בתולות...

• פותח הנושא VR7
  • פורסם בתאריך

VR7

New member
בתולות...

יש לי חברה כ4 חודשים, היא בתולה. העיניינים התפתחו אומנם עדיין היא מראה סימנים שהיא מפחדת בכל פעם שעוברים את חלק הירידות היא נעצרת בתרוצים שונים. פעם זה אידס, למרות הקונדום פעם זה שהיא מפחדת שאני לא האחד ומיד אח"כ אומרת לי שהיא דווקא חושבת שאני כן (???) ואלה זאת רק ההתחלה היו גם תרוצים על אמא שלה ומה לא.... ובכל פעם אני חוזר להתבאס למרות שאני מנסה להבין אותה גם... אישית לא היה לי ניסיון קודם עם בתולות - אולי לכם יש רעיונות איך להרגיע אותה?

פרדוקס הסקס: כשחושבים יותר מידיי זה מפריע

הדרך הטובה ביותר לפרוץ את הביצורים זה להשקיע במשחק מקדים, כדי שהגברת תימצא ב"עילפון חושים"... אז תנסה לחדור. בהצלחה.

ימית 16

New member
אתה בן 29 הבנתי ובת כמה היא ?

4 חודשים לפי דעתי זה מעט זמן . תן לה את הזמן , אם תלחץ עליה יותר מדי אתה עלול לאבד אותה

VR7

New member
20 ולא 29 חח

עוד לא כל כך זקן ;) בכל אופן 4 חודשים זה די קרוב לגבול שלי ;)

star2o

New member
תשמע אתה צריך

להיות עדין אליה ומתחשב! אל תשכח שאם היא בתולה אז לא היה לה ניסיון אם אף אחד מלפניך, אז קצת סבלנות, מה אתה אוצה כבר להתנפל עליה כמו איזה חיה ביער... תשלוט בעצמך, וזה יבוא ממנה לבד, אתה לא צרך להראות לה שאתה נורא רוצה יותר מידי... כי זה דוחה נורא, ואני כבחורה אומרת לך סבלנות, אם אין לך אז תחפש מישהי לו בתולה ואל תבוא בטענות לאף אחד, היא לא חייבת לך שום דבר.

אורמור

New member
רק עם סבלנות

ולטעת בה אמון זה לא יעד לכיבוש זו החברה שלך כשיגיע הרגע המתאים (שיתאים לשניכם) זה יקרה ואם לא אז לא... באהבה אין אונס, לא צריך להרגי, לשכנע או לבלבל את האויב צריך לאהוב ולהיות קשוב ופתוח לצרכי אהובתך.

למעלה