emo160.gif

כולם לומר מייד את "שמע ישראל" בקול רם ובדבקות! לא התקמבקתי ולא בטיח, פשוט לא ייצא לי להתחבר לחלל הקיברנטי המון המון זמן (עבודה, אישה, בית יו-נואו...) ובמקרה, תוך כדי ביקור במקום ההוא, שם "בין כרמים ושדות" הצלחתי לשים ידי על מחשב, ועוד מהסוג המשובח, עם חיבור אינטרנט מהיר...אז באתי להראות שאני חי. מקווה שכולכם בריאים ושלמים, במצב נפשי מניח את הדעת, ובמצב בריאותי יציב
. מי שצריך ראיון אישי, שייפנה לפקידה שלי וייתאם זאת מראש. היו שלום, שימרו על עצמכם.
ו...שבת שלום לכולם!

כפרות../images/Emo70.gif (לבעלי היקר)

לא קמבאק ולא בטיח, תסיים את הפעילות המבצעית בגזרת איקאה/הום סנטר/המשביר לצרכן ושות... תעדכן נבוא לקחת אותך.
ו-
אישתך המהממת

למעלה