ברכותי לפורום בנושא טורקיה

חש מזג

New member
ברכותי לפורום בנושא טורקיה

שלום חברים שמי יענקלה וינטרוב המכונה במספר פורומים וקומונות בשם "חש מזג" שמחתי מאד לקבל מאת חבר שגולש אף הוא כאן ושם את המידע אודות הפורום הנ"ל וכל זאת מדוע ובכן אני טייל וותיק בנושא טורקיה ומוביל טיולי אופנועים (לא ספורט וכאלה מהירים) בין השאר גם בטורקיה. "חרשתי את טורקיה" לאורכה ורוחבה. יש בידי מידע עדכני ורב ערך אודות מקומות ואתרים דרכי גישה וכל מישנפשו חפצה במידע מוזמן לקבלו. המדובר בעיקר לדברים המיוחדים. ובעייני המיוחדים הם : אזור המזרח ממרסין מזרחה לאורך הגבול עם סוריה עירק ואירן ארמניה וגם גרוזיה. כולל כל פינה והמלצה מה לראות ואיך בכל מזרח טורקיה לעומק. מרכז אנטוליה - קפדוקיה הרי הטאורוס הרי הקצק'ר אזור הים השחור וחופיו במערב כל אזור החוף ממרמריס עד צ'אנקלה ומייצרי הדרדנלים. אני לא ממעיט בנושא - אזור אנטליה מרמריס ורודוס וכמובן איסטנבול למקומות מתויירים אלו נכתבו והומלצו עשרות תגובות ולכן אתמקד באזורים שאין הרבה מידע עליהם, אלה הרשומים מעלה. לשם פתיח אצרף לכם קישור לאלבום מטיול אופנועים אחד שנערך בטורקיה. תקוותי שתהנו ואשמח לעמוד לרשותכם. אגב הכניסה לשאר האלבומים חופשית היא ותוכלו לשוטט כאוות נפשכם ולהיחשף לכל שאר עולם טיולי האופנוענים. "חש מזג" יענקלה וינטרוב

orensaab

New member
ברכות לפתיחת הפורום

טורקיה ארץ מרהיבה. ראיתיה לא אחת מהאוויר בטיסות והייתי פעם אחת בטאורוס. בשבוע הבא אני נוסע לאיסטנבול למספר ימי עבודה וגם נשאר ליומיים נוספים למען הנשמה והתרבות. שיהיה בשעה טובה, אורן קיפניס

טליה ג

New member
איזה כיף לך!

כשתחזור אל תשכח לספר חוויות, ואם יש תמונות, תעלה אותן לפורום, שנהנה כולנו (ונקנא...)!
איסטנבול עיר מ ד ה י מ ה, וכדי לעורר את התיאבון אתה מוזמן להציץ באלבומי הפורום ולהתרשם.

טליה ג

New member
Merhaba! תודה על המידע המרתק!

נשמח מאוד להיעזר בידע ובניסיון שלך בתכנון מסלולי טיול, במתן המלצות וכד'. האלבום מטיול האופנוענים בקפדוקיה פשוט מדהים! הוא הוכנס כמובן לקישורי הפורום לקטגוריית " מסלולי טיול בטורקיה". דרך אגב גם אני אהבתי במיוחד את מזרח טורקיה ואת האיזורים ההרריים-פנימיים. הנופים שם מהממים במיוחד, האווירה הרבה יותר אותנטית ושורשית, האנשים נפלאים וחמים ולא הספיקו עדיין "להתקלקל" מהתיירות, וגם מזג האוויר בקיץ נעים ויבש, שלא כמו באיזור החוף. לדעתי כדי לחוות ארץ בצורה הכי מושלמת ואותנטית, אין כמו לטייל באופן עצמאי, בלי להיות תלויים בקבוצה מעצבנת או אפילו בלוח הזמנים של התחבורה הציבורית. טיול אופנועים הוא בוודאי חוויה נפלאה בפני עצמה, רק שאני לא רוכבת על אופנוע ולא התנסיתי בכך.

orensaab

New member
טיולי אופנועים

טליה, יענקלה מוביל טיולי אופנועים בארץ כמעט בכל שבוע. הקבוצה שהוא ואני חברים בה נקראת : "מועדון רוכבי הפרלמנט" הטיולים שלנו הם טיולים עם הרבה נופים, תוכן ביקור באתרים, גאולוגיה, זאולוגיה, היסטוריה וכל מה שניתן לראות, ללמוד ולהנות. יש לנו קומונה בתפוז, וכמובן נשמח שתצטרפי אלינו לטיולים, וגם תסחפי איתך אנשים נוספים. לרוב הטיולים ניתן להצטרף עם מכונית, ואולי תדבקי בחיידק הרכיבה. ד"א, גם אני עושה את הטיולים במכונית, ואיתי עגלת החילוץ. ערב נפלא, אורן

טליה ג

New member
ערב נפלא גם לך, אורן../images/Emo39.gif

נשמע מרתק, ואם אפשר להצטרף גם עם מכונית פרטית (שאינה רכב שטח), זה ממש אחלה! אני אשמח לשמוע פרטים ואולי להצטרף מתישהו לאחד הטיולים שלכם. כאן בפורום נשמח מאוד אם אתה ויענקלה תתנו לנו מדי פעם טיפים לטיולים לא שגרתיים בטורקיה. הקיץ ממשמש ובא ובקרוב הרבה אנשים יחפשו כאן עצות וטיפים!

חש מזג

New member
טורקיה פרלמנט וכל שאר הירקות

בוקר טוב ידידי אורן הקדים אותי בחצי דקה אבל אני שמח שחשף את ענין קומונה רוכבי הפרלמנט ואת בהחלט מוזמנת לטייל איתנו או כמורכבת על אופנוע או כמצטרפת עם רכב. אשתדל ליידע מתי הטיול הבא ובהחלט איזה נושא מלווה אותו ונשמח לארח אותך . להנאתכם טיול למזרח טורקיה http://public.fotki.com/hashmzeg/2006/2014/ טיול מרתק למזרח טורקיה האמיתית שהחל למעשה בקפריסין הטורקית ובמעבר לעיר מרסין שבמזרח טורקיה לאחר מיכן לאורך הגבול עם סוריה עירק אירן ארמניה וגרוזיה ביקור בהר אררט וגילו תיבת נוח המקורית נופי ואנשים מקומיים וחוויות בילתי נשכחות "חש מזג" יענקלה וינטרוב

טליה ג

New member
פשוט מדהים! אין מילים!

תמונות מדהימות שממחישות את האווירה של המקום! כל כך מזכיר לי את הטיול המקיף שלי בטורקיה ב-1998 בחלק מהמקומות שאתה טיילת בהם, רק שאנחנו עשינו אותו בפורד אסקורט שכורה מקרטעת.... את התמונות שלי מאותו טיול (לפחות את חלקן) אני אשמח להעלות לאלבומי הפורום, ברגע שאצרוב אותן על דיסק ואעלה למחשב. מה לעשות שב-1998 מצלמה דיגיטלית הייתה עדיין מצרך עתידני נדיר
האתר המקסים שלך הוכנס לקישורים לקטגוריה "מסלולי טיול בטורקיה". בקשר לטיול הבא בארץ, אשמח אם אתה ואורן תיידעו אותי. אם זה מתאים לי בדיוק, אשמח להצטרף

למעלה