בתולה בת 37

miss1

New member
בתולה בת 37

שלום לכולם,
רק עכשיו גיליתי את הפורום הזה דרך ההודעה הגורפת של תפוז. פורום מעניין, אף פעם לא חשבתי שיפתחו אחד כזה.
אז כפי שאפשר להבין מהכותרת, גם אני שייכת לכאן. אני בת 37 ומעולם לא היה לי קשר זוגי רציני וכן, אני בתולה.
מרפרוף בפורום ראיתי שמדברים כאן הרבה על ענייני הגיל אבל באופן לא מפתיע נראה שאני בין המבוגרים כאן (גם אם לא הכי מבוגרת).
אצלי זה עניין גם אישי וגם משפחתי. בדיוק היום, יום המשפחה יצא לי לחשוב על זה שאם יש משהו משותף לכל המשפחה שלי הוא שלכולנו יש קשיים בזוגיות. אמנם אני הבתולה היחידה גם במשפחה שלי אבל שתי האחיות שלי רווקות (אחת מהן עוד מעט בת 30 והשנייה בת 39) והגדולה עכשיו הביאה ילד לבד, מתרומת זרע.

האמת היא שאני עכשיו בתקופה כזאת שזה לא ממש מזיז לי. בגיל שלי כבר התרגלתי להיות לבד ואפילו שיש הזדמנויות להכיר גברים אני דוחה אותן. רק שאני מודה שלפעמים זה קצת מביך שבכל מיני מצבים אני צריכה להגיד שאני בתולה. (הכוונה היא להגיד לרופאים, יש מקרים שצריך להגיד לרופא שאני בתולה, בהקשרים מסוימים ואפילו זה מביך) כי תמיד נדמה לי שאני הבתולה היחידה בגיל שלי. מצד שני אני יודעת שאין לי באמת מה להתבייש. אמנם אני במצב שחורג מהנורמה המקובלת אבל האם זה בהכרח דבר רע? אם הייתי ממש סובלת מזה בטח הייתי עושה משהו כדי לשנות את זה..

Light18m

New member
ברוכה הבאה!

מקווה שתכירי פה אנשים, יש פה אחלה כאלה.

shanit159

New member
זה לא רע אם זה מה שאת באמת רוצה

אני מתיחס בעיקר לענין הזוגיות ולא לקטע של הקרום...
האם טוב לך לחיות לבד ואין מצב שתרצי לשנות את זה?
נשמע לי שאת לא עשית בחירה מודעת לחיות לבד, וזאת יותר בחירת מחדל...

כל עוד את מאושרת הכל בסדר

כל עוד זו ההעדפה שלך ואת מאושרת הכל בסדר.
אם יש משהו שאני סולד ממנו זה שאנשים מתיימרים לאמר לאחרים איך הם אמורים לחיות את חייהם.

השאלה הרלוונטית בעיניי אלייך היא: "האם זו העדפתך הראשונית לחיות ללא זוגיות וללא מיניות?" אם התשובה היא "כן אז סבבה. אם התשובה היא "לא" כלומר שהיית מעדיפה להנות ממיניות ו/או להיות בזוגיות אז יש הרבה מה לעשות על מנת להגיע לכך.

benzin24

New member
לדעתי זה לא מבחירה אישית

אם זה היה מבחירה אישית כי את חובבת בדידות ונרתעת מאנשים אז לא היית מציינת שסוף סוף יש פורום כזה.
אין ספק שכאן קיימת בעיה חברתית ותקשורתית עם הסביבה,זה מצב שדורש עבודה למידה רצון ואומץ לקום מהכיסא ולשנות דברים וגישה בחיים. פשוט מצאת עצמך כלכך הרבה זמן במצב הזה ונתת לעצמך לשקוע ולשקוע ולהשלים עם המציאות.
פשוט קומי.קחי אויר.צאי מהדימוי העצמי הנמוך ותעלי על הגל. לאט לאט ותגלי אולי עולם פחות בודד.

אריאל362

New member
גם אני חדש פה

גיליתי את הפורום שעה וחצי אחרייך!

אני בן 42 ובתול, אז עברתי אפילו את הבחור הנחמד בסרט המפורסם:)

הגבתי כבר בכמה שרשורים אז לא מצאתי להרחיב על מצבי

ברוכים הנמצאים

את לא היחידה-

יש לי 3 חברות קרובות ב"מצבך".
יחד עם זאת - ספציפית במקרה שלהן אני יודעת שהן זקוקות לייעוץ מקצועי בלי קשר לסקס בכלל. הן עצורות בהמון תחומים, אני חושדת שלפחות אחת מהן סובלת מחרדה חברתית, והן רוצות זוגיות אבל נרתעות מלחפש באופן פעיל יותר.
אם את רוצה זוגיות אבל מרגישה שמשהו עוצר אותך - אני חושבת שזאת בכלל לא בושה לפנות לייעוץ. אני ודאי לא אומרת את זה ממקום שיפוטי של "את צריכה טיפול", אלא מהמקום של להיעזר בגורמים אחרים כדי להבין מה מפריע לך ליצור קשרים. שהרי את טוענת "לכולנו יש קשיים בזוגיות"

כמה שאלות

איך את 'יודעת' שהן זקוקות לטיפול?
האם הן אמרו שהן זקוקות לטיפול?
האם את מטפלת מוסמכת כדי להגיד זאת?

חושבת שכולנו פה זקוקים לטיפול חלקם פחות או יותר

תלוי איזה טיפול

אבל לקבוע בירור לאדם שאת לא מכירה, שהוא זקוק לטיפול אם את לא מטפלת, זה קצת יהירות לא?
אלא אם האדם עצמו אמר שהוא זקוק לטיפול..

גם אני חושבת שכולם זקוקים לטיפול

לגבי "לקבוע בירור לאדם שאת לא מכירה, שהוא זקוק לטיפול" - כתבתי "חברות קרובות". הן חברות שלי כבר למעלה מ-20 שנה, סמכי עליי שאני יודעת. וזה ממש לא קשור רק לסקס, סקס הוא רק גולת הכותרת.
ייעוץ מקצועי יכול לשחרר ולעשות פלאים - לא חושבת שיש בזה משהו רע.
אני רק מחזיקה אצבעות שהן לא קוראות כאן ונעלבות. אני אוהבת אותן, הן יקרות לי, ואני באמת חושבת שהן צריכות עזרה - אני רוצה שיהיו מאושרות.

supersonic777

New member
לא ברור שבחורות כאלה זקוקות לטיפול...?

זה לא מצב "תקין".למרות שהן מנהלות אורח חיים רגיל...
אבל מתחת לפני השטח,יש בעיה.
בחורה/אישה,אשר הגיעה לעשור ה-4 שלה ואינה ידעה גבר מעולם,יש בעיה,גם אם היא תגיד שאין בעיה...

זה לא נכון

נסה להגיד את זה לא-מיניים או לנזירות, או לא/נשים שחזרו בשאלה פתאום בגיל 30+ והיו רווקים...
אני חושבת שלא חוסר הסקס הוא הבעיה, אלא שזה רק הסימפטום למשהו מקיף יותר, וגם זה לא תמיד.

supersonic777

New member
מה שכתבתי,בהחלט נכון!אלא אם כן,את לא מסכימה..

איתי שמקרים מסוג זה דורש טיפול ממקצועי/ת

איזה מקרים? בתולים בגיל מאוחר?

לא, זה לא מצדיק טיפול, זאת לא מחלה.
לפעמים יש גורמים שמובילים לזה - ואולי הגורמים האלה הם שמצריכים טיפול.
מקווה שהצלחת להבין אותי הפעם.

supersonic777

New member
נו,זה בדיוק מה שאמרתי!את זו שהכנסת שטיפול...

בא עם המחלה...!לא בהכרח...

זה לא דבר רע

ברוכה הבאה לפורום

מבינה לליבך!
מוזמנת לכתוב פה, אני מרגישה פה כמו קבוצת תמיכה

not lonely

New member
מה שנכון נכון

גם אני כמו רבים אחרים חשבתי שאני היחיד או בין הבודדים.
מסתבר שיש קהילה שלמה

supersonic777

New member
ברוכה הבאה...

אממ,איך הצלחת כל כך הרבה זמן?
לא סקרן אותך לדעת,לחוש,לחוות...?
למה לא היו לך קשרים זוגיים?
אין בחורה שלא מתחילים איתה...

למעלה